Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jest kolejny telewizor do wygrania. "Zamów dowolny pakiet nc+ przez Internet i wygraj telewizor Panasonic TX-55CS520E" Wartość znów podobna do poprzedniego Samsunga 55", czyli teraz jest do 17.11 przedmiot za około 3500 zł do wygrania. Jeszcze nie ogłosili na stronie http://ncplus.pl/konkursy/archiwalne, kto wygrał tego Samsunga, ale dopiero dziś zwróciłem na to uwagę, że coś jest nie tak. Otóż wczoraj wchodziłem tam i była lista jak teraz:

"KONKURSY ARCHIWALNE - LISTA

Konkurs „Zamów nc+ i wygraj iPada Mini 2” (09-13.11.2015) - lista zwycięzców

Konkurs Zamów nc+ i wygraj laptop MacBook Air 11 (02-06.10.2015) - lista zwycięzców

Konkurs „Zamów nc+ i PlayStation 4 z grą FIFA15” (18-22.09.2015 r.) – lista zwycięzców"

 

Wczoraj był 12.11 i dam sobie, nie wiem co uciąć, może paznokieć tylko :) , ale jestem prawie pewien, że również wczoraj była tam widoczna pierwsza pozycja z tej listy zwycięzców, dotycząca iPada Mini 2. Dziwne to trochę, bo dziś dopiero jest 13.11, a jestem pewien, że wczoraj to widziałem, bo przecież pobierałem tego PDFa i go czytałem wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego pisać, aby nie zostać uznanym za niewiarygodnego, ale dwie strony wcześniej w tym temacie spytałem się dokładnie popołudniu 7.11, gdzie jest jakaś informacja o tym, kto te konkursy wygrywa? Wtedy podał mi powyższego linka boogiman86 https://forum.satkurier.pl/topic/9774-oferty-dla-nowych-abonentów-nc/?p=1061953. Niestety nie jestem pewien, ale mam wrażenie, że już wtedy 7.11 wisiał tam ten PDF. Pamiętam tylko tyle, że ten konkurs z MacBook Air wisiał jako drugi już 7.11. Natomiast ja skupiałem się na wcześniejszych konkursach i treści tych wierszyków, a nie na datach. Jak widać, konkursy to niestety prawdopodobnie jest jedna wielka lipa. I te antydatowane dokumenty... Ale ja naprawdę znam dwie osoby, które wygrały po aucie. Jedna z nich to kobieta i jeździ chyba nim do dziś. Muszę się jej spytać, ale pamiętam jak dziś, że auto było oklejone nazwą firmy, która zorganizowała konkurs. Przecież, gdyby konkurs trwał do dziś, to dziś nie pwoinno być jeszcze wyników. Jak napisałem wyżej, widziałem wczoraj ten PDF, ale nie zwróciłem uwagi na daty, a w szczególności na datę, jaką jest opatrzony w środku. A może my mamy zbiorowe déjà vu? Czy może oszukują?


EDIT:

 

Na górze w tym dokumencie masz wyraźnie napisane Warszawa, 5 listopada :) a konkurs trwał od 9 do 13 listopada :) heh

 

No tak! Zabrakło 1 dopisać na górze, kiedy ten konkurs tworzyli, czyli pewnie przed jego rozpoczęciem. :rofl:

 

EDIT2:

 

Wystarczy zajrzeć do kopii wujka czy tam cioci Google na stan strony z 12 Lis 2015 07:05:23 GMT:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:IWwYULQC-7YJ:ncplus.pl/konkursy/archiwalne+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Edytowane przez Homo Satiens
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

@ircios Mały offtop: w CP jest chyba podobnie z tym "nielimitowanym internetem LTE" Plusa? Czy coś zmienili? Z góry przepraszam za mały offtop! :)

Prędkość jest ograniczana do 1 Mbit/s po przekroczeniu 100-150 GB w zależności od pakietu a w niektórych opcjach tego neta od Orange są jeszcze wcześniej ograniczenia np. do 5 Mbit/s. Zasięg jak zasięg, ja nie mam problemu u siebie z LTE i prędkości są bardzo dobre, jak ktoś mieszka w takim miejscu, że LTE mu nie sięga w ogóle albo w domu to trudno, ale przynajmniej w Wielkopolsce zasięg LTE Orange jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej  ulotce nc+ z mikołajem   jest  oferta    pakietów    Man pack  i filmbox            obie  po 5zł. No i teraz tak   ale zapewne i tak wszyscy wiedzą. W tej cenie te pakiety są dostępne dopiero jak weżmie się Extra lub Extra z C+  obowiązek 24m  . Czyli że nie można tego wyłączyć  przez 24msc?     To jest rodzaj zobowiązania   jak Eleven HD?  A dla przedłużających nie ma żadnych rabatów na Man Pack i   Filmbox   ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, coś kombinują! Na stronie ncplus.pl pojawił się dodatkowy podział na Top oferty:

Start, Comfort, Extra, Extra+8xC i Extra+8xC+Internet 40GB.

 

A w zakładce Pakiety nc+ pozostały: dwa pakiety na 30 m-cy Comfort i Extra oraz Extra+ tablet i Extra+tablet+8xC.

 

Do tego w pakietach Comfort 24 i 30 m-cy i Extra na 30 m-cy dekoder WifiPremium Box, czyli ten z dyskiem jest nie za 99 zł, a za 49 zł za aktywację. Zatem obniżyli ceny aktywacji za dekoder WBP, o 50 zł, a w Extra na 24 m-ce nawet  o 99 zł, czyli aktywacja dekodera WBP to obecnie 0 zł.

 

Ceny miesięcznego najmu WBP dla tych wszystkich pakietów są stałe i wynoszą 5 zł na miesiąc. Swoją drogą to jest chyba opłata miesięczna za dysk oraz za możliwość oglądania jednego kanału i nagrywania innego na tym dysku. :D W przypadku WiFi Boxa dysk trzeba dokupić na swój rachunek. Dziwna trochę ta opłata za najem.

 

Ceny zestawów antenowych dla pakietów na 24 m-ce to dla Start 49 zł, Comfort 29 zł, Extra 1 zł, a na 30 m-cy dla Comfort i Extra 79 zł.

 

Jest w ogóle szansa na jakąś promocję, a może nawet na obniżkę abonamentów na okres świąteczno-noworoczny? A może ta obniżka ceny aktywacji już jest taką promocją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak chodzi o wyjątkowy prezent, zaproponowano mi to w ten sposób, że do 30 dni od przedłużenia mojej dotychczasowej umowy mogę podpisać kolejną na Comfort za 12 mies/0 + 12 mies/39.90, dodatkowo w ramach promocji mogę dobrać do tego pakiet 8xC+ z tego co dobrze zapamiętałem za 20 zł pierwszy rok + 40zl drugi rok czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...