Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sklep RTV-SAT

Przy umowie na 24 miesiące nie ma gratisów w Comfort+ lub Extra+ natomiast można wybrać umowę na 30 miesięcy i wtedy pierwsze pełne 6 miesięcy + miesiąc podpisania umowy jest gratis a potem 24 miesiące po 39.90 albo 59.90 :D

 

I w dodatku umowa na 24 m-ce. Jeszcze nie tak dawno za 99 zł był superpremium. Nie wiem co się stało w tej firmie, że tak dźwigli ceny. Mam nadzieje, ze sam comfort + dla nowych zostawią za te 39,90. CP zaciera ręce oglądając nowe poczynania nc+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Sklep RTV-SAT

Na wykresie bez C+ jest tylko pakiet Start+ którego jest niecałe 20% a reszta to pakiety z Canal+: Entry z Canal+, Start+ z Canal+ oraz Extra+ z Canal+, za miesiąc wrzesień 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale "poszczą" nowych, wie ktoś może kiedy będzie nowa oferta? Z kosmosu cena bez multi i dodatków za extra+canal+dekoder=104,90 już długo wisi i promocyjną zdecydowanie nie jest porównując do przedłużeń. Przyjdzie czekać do 14 października czy aż do grudnia...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś wyłapał wczesniej taki myk?

Oferta Superpremium+ dla nowych: http://j.mp/1GenppY

i

Oferta Superpremium+ dla nowych z mBankiem: http://j.mp/1LGeWfz

 

W jednym jest pakiet kanałów z Extra+ w drugim nie ma... cuda i duchy.

Edytowane przez djkubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł na konto w mbanku obowiązuje do 28.10 dla nowych abonentów przez zakup przez Internet więc pakiet np. Extra na 30 miesięcy wyjdzie średnio około 44 zł więc lepiej niz dla nowych.  30 miesięcy 6 za friko 24X59 = 1416 - 100/30 = 43,86 zł , a komfort 28,50 czyli lepiej niż na przedłużeniu!

 

Oferta nie obowiązuję przez Centrum Abonenta, tylko przez internet  , jakby można oferty przedlużeniowe w tej promocji brać to np Extra+Canal+6 by wychodziło 64zł ( czyli blisko magicznej cyfry 59 zł):)

Edytowane przez ptaszeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych jest promocja z tabletem LG G Pad 8.0  https://satkurier.pl/news/121012/nowa-oferta-platformy-nc-z-tabletem-od-2210.html


Wolał bym tv niż tablet, chętnie bym swojego brata poprosił o podpisanie umowy gdyż czekamy obaj na promo z tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że rzadko opłaca się brać tego typu promocje... Też kiedyś poszedłem po nc+ bo dawali TV 24" LG a po przeanalizowaniu oferty wziąłem ich ofertę a po TV poszedłem obok do RTV euro i miałem za tę samą cenę 32" full Hd Sony :) 
Fakt- było to parę lat temu, ale zawsze warto taką 'promocję' przeanalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 773,00do zapłaty przy dostawie:

 


Koszt dostawy 0,00 zł

jednorazowa opłata aktywacyjna za dekoder199,00 zł

antena79,00 zł

MultiRoom z dekoderem z Wifi x5 495.00 zł


 

A co 5 multirumuf od enceplus sobie zapodałem pod jeden tv :):lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2: :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  

 

żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...