Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz lutownice to wystarczy przelutować. Otwórz wtyk euro i sprawdź, które przewody idą do pinu 1 i 3. Jeśli żaden to przelutuj sobie kanał lewy chincha do pinu 1 i 4 masa, a kanał prawy chincha do pinu 3 i 4 masa. Musi działać.

Jak potrzebujesz schemat euroscart to wklep w Google grafika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/przejsciowka-scart-euro-rca-cinch-s-video-in-out-i5880351981.html 

Zakupie taka przejsciowke i podlacze kablem chinch wejscie ustawie na out ,powinno to pomoc

 

 

to mialoby wygladac tak Dekoder Mediabox  podlaczony do TV kablem Hdmi,nastepnie kabel euro z ustawieniem output z podlaczonymi chinchami do kina domowe ,powinno hulac wtedy:) dobrze rozumiem kmf887?

Edytowane przez gana86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem ta przejsciowke ustawione na output i nic dalej nic nie gra podpiety zarowno do tv jak i do dekodera mediabox poprzez zlacze scart

 

 

PS. Udało sie,okazało sie ze kable chinch byly uszkodzone,wszystko gra przez mediaboxa:)

Edytowane przez gana86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Od trzech dni używam dekodera Sagemcom DSI83. Nie wiem czy to jest normalne ale nawet przełączanie pomiędzy kanałami trwa bardzo długo nie mówią już o innych opcjach w menu, gdzie czasami trzeba czekać po kilkanacie sekund!!! na reakcję dekodera. 

Urządzenie jest bardzo wolne- czy jest to normalne czy trafił mi się uszkodzony dekoder?

Edytowane przez koalabis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy jakieś nowy model dekodera się pojawi w odpowiedzi na konkurencję.

Nie chcę hejtować.... ale nie można tego nie skomentować. Nowe dekodery NC+ są tak beznadziejne ze szok. Pilot to chyba jakaś kpina. Po MediaBOX+ dekodery sięgnęły dna. Zapewne tak utopili kasę w tą fuzję że trzeba było zaoszczędzić na sprzęcie. Też jestem ciekawy co dalej...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję pomocy w sprawie dekoderów.

Do tej pory używałem mediabox+ mam go bez opłat żadnych, kończy się jednak umowa i chciałem dowiedzieć się dwóch rzeczy bo chcę dobrać multiroom.

 

Opłaca się wymieniać go na wifipremiumbox (zalezy mi na wifi) czy jest to gorszy sprzęt od mojego ? Drugie pytanie jaki sprzęt jako drugi ? '

Zależy mi głównie na szybkości jakości obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "Turbacza" szwagier Mediaboxa i sobie chwali to może porównywalny sprzęt - rzadko miewa awarie a o wifipremium box czytałem różne opinie zobacz wątek na forum - chyba to nie najlepszy dekoder a moim zdaniem na pewno nie wymieniłbym go za Mediaboxa tym bardziej że masz go bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wymiany Sagemcom'a DSI83 na wifiBOXa+?

Sprzedawca mówił, że jest. Koszt 80,00. Pytanie tylko czy warto? Ten Sagemcom jest strasznie zmulony, a w środku wifiBOX-a doczytałem, że też siedzi Sagem- może okazać się, że to jest taka sama padaka :(

Do tej pory używałem Opticum HD X8- tani tuner w opcji na kartę i śmigał jak ferrari pomimo tego, że niezbyt drogi i zaawansowany. Teraz na Sagemcom-ie poruszam się syrenką :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...