Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/105400/dwie-nowe-oferty-nc-nowoscia-sama-karta.html Już by mogli dać możliwość wzięcia samej karty do pełnych pakietów ...

A czy przypadkiem biorąc pakiet Start+ Extra z kartą nieparowaną do własnego dekodera uniwersalnego z czytnikiem kart potem można będzie migrować do wyższego pakietu?

Jak był przedtem pakiet Start+ w Cyfrze Plus to zapytałem na infolinii Technicznej czy jak mam ten pakiet to czy mogę w trakcie umowy zmigrować do normalnej oferty NC+ to konsultant mi odp. że TAK! Odp. że podpisuje tylko aneks do umowy i podnoszą mi pakiet do wyższego np. Comfort+ a karta nieparowana zostaje :-)

Trzeba by było się znowu podpytać ich czy z tym pakietem też tak można zrobić? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, jak to naprawdę było z tym pakietem Start+ i nieparowaną kartą wcześniej. Różne pojawiały się informacje o możliwości migrowania z tego pakietu do wyższego pakietu. Niektórzy pisali, że takiej możliwości nie ma (nawet cyfra.tv tak pisał), ale było też kilku takich, którym się to udało.

 

Jeśli z pakietu Start+ Extra z nieparowaną kartą można będzie bez najmniejszego problemu zmigrować do wyższego pakietu, to już mogliby dać możliwość dobrania samej karty do dowolnego pakietu i nie byłoby potrzebne takie kombinowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z pakietem Start+ z samą kartą było tak że w zależności na jakiego konsula się trafiło na infolinii Cyfry Plus :-) Mi pamietam że jeden odp. że chyba raczej NIE i nie był pewny a dwóch odp. że TAK i byli gotowi coś takiego zrobić od ręki czyli zrobić aneks i podnieść pakiet na tą kartę bez jej zwrotu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, dlaczego na stronie internetowej nc+ do tej pory nie było podawanej żadnej informacji o pakiecie Start+? Na http://ncplus.pl/sklep/promocje jako najniższy pakiet zawsze widniał Comfort+. Chyba przez ten brak informacji niewiele osób wiedziało o istnieniu tego pakietu Start+...

 

Ciekawe, czy na stronie nc+ pojawi się informacja o tych dwóch nowych pakietach, które dzisiaj zostają wprowadzone, czy znowu będą o nich wiedzieli tylko nieliczni wtajemniczeni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc oferta z samą kartą nieparowaną Cameleon dla klientów z własnymi dekoderami czyli Start Extra+ to to samo co było w Cyfre Plus pod nazwą pakiet Start+ :-)

Tak po nawiązaniu umowy na pakiet Start Extra+ z samą kartę nieparowaną Cameleon można poprzez aneksowanie umowy (przedłużenie umowy po kilku dniach trwania umowy Start Extra+!) podnieść sobie pakiet na wyższy z oferty NC+ np. Comfort Extra+. Po aneksowaniu umowy karta nieparowana Cameleon która używamy we własnym dekoderze u nas zostaje (nie zabierają jej nam i nieparują jej zmuszając do pobrania od nich ich dekodera!). aktywacja karty nieparowanej Cemeleon dla pakietu Start Extra+ z samą kartą przeznaczą do korzystania na własnym dekoderze wynosi tylko 1 zł i prawdopodobnie jest stała cena aktywacji (bo raczej nie promocja?).

Minusem prze podnoszeniu sobie pakietu z pakietu Start Extra+ z samą kartą do wyższego pakietu jest to że skoro działamy na własnym sprzęcie to możemy zapomnieć od usłgach VOD od NC+ czyli HBO GO, NC+ GO itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze teraz wyceniaja paczke c+ na 30zl, porownanie pakietow comfortu+ do canal+

Ps. pieknie mieszaja w tych pakietach zeby ludzi otlumanic, po ponownym przeanalizowaniu jednak wychodzi 40zl bowiem w paczce c+ jest okrojony Comfort+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy po starcie nc+ pojawił się pakiet Start+ za 19,90 z samą kartą lub sagemem. Jakoś w marcu tego roku zamieniono sagema na ADB a opcję z samą kartą wywalono, później pakiet Start+ zniknął a teraz znowu wrócił. W sumie nic nowego, tylko dodano możliwość wzięcia C+ :)
Pakiet Start był dostępny cały czas za 19,90. Do wyboru była sama karta, albo razem z Sagemem za 49pln aktywacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronach ncplus.pl jest juz do wyboru opcja START+ EXTRA+ PREMIUM SPOT & FILM 24m za 69,90 PLN

nie widac takiej opcji, chyba ze mowa o pakiecie canal+ ale tam nie ma opcji extra+ i jest okrojony comfort+

 

Na stronie jest to opisane jako CANAL+ (lub w linku jako start-comfortplus-premium), ale najważniejszy jest REGULAMIN(!), który w tym przypadku odsyła nas do oferty pod nazwą START+ EXTRA+ PREMIUM SPORT & FILM

Można stąd wywnioskować, że kanały tam przedstawione (z wył. opcji Premium i tych dodatkowych na 1 pełny miesiąc) stanowią zawartość pakietu EXTRA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...