Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zmiany w ofertach dla Klientów innych operatorów, nowa oferta od dzisiaj:

 

- Pakiet Extra+ z HBO na cały okres umowy za 59.90 zł przez pierwsze 6 miesięcy i 69.90 zł przez kolejne 12 miesięcy (umowa na 18 miesięcy)

- Canal+ gratisowo przez pełne 2 miesiące + po okresie promocyjnym cena za wykupienie 40 zł / mies

- Filmbox, History, H2, Sundance, Adventure TV, nc+ go Seriale do 2 miesięcy za 0 zł

- nc+ TV HBO GO do 7 miesięcy za 0 zł

 

Dekodery

- Wifibox+ aktywacja 49 zł

- Box+ (Sagemcom DSI83) aktywacja 0 zł

- wifiPremiumbox aktywacja 49 zł + najem 5 zł

- mediabox+ niedostępny w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupujesz dek na własność - miesiąc masz za free pełen pakiet Extra z Canal+ - po tym czasie idziesz z numerem dek, karty i dowodem osobistym do APS i podpisujesz umowę na Start+ 19,9 na 12 mies. aktywacja 0 zł, oczywiście potem taka umowę możesz przedłużyć lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach gwarancji. Dekoder na kartę ma okres 12 miesięcy rękojmi. Powiedzmy za rok przedłużę umowę na kolejny rok, a po roku będę chciał zawrzeć nowy aneks z wymianą np na turboboxa. Czy w tym przypadku jest możliwość wymiany dekodera czy musze mieć na zawsze stary dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w ofertach dla Klientów innych operatorów, nowa oferta od dzisiaj:

 

- Pakiet Extra+ z HBO na cały okres umowy za 59.90 zł przez pierwsze 6 miesięcy i 69.90 zł przez kolejne 12 miesięcy (umowa na 18 miesięcy)

- Canal+ gratisowo przez pełne 2 miesiące + po okresie promocyjnym cena za wykupienie 40 zł / mies

- Filmbox, History, H2, Sundance, Adventure TV, nc+ go Seriale do 2 miesięcy za 0 zł

- nc+ TV HBO GO do 7 miesięcy za 0 zł

 

A ten Canal+ to, można z niego zrezygnować po 2 miesiącach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest wątek z ofertami dla nowych abonentów.Dekoder jest Twoją własnością więc dziwne żeby operator wymieniał taki dekoder.

Dzięki za cierpliwość. Czyli kupuje dekoder bska na allegro, do tego karta startowa Smart HD za ok 35 zł. Później po miesiącu po aktywacji idę do punktu i aktywuje umowę na abonament. Pakiet start + jest za 19.90 na 12 a w umowie na 24 m można go zamówić za 9.9? (minus 10 zł za przejście z TV na kartę na abonament) Dobrze to wykombinowałem? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Witam serdecznie. Poszukuję dla siebie idealnej oferty, a interesuje mnie głównie sport. Posiadam abonament w CP, pakiet premium (w ramach SMARTDOM, z 3x multiroom), więc nie interesuje mnie opcja HBO, która znajduje się w ofertach dla abonentów innych telewizji. Satysfakcjonowałaby mnie paczka 8xCanal+ z Nsportem (Comfort+) i Sportklubem oraz multiroom. Nie chciałbym wiązać się z NC+ na dłużej niż 15 miesięcy, bo prawa do Premier League wygasają po sezonie 2015/2016, dodatkowo wciąż nie wiadomo co z La Liga, a Ekstraklasę czy Ekstraligę oglądałem sporadycznie. Proszę o pomoc.

 

Z tego co wyczytałem NC+ oferuje opcję abonamentu na 12 miesięcy (https://satkurier.pl/news/116188/nowe-12 ... -w-nc.html), kosztuje to 10 zł drożej niż w umowie na 24 miesiące, ale za to można liczyć na szybsze przedłużenie umowy i lepszą cenę (plus zabezpieczenie przed ewentualnym odpływem praw telewizyjnych, ew. zmianą miejsca zamieszkania). Z moich wyliczeń koszt dekodera Premiumbox+ wyniosłaby 99 zł, dodatkowy multiroom także 99 zł (aktywacja). Cena abonamentu to 99 zł miesięcznie, plus ewentualne dokupienie pojedynczego kanału, który mnie interesuje, czyli Sportklubu czy tzw. Mini Man Packa (dochodzi Motowizja i Zest) to dodatkowy koszt rzędu 3-6 zł miesięcznie.

 

Nie jest to cena odstraszająca, ale także nie jest zbyt zachęcająca. Czy istnieje możliwość indywidualnego dobrania oferty dla klienta? Pytam o to, ponieważ zauważyłem, że wielu użytkowników tego forum zajmuje się prowadzeniem salonów NC+. Najbardziej interesowałaby mnie modyfikacja oferty dla klientów innych telewizji (https://satkurier.pl/news/115320/nowa-of ... -ceny.html), pakiet Entry z paczką C+ kosztuje 49 zł przez pierwszy rok umowy, a potem 69 zł (zakładam, że umowa jest także na 15 miesięcy). Różnica między Entry z C+ a Comfort+ z C+ wynosi 20 zł, więc satysfakcjonująca byłaby dla mnie oferta:

 

Comfort+ z C+ 69 zł miesięcznie za pierwszy rok umowy, potem 89 zł miesięcznie (umowa na 15 miesięcy) + multiroom (pierwsze pół roku za 5 zł, potem 10zł) + Sportklub lub Mini Man Pack za 3-6 zł miesięcznie. Możliwe, że w takiej opcji dokupiłbym jeszcze pakiet Seriale+ za 10 zł, bo człowiek się starzeje i chciałby przestać oglądać seriale przed komputerem. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...