Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a jak wygląda sytuacja biorę pakiet Start za 20 zł mam przez 2 miesiace Canal+ i potem aby miec dalej C+ musze wziąść jakis wyższy pakiet z Canal +, czy wtedy dostanę takie same warunki jak dla nowych abonentów czy jakies upusty w abonamencie jak dla tych stałych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIOOLE - raczej standardowe, w APS tego nie robisz, bo przez 6 mies. jest blokada do dokonywania zmian na kontrakcie, ewentualnie na infolinii, ale nie liczył bym na możliwość negocjowania, gdyż będzie to przedłużenie bez wypowiedzenia więc raczej bez cudów - pakiet start+extra z Canal+ to 69 zł i to raczej najbardziej realna cena (zaznaczam, że w tym pakiecie nie ma nSport+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wspomniano wyżej, wybierasz film lub sport ale jest i plus bo gdy podpiszesz umowe np na film (5 miesięcy za 0zł 3× Canal+, potem +20zł) w ciagu paru dni juz możesz zadzwonic na infolinie i dołączyc sport za 5/10zl warto popytac jakie zniższki ci przysługuja. W moim przypadku mam sport nawet za 5zł ale mimo to nie brałem.

 

Jeśli ktoś zrezygnuje z paczki C+ po promocji 5miesięcy za 0zł nie ma możliwości ponownego włączenka (chyba że coś sie zmieni)

 

I wiadomo standardowowa oplata bez paczki C+ to 59zł miesięcznie wraz z paczką HBO na 15m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Moi rodzice posiadają TNK SD. Kończy im się doładowanie 13 maja. Chcą coś mieć, i tak popatrzyłem że oferta Start+ chyba jest w sumie ok. Zależy im głownie na jakiś podstawowych kanałach i żeby mieć MR i ich dekodery. No i pytanie czy się ugra coś więcej przez telefon, czy to samo co na stronie? Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie szczerze - moim zdaniem jest to jedna z droższych ofert. Tak naprawdę dają tylko kanały z '+' (i to nie wszystkie) za 2 dychy. Byłoby to do wzięcia w tej cenie, ale nie w umowie z cyrografem na 2 lata! Tyle można dać za tą paczkę w prepaidzie (a i to ledwo-ledwo). Moim (ale to tylko moim) zdaniem lepiej byś zrobił łapiąc jeszcze gdzieś N na Kartę z dekoderem ITI-2850 lub 2849. Najtańszy pakiet za 19,90, a i można wziąć coś więcej, jak się chce pooglądać. Ostatecznie może też być NC+ na Kartę, ale tu dużym minusem jest STARY dekoder. Jak chcesz dać to rodzicom i zapomnieć poszukaj pierwszej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Cyfra TV lub ewentualnie do innych którzy to przerabiali co lepiej zrobić czy wziąć sam pakiet startowy i jak miną 2 miesiące i będą mieli wyłączyć Canal+ wtedy negocjować o ponowne przyłączenie samych kanałów filmowych bo sportowe mnie nie interesują, czy od razu wziaść Startowy z Canal+ bo i tak nic nie ugram. Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

224390425 dzwoniąc na ten nr usłyszałem, że rok abonamentu gratis? Ktoś wie o co kaman?

 

A jaki pakiet? Była jakiś czas temu promocja z Comfort+ + Multi+ na 24 miechy, z czego połowa za darmo. Do ewentualnego wzięcia. Choć nie pamiętam, czy była dla nowych, czy tylko jako druga umowa przy przedłużaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniano wyżej, wybierasz film lub sport ale jest i plus bo gdy podpiszesz umowe np na film (5 miesięcy za 0zł 3× Canal+, potem +20zł) w ciagu paru dni juz możesz zadzwonic na infolinie i dołączyc sport za 5/10zl warto popytac jakie zniższki ci przysługuja. W moim przypadku mam sport nawet za 5zł ale mimo to nie brałem.

 

Jeśli ktoś zrezygnuje z paczki C+ po promocji 5miesięcy za 0zł nie ma możliwości ponownego włączenka (chyba że coś sie zmieni)

 

I wiadomo standardowowa oplata bez paczki C+ to 59zł miesięcznie wraz z paczką HBO na 15m.

 

Właśnie dziś dzwoniłem i zaoferowano mi tą opcję przy przejściu z konkurencji.

 

Tylko nie rozumiem fragmentu który napisałeś: " w ciagu paru dni juz możesz zadzwonic na infolinie i dołączyc sport za 5/10zl warto popytac jakie zniższki ci przysługuja"

 

Co masz na myśli? Mam pakiet 3 kanałów Canal+ na 5m-cy za darmo, później 20PLN. Dzwoniąc do nich w czasie tych 5 m-cy mogę obniżyć cenę z 20PLN na 5/10PLN?

 

Czy masz coś innego na myśli? Te dodatki i czas trwania umowy OK, ale standardowy dekoder zaoferował mi za 99PLN, a z dyskiem za 199 i to tylko dzierżawa(jak chciałbym multiroom, a chciałbym, ale za rok jak skończy mi się umowa na inny odbiorniku, to trzeba mieć ten dekoder za 199PLN...).

 

Dlatego przez te 99PLN za dekoder namyślam się nad standardową opcją dostępną na stronie, bo chyba nic lepszego mi nie zaoferują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...