Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy w APS-ach, ale w większości są gorsze lub te same co w necie.

 

Bzdury.

Im dłużej czytam wasze [beep]ny na tym forum tym mniej w ogóle chce mi się na nie odpowiadać.

Cały czas w APS są oferty na 12m, 15m, 18m.

 

Jeśli już chciecie podpisywać umowy to idźcie do aps, przynajmniej będziecie wspierać lokalnego przedsiębiorcę a nie korpo. Po 2 pakiet z APS będzie działać od razu, bo słyszałem o sytuacjach, że przy umowie z neta czeka się po co najmniej kilka dni.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS-ach nc+ są umowy na 12,15,18 miesięcy? Przyznam, że nie wiedziałem.

 

O tym wspieraniu lokalnego przedsiębiorcy popieram, ale abonament płaci się i tak do nc+, a przedsiębiorca dostaje pewnie jednorazową prowizję.

 

W kwestii aktywacji od razu po zawarciu umowy w APS, to pewnie jest prawda, bo umowa musi wrócić po podpisaniu jej przez klienta przy kurierze. Plusem zamówień internetowych są jednak nagrody. Znam dwie osoby, które wygrały nawet auta, więc może te PS4 za około 1500 zł i TV Samsung 55" za 3500 zł są prawdziwe? W każdym razie czaję się na to nc+ i czaję i poza powyższymi wątpliwościami, chciałbym się Was zapytać, czy znacie kogoś osobiście, kto wygrał właśnie jakiś TV, PS4 czy Macbooka w tej promocji internetowej? Czy te nagrody wygrywają również klienci kupujący niższe pakiety, takie jak Start+ i Comfort+?

 

EDIT:

Czy jest możliwość negocjacji ceny nowego abonentu nc+ zarówno w APS jak i u legendarnego konsula? Pytam, bo ceny za podstawowe znacznie odbiegają od normy ustanowionej przez CP. Ja bez TV wytrzymam, a pakiet Start+ jest warty dla mnie 10 zł i wtedy abonament może być na 24 miesiące. Interesuje mnie w nim tylko kilka kanałów, dosłownie na palcach jednej ręki.

Nie zastanawiałbym się nad ofertami na kartę i mixami nc+, gdyby nie jeden, dwa kanały, które mnie interesują dodatkowo, a są w wyższych od Start+ pakietach, jak Comfort+ i Extra+ za wyższą i zbyt wygórowaną cenę. Reszta zapychaczy z oferty nc+ i CP, gdzie się powtarzają, nie jest dla mnie warta uwagi.

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wszystkie oferty są prezentowane,, ale w każdym APS można podpisać umowę na 12, 15,18, 24 i 30 miesięcy - oczywiście te oferty różnią się nieco od tych z oferty podstawowej :). Po prostu trzeba pozwolić konsultantowi je przedstawić, jeśli powiesz, że definitywnie 24 miesiące to za długo, napewno konsultant znajdzie odpowiednią ofertę " z pod lady" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer...czyli drożej bo + aktywacja dekoderów (teraz 0zł-zamówienie przez Internet). Przerośli samych siebie i kto wie jeszcze kogo ... :)

To jest oferta dostępna w APS - na stronie internetowej ostatnio wchodzi z jednodniowym poślizgiem - więc pewnie dopiero jutro zobaczymy ją www nc+.

Jak dla mnie oferta nie jest zła - fajnie że internet można dobrać do każdego pakietu (w końcu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oni odwalają? Gdzie tam są promocje? Cyrograf na 2 lata i 4 miesiące tylko taniej parę złoty?

Przecież ITI nigdy nie robiło dobrej oferty świątecznej.

@Profik. Czym się cieszyć? Aktywacjami dekoderów i pseudo mobilnym internetem od Orange? Żeby jeszcze neo była dostępna, to można jeszcze rozważyć. Lepszym partnerem i tańszym byłoby Play. Grono abonentów będzie dalej się kurczyło.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czego się spodziewaliście, ale dla mnie 40 zł upustu przez 4 miesiące (przy superpremium) + darmowy multiroom przez rok + możliwość dobrania NIELIMITOWANEGO internetu LTE za średnio 30 zł brzmi rozsądnie. Ale jeśli state promocje były lepsze to nic nie stoi na przeszkodzi, żeby jeszcze dziś zamówić przez internet ofertę "przed świąteczną". Oferta może nie powala na kolana i nie jest wszystko za darmo, jak by większość chciała, ale nie ma mowy po "pogorszeniu oferty".

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta dostępna w APS - na stronie internetowej ostatnio wchodzi z jednodniowym poślizgiem - więc pewnie dopiero jutro zobaczymy ją www nc+.

Jak dla mnie oferta nie jest zła - fajnie że internet można dobrać do każdego pakietu (w końcu). 

 

? Zatem według tabel zamieszczonych przez Prestige i tego, co napisałeś, to od jutra przy zamówieniu przez www w pakiecie Comfort i Extra na 24 m-ce aktywacje dekoderów WifiBox+ będą za 49 zł, a nie za 0 zł i WifiPremiumBox+ będą odpowiednio za 99 i 49 zł, a nie za 49 i 0 zł?

 

@ircios Mały offtop: w CP jest chyba podobnie z tym "nielimitowanym internetem LTE" Plusa? Czy coś zmienili? Z góry przepraszam za mały offtop! :)

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta w każdym z kanałów dystrybucji wygląda inaczej, nikt tego Ci nie zagwarantuje na 100% ale obecnie zawsze wyglądało to tak, że w APS`ach była aktywacja a przez Internet nie - i to się raczej nie zmieni, dla operatora to czysty zysk bo nie musi dzielić się prowizją z dystrybutorem, więc woli w ten sposób zachęcić potencjalnych abonentów do wyboru oferty od niego, a nie od pośrednika . Ale część ofert (tak jak te z tabletem czy internetem - wszędzie iały taką samą aktywację, po prostu część kosztów oferty była wliczona w opłatę aktywacyjną i nie ogli jej wyzerować). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta w każdym z kanałów dystrybucji wygląda inaczej, nikt tego Ci nie zagwarantuje na 100% ale obecnie zawsze wyglądało to tak, że w APS`ach była aktywacja a przez Internet nie - i to się raczej nie zmieni, dla operatora to czysty zysk bo nie musi dzielić się prowizją z dystrybutorem, więc woli w ten sposób zachęcić potencjalnych abonentów do wyboru oferty od niego, a nie od pośrednika . Ale część ofert (tak jak te z tabletem czy internetem - wszędzie iały taką samą aktywację, po prostu część kosztów oferty była wliczona w opłatę aktywacyjną i nie ogli jej wyzerować). 

 

OK! Doskonale rozumiem te sztuczki z ukrywaniem. Ale ja się pytałem, czy robią podwyżki tych cen aktywacji przy zamówieniu przez www? :) Z tabel i tego, co napisałeś, tak wynika. Chciałem się upewnić, czy dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...