Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy w dekoderach nc+ po podłączeniu ich do kina domowego kablem optycznym  można regulować głośnością pilotem dekodera na kanałach z dźwiękiem 5.1 , czy ta regulacja tylko pilotem od kina domowego

 

Witam.

 

Dźwięk DD 5.1 (oraz dwukanałowy z użyciem kodeka AC3) na złączu SIDIF jest przekazywany przez dekoder  bez  przekształceń. Nie działają więc układy regulacji głośności w dekoderze, a regulacja odbywa się dopiero po zdekodowaniu, w kinie domowym.

Sposób obsługi dźwięku AC3 zależy od ustawień w dekoderze, który może taki dźwięk zdekodować do formatu cyfrowego stereo, przeprowadzić regulację głośności i przekazać sygnał na swoje wyjścia (w tym SPDIF). Zawsze takie operacje dekoder wykonuje dla dźwięku nadawanego z tradycyjnym kodekiem (MPEG).

 

Pozdrawiam.

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam dekoder bez nagrywarki, chciałbym wymienić go na taki z nagrywarką, ale problem jest taki, że mam tylko jeden kabel i brak możliwości pociągnięcia drugiego.

Moje pytanie to:

1. Czy przy takim układzie będę mógł nagrywać jeden program, a oglądać drugi?

2. Jeśli nie to czy mogę rozdzielić kabel żeby w pełni korzystać z możliwości nagrywania na dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kupić. ...pod warunkiem, że dekoder ma tą funkcję. Ale tego nie wiadomo, bo nie napisał jaki dekoder posiada.

 

Obecnie mam dekoder bez dysku, chcę wymienić na taki z dyskiem.

Na poprzedniej stronie zadałem pytanie "Czy działa to z każdym dekoderem czy tylko z wybranymi?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z wybranymi. Nie doczytałem dokładnie. W takim razie P.box ma funkcję Unicable. Możesz śmiało taki wziąć lub Mbox. ..bo podobno znów dają abonentom

 

P.box to jest wifi Premiumbox? Czy w specyfikacji dekodera jest ta funkcja jakoś opisywana? Jaki konwerter polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do końca marca kończy mi sie umowa z nc+ i pani konsultant powiedziała, ze jesli chce (ale nie musze) moge wymienić Pace na MediaBoxa lub WifiPremium box bez opłat

 

Interesuje mnie WifiPremiumbox ze względu na usługi nc+Go (net vod) i jak wiadomo jest dużo nowocześniejszy.

 

Karte tez używam w Ferguson Ariva i tu pytanie do Was czy jesli wymienię dekoder a karta zostanie bez zmian to jej nie sparuję i po wyjęciu z WifiPremium nadal bedzie działała seca w Cameleonie w Ferguson Ariva czy tylko zostanie przy Pace daje taka mozliwosc ?

 

Kartę Caneleon, która mam obecnie od 8 lat nie trzeba wymieniać tylko wymienia sie sam sprzęt - taka dostałem informacje :)

 

 

 

Z gory dziekuje za pomoc

 

Pozdrawiam

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj po uruchomieniu dekodera Turbobox+ pojawiły się dziwne obrazki. Wszystko na okrągło się resetuje. Próbowałem odpinać kable od anteny, wyciągać kartę, wyłączać zasilanie. Wszystko bez skutku. Istnieje jakiś inny sposób, czy tylko serwis ?

 

201603221_swanhrp.jpg

 

201603221_swanhrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dekodery ADB wyświetlają ekran „DIGITAL RECIVER LOADRER” (jak na zdjęciach w poście #2542) podczas operacji aktualizacji oprogramowania. Dla turboBOX+ ostatnio nie było wysyłane nowe oprogramowanie, więc taki ekran oznacza uruchomienie procedury naprawczej. Po stwierdzeniu uszkodzenia oprogramowania dekoder usiłuje pobrać ponownie oprogramowanie z satelity i je zainstalować. Jeśli przy kilku próbach procedura naprawcza kończy się niepowodzeniem (przy podłączonej antenie satelitarnej), dekoder nadaje się do wymiany.

 

Pozdrawiam

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...