Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strona nie jest jedynym wykładnikiem co do ofert operatora.Faktycznie trzeba było bardzo szukać wystarczyło zadzwonić i była to pierwsza oferta jaką przedstawiali.Pogratulować pamięci skoro pamiętasz kiedy się skończyła oferta świąteczna w latach 2013-14.Ja natomiast wiem jaką ofertę dostałem w okresie świątecznym i dla mnie to była oferta świąteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o tym pisać. To jest model UE55H6400 i kosztuje z 3500 zł. Zastanawiam się, czy to są prawdziwe promocje i prawdziwe nagrody? Wcześniej było PS4. Czy nc+ gdzieś ogłasza, kto to wygrał? Na ich profilu FB nie ma żadnych informacji o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólenie to legendarny konsul powiedział mi w odpowiedzi na pytanie, dlaczego niektórzy mają ceny niższe od cennika, że aby mieć rabaty w cenach abonamentu, to najpierw muszę być jakiś czas abonentem no i wtedy mogę coś dokupić itd. Oczywiście nie słowo w słowo tak powiedział, ale w takim sensie tak właśnie powiedział w języku marketingu. Takie masło maślane. A w temacie ofert dla stałych abonentów czytam o samych narzekaniach, że przedłużenia są dla stałych, czesto dziesięcio i więcej letnich abonentów za cenę około 30% większą. I bądź tu mądry. A co do mądrości, to mądrość ludowa mówi, że chytry dwa razy traci. Ja wiem natomiast, że czasem inne opcje z oferty tabliczki mnożenia mają w takich przypadkach zastosowanie.

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienie jest to defacto włączenie "pakietu" wyżej na określony czas - w związku z tym, że część kanałów w tych pakietach się pokrywa to operator nazywa to dopełnieniem, bo w rzeczywistości zyskujesz jedynie różnice w ofercie programowej obu tych pakietów.

O które pakiety pytasz ? bo nie bardzo mogę to wywnioskować z Twojego postu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi CP? Tu nie piszemy o CP

Jeju... Odniosłem się tylko. Po co się tak czepiać od razu.

 

Po pierwsze poprzednik napisał dobrze na ten temat a po drugie w konkurencji jest podobnie oferty i tu i tu są takie same.

Ale w nc+ są umowy na 24 i 30 miesięcy, a na 15 czy rok już nie ma, a dla mnie to spory minus.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...