Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał raczej na myśli że jak po 5 miesiącach płacisz dodatkowo 20 zł za 3 C+ to kolejne brakujące 3C+ dostaniesz za ok.5 zł.Na stronie dekodery bez dysku może i bez tej aktywacji 99 zł ale oferta droższa.Za 199 zł masz dekoder z dyskiem ale bez miesięcznego najmu i dużą szansą że przy przedłużeniu umowy najmu unikniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK rozumiem, to jak dla mnie oferta trochę bez szału...

 

HBO mi nie potrzebne, chciałbym C+(kanały sportowe), ale nie za dodatkowe 20PLN...

 

Znajomy trafił na abo za 49,9PLN gdzie ma na cały czas trwania umowy C+, teraz już chyba tylko gorzej...

 

PS. A oferta którą masz w stopce możesz rozwinąć?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na pewno nie dostał takiej oferty jako nowy abonent.Moja oferta też jest dla stałego abonenta Comfort+Multi(tematyczne ze znaczkiem+Domo,Kuchnia...)Extra+6C+HBO+Canal+Vod na całą umowę+6 miesięcy opcja Noc(3 kanały erotyczne) 5 miesięcy za free i 10 miesięcy za 79.90 zł.I z racji że umowę przedłużyłem kilka dni po zakończeniu starej dodatkowy prawie miesiąc za free ten w którym aneksowałem umowę który się do niej nie wlicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy THX :smile:

 

@siekieer

 

To jak dla ciebie nie ma szału to co ty chcesz , co ci przeszkadza hbo.. więcej wyciągniesz na koniec umowy.

Wybierasz za 59zł w tym hbo + 3x canal+ filmy za 20zł po 5-ciu miesiącach płacąc dopiero... od dnia podpisania umowy max 2-3dni dzwonisz i dokupujesz resztę kanałów cana+ sporty za 5z/10zł.

 

89ł/ 84zł

 

MR też jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupić mozna bo ja dziś zamówiłem sam start i po okresie 2 m-cy mozna dokupić sam sport lub film ale do pakietu start na pewno nie za 20 zł tylko drożej.

Przy zamówieniu zapytałem czy jest taka możliwośc konsultabta z kims się kontaktował za chwilę odpowiedział ze tak tylko nie podał ceny zapisałem jego nazwisko rozmowy sa nagrywane jak coś złożę reklamacje. Niech mi policza za C+ Film nawet 30 zł i tak się opłaca start 25+20 HBo i 30 C+ Film daje razem 75 zł za filmy a to dobra cema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... -telewizji <--- Czy to jedyne oferty dla przechodzących od innego operatora? Bardziej by mi zależało na jakiejś promocji na pakiet Comfort+

Proszę powiedzcie czy jest jeszcze oferta dla przechodzących? Bo po wejściu w link przekierowuje na https://ncplus.pl/sklep/promocje/m.

i gdzie jest 5mc C+ za Free? Wszędzie widzę tylko. 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, jest dostępna w każdym APS - pakiet Comfort+ Extra+ HBO na 15 miesięcy + opcja Premium Sport lub Film na 5 mies za 59.90 zł lub pakiet Comfort+ HBO na 15 miesięcy za 49.90 zł.

 

Mam pytanko.

http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... -telewizji <--- Czy to jedyne oferty dla przechodzących od innego operatora? Bardziej by mi zależało na jakiejś promocji na pakiet Comfort+

Proszę powiedzcie czy jest jeszcze oferta dla przechodzących? Bo po wejściu w link przekierowuje na https://ncplus.pl/sklep/promocje/m.

i gdzie jest 5mc C+ za Free? Wszędzie widzę tylko. 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest dostępna w każdym APS - pakiet Comfort+ Extra+ HBO na 15 miesięcy + opcja Premium Sport lub Film na 5 mies za 59.90 zł lub pakiet Comfort+ HBO na 15 miesięcy za 49.90 zł.

 

Mam pytanko.

http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... -telewizji <--- Czy to jedyne oferty dla przechodzących od innego operatora? Bardziej by mi zależało na jakiejś promocji na pakiet Comfort+

Proszę powiedzcie czy jest jeszcze oferta dla przechodzących? Bo po wejściu w link przekierowuje na https://ncplus.pl/sklep/promocje/m.

i gdzie jest 5mc C+ za Free? Wszędzie widzę tylko. 2.

