Skocz do zawartości

Dekodery platformy CANAL+


andrzejgratis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to tylko kwestia czasu jak pojawi się w ofercie model z obsługą UHD.

 

https://satkurier.pl/news/116371/canal-ultra-hd-w-2016-roku.htmlRSS%20Dodaj%20do%20zakładek%20Komunikaty%20Polityka%20prywatnosci%20Newsletter%20Reklama

 

Moim zdaniem pod koniec roku powinno się w tej kwestii coś ruszyć. SKY już ma. Canal francuski ma lub wkrótce będzie wprowadzał. Kontent też się znajdzie - BPL będzie transmitowana w UHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@REM.explorer

Przeczytaj sobie kilka sensownych komentarzy pod wiadomością do której link podałem wyżej . Nie chce mi się wypisywać listy argumentów. Zrozumiesz, że porównanie 3D do UHD nie ma najmniejszego sensu.

 

@ircios

Idę o zakład, że pod koniec roku albo trochę później wkleję ci twoje komentarze i będziesz musiał "odszczekiwać" swoją ignorancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszczekać to ja mogę, ale nie Tobie. Ja mogę co najwyżej przyznać się do pomyłki, bo to nie wstyd. Zatem... masz prawie 11 miesięcy. .. Czekam na ofertę w 4k wraz z dekoderem 4k na półce w salonie nc. Masz czas do 31.12.2016 godziny 23:59:59.. Pemietaj... kanały 4k mają być i dekoder do tego. No i piszemy o ofercie sat... nie przez neta.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nigdy nie pisałem o kanałach tylko o JEDNYM kanale (z pewnością testowym) z zawartością UHD. Będzie tam zapewne jakiś miks pojedynczych transmisji sportowych i wybranych filmów dokumentalnych. Na początku nie będzie tego dużo (24h), ale tak kiedyś zaczynało HD w Polsce i w ogóle na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tylko kwestia czasu jak pojawi się w ofercie model z obsługą UHD.

 

https://satkurier.pl/news/116371/canal-ultra-hd-w-2016-roku.htmlRSS%20Dodaj%20do%20zakładek%20Komunikaty%20Polityka%20prywatnosci%20Newsletter%20Reklama

 

Moim zdaniem pod koniec roku powinno się w tej kwestii coś ruszyć. SKY już ma. Canal francuski ma lub wkrótce będzie wprowadzał. Kontent też się znajdzie - BPL będzie transmitowana w UHD.

Który Sky co ma? Bo z tego co widzę, to nic nie mają. Sky Deutschland przeprowadzał jedynie testowe transmisje i jeszcze nie wprowadzają dekodera UHD, ale są przygotowani w przypadku pojemności satelitarnej. Sky również, i od 9 lutego w sprzedaży pojawi się Sky Q, ale treści UHD będą później w tym roku. Nie będzie najprawdopodobniej Netflix'a wśród aplikacji, która natomiast jest obecna od jakiegoś czasu w BT TV, które oferuje dekoder UHD oraz kanał BT Sport Ultra HD. Sky Italia? Cisza. Movistar+ coś testowało. I to byłoby chyba na tyle... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co nam dekoderyUHD jak nie ma tresci w tym formacie. programy są rejestrowane kamerami slabej jakości , np. program Jaka to melodia , fatalny obraz, dowiedzialem się  że dopiero w tym roku mają nagrywac w HD.Dziennik telewizyjny też ma slabą jakosc. Tylko stacje TVN i Canal+ mają obraz wysokiej jakosci. UHD w Polsce tak szybko nie bedzie a jak już, to programów UHD będzie znikoma ilośc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy NC+ oferuje moduły CAM (CI) w pakietach na abonament. Myślałem o umowie na pakiet "Comfort" ale na ich stronie do wyboru są tylko dwa tunery. Z tego co się mi zdaje, to jeszcze jakieś dwa czy trzy miesiące temu w opcjach dp wyboru był moduł CAM.

Pisałem teraz do konsultantki NC+ w tej sprawie i otrzymałem "zbywkową" odpowiedź, że mamy to co mamy a ona nie wie co było dwa miesiące temu i bierz Pan albo spadaj na drzewo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ploomba 

Jakiś miesiąc temu kupiłem dla znajomego w Media Expert NC+ MIX z modułem CAM za 199,99 zł.

Z oferty MIX można przejść na abonament i to chyba jedyna możliwość posiadania modułu CAM,

które tylko gdzieniegdzie można jeszcze kupić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten [beep] z nazewnictwem programów w EPG zaczyna już powoli wkurzać. Po co oni dodają tą idiotyczną "jedynkę" do nazw seriali, jak tak nawet się nie oznacza pierwszych sezonów. Na przykład "Okupowani". Był maraton na Ale kino+. Nagrałem wszystko. Patrzę... 1. odcinek nie ma w tytule tej jedynki. Odcinek 6 tak samo. Natomiast pozostałe już tak. Natomiast odcinek 9 został oznaczony jako odc. 10. Brawo! "Wersal"? Również nie został oszczędzony. Są nagrane wszystkie odcinek. Ale tylko jeden odcinek - piąty - jest bez tej chorej jedynki w nazwie serialu. Przez takie coś robi się dosłownie [beep] na liście nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie,

Trochę odkopię temat, planuję podpisać umowę w NC+ i rozmyślam nad tymi dekoderami :

- MediaBox +

- Wifi Premium Box+

Czy one dość dobrze pracują, nie wieszają się, jak połączenie internetowe ?

Wiem że  w pierwszym wejście lan, w drugim wifi. Brałbym ten najnowszy ale jakoś wygląd i gabaryty mnie nie przekonują,

z tego co słyszałem również po zmianie softu w pierwszym zniknęła aplikacja Youtube /?/
Zależy mi na bardzo dobrej pracy EPG - dla mnie to podstawa, podczas planowania nagrań.

Proszę doradźcie bo nie mam pojęcia jak to działa, planuję mieć wszystkie kanały wraz z VOD i korzystać z internetu dość często.

Edytowane przez Piotrek52090
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma YouTube na żadnym dekoderze. Tak samo nie ma internetu (przegladarka internetowa). Są tylko aplikacje. Ogólnie dostępny jest P.box. Masz tematy o tym sprzęcie. Poczytaj, porównaj. Nikt tego za Ciebie nie zrobi. To w końcu Ty będziesz te złomy chciał mieć na półce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak biorę model mediabox+,, tylko pytanie brzmi czy uda mi się dostać nowy egzemplarz w punkcie sprzedaży ? Czy niestety już tylko te 2 najnowsze ?

Nie potrzebuję Wifi, starczy mi kabel lan,, i przynajmniej jakoś normalnie to wygląda ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak biorę model mediabox+,, tylko pytanie brzmi czy uda mi się dostać nowy egzemplarz w punkcie sprzedaży ? Czy niestety już tylko te 2 najnowsze ?

Nie potrzebuję Wifi, starczy mi kabel lan,, i przynajmniej jakoś normalnie to wygląda ;D

Mediabox+ tylko do umowy wraz z multiroom premium w każdym innym przypadku w grę wchodzi jedynie WiFi Premiumbox+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...