Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o dekoder dodawany do Comfort+ - chodzi mi o ten bez dysku: oprócz VOD, HBO itd. obsługuje on jakieś inne aplikacje? Czy bez problemu można połączyć się z domowym wi-fi?

Facet z infolinii, na którą dzwoniłem mówił coś o YouTube, że mozna na niego wcodzić - prawda to?

Czy mógłbym prosić o jakąś jego speyfikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+Extra+Premium Sport to na pierwsze pytanie.Natomiast na drugie to może być drożej bo dojdą dwa dodatkowe kanały C+.I paczka C+ ma być nie rozdzielna teraz jeszcze jest podział na Premium Film i Sport w ofercie dla przechodzących z konkurencji.Tyle że nie wiadomo jak długo ta oferta jeszcze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w ogóle jakakolwiek szansa otrzymać w nc+ darmowe miesiące?

Znajomy przeslal mi nr infolinii biznesowej 223104515 i poradzil mi żeby wspomnieć o jakimś bonie sodexo który uprawnia do 20 % zniżki na ofertę. Zadzwonilem choc nie wspominałem o opcji dla firmy. Facet od razu zaproponował opcje dla przenoszących tv czyli 49,90 na 15 z Comfort +extra z hbo i aktywacje ciut nizsza niż salonowa czyli 99 z rabatem lub gratis w formie książki kucharskiej. Wspomniał ze są jakies oferty specjalne ale nie w sprzedaży aktywnej.wiecie może jakie i jak je dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym w najblizszym czasie podpisac nowa umowe z NC+. Mam trzy pytania:

1. Czy mozliwe jest dobranie paczki C+ (z oferty promocyjnej za 29.9 zl) gdy posiada sie 2 miesieczna oferte jubileuszowa ? Chcialbym wziac Comfort+ za 39 zl i dobrac paczke C+ za 29 zl. Suma kosztow wyjdzie o 10 zl mniej gdy bralbym od razu Comfort+ z pakietem film&sport.

 

2. Jak wyglada proces rezygnacji z umowy w ciagu 14 dni ? Czy sprzet (antena + dekoder) moge oddac w pukncie obslugi klienta (APS) czy musze wysylac kurierem pod jakis konkretny adres ?

 

3. Gdy bralbym oferte dla migrujacych od innych operatorow to jaki jest koszt Multiroomu ? Czy ta oferta zawiera antene sat. za 1 zl ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam dwa pytanka:

1. Czy do promocji "Wyjatkowy prezent" mozna tez dokupic antene satelitarna? Jaki tak, to jaki jest jej koszt?

2. Czy po aktywacji promocji bede mogl do tego pakietu, czyli Comfort+ dokupic pakiet Canal+ w znanej juz opcji 29,90zl/9 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://satkurier.pl/news/116188/nowe-of ... -w-nc.html

 

109,90 zł za pełny pakiet podstawowy z CANAL+? Dużo... :/ Pewnie przy umowie dwuletniej jest o dychę mniej, ale to już przed 11 maja można było mieć Comfort+ Extra+ z CANAL+ za 89,90 zł/mies.

 

No i nie ma mediaBOX+, a podobno miał wrócić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mądre posunięcie w tych ofertach to Wifi Premiumbox za 99 zł aktywacji lub 5 zł najmu.Co do reszty to chyba jedno wielkie nieporozumienie np.99 zł aktywacji za dekoder bez dysku :lol2: o cenach za pakiety nie wspomnę.A stali w wątku płaczą że chcą od nich 59.90 zł za Extra+6C+HBO na kilka miesięcy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...