Dzięki, a czy do każdej oferty (również Start) można dokupić na stałe 3C+(sport)/6C+ w stałej cenie zapisanej w umowie czy jak się komu uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfrat.tv Zapytanie do Szanownego Forumowicza. Czy coś w bieżącym miesiącu zmieniło się pod kątem ofert dla przechodzących, od innych operatorów tv kablowych do NC+. Czy taką ofertę można załatwić online lub telefoniczne w BOA nc+? Zapytuję w imieniu moich znajomych :-) Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Mam pakiet premium w cp i chciałbym uzyskać jak najlepszą ofertę w nc+, która zawiera paczkę c+ (szczególnie interesują mnie kanały sportowe). Z tego co przeczytałem to istnieje oferta na 15 miesięcy za 59 zł przez pierwsze 5 miesięcy, a potem jest możliwość wyłączenia paczki c+, bądź płacenia za nią dodatkowych 20 zł. Powiedzmy, że bym to przeżył (średni miesięczny koszt to 73,(3) zł). Jednak ciekawi mnie ile by wynosiła opłata za multiroom (najlepiej dwa dekodery dodatkowe)? No i oczywiście, czy ta kwota (59 zł + 20 zł) zawiera cenę za dekoder pvr? Czy musiałbym dopłacać jeszcze 5 czy 10 zł? Bo wtedy bym się chyba załamał. W tym momencie mam smartdom w cp i płacę 59 zł za premium + 3 multiroomy. Oprócz tego miałem 6 miesięcy gratis, czyli w praktyce płacę 45 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie CP tylko NC+ i dlatego że jest drożej jest lepsza oferta sportowa i filmowa a przynajmniej są atrakcyjne prawa które muszą być i drogie.W tej ofercie o której wspominasz za 20 zł jest tylko 3C+ a nie cała paczka.Dekoder z dyskiem +10zł miesięcznie i aktywacja z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Nie wiadomo co z ekstraklasą, prawa do ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej wygasają, liga europy się kończy, chyba też nba (aczkolwiek nie jestem pewien). Za takie pieniądze jakie chce nc+ mogę sobie sprawić włoskie sky z ebaya, co prawda bez multiroomów, ale mam tam jeszcze nfl i wszystkie mecze serie a w pakiecie. Kiedyś był prepaid al jazeera sport i było prawie wszystko, nie musiałem się bawić w c+ czy polsaty. Ale cóż, nie będę mocował 5 metrowej anteny żeby złapać bein sports... Dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę sprawdzić dobrze cenę tego włoskiego SKY i prawa dostępne.Swojego czasu pamiętam że było trochę osób które kupiło tą ofertę dla Serie A koszt roczny był ponad 1000 zł a oferta znacznie uboższa od NC+.Było zresztą zestawienie gdzieś cen operatorów z zagranicy i naszego NC+ i ceny za NC+ były znacznie tańsze.No chyba że np.paczka tylko kanałów Beit czy Al jazeera to rzeczywiście wychodziło taniej ale co z tego jak poza sportem nic tam nie było.Faktycznie dużo praw kończy się w NC+ ale chyba nie liczysz że nagle Polsat je kupi i to za niemałe pieniądze.Radzę sprawdzić jaki jest koszt zakupu bardzo dużej anteny sat.Można też pokombinować i kupić tani pakiet a za kilka dni wyrazić chęć na przejście na wyższy pakiet.Były juz takie osoby i z tego co pamiętam dostały jakieś niezłe oferty.Ewentualnie niski pakiet i dokupić w APS całą paczkę C+ za 29.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając przez stronę NC+ wybrany pakiet można "dobrać" za 1 zł zestaw do odbioru (antena 80 + konwerter). Warto czy może lepiej sobie ten zestaw skompletować samodzielnie? Czy ta oferta za 1 zł jest dostępna tylko przy zamówieniu przez internet czy także przy podpisaniu umowy w punkcie obsługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...