Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyła mi się umowa z UPC i szukam jakiejś telewizji i internetu. Popytałem w NC+ i powiem Wam, że jakieś liche mają te oferty dla nowych abonentów.

Podstawowa umowa dla osób przechodzących od innych operatorów to:

15 m-cy,

Comfort+

Extra+ (5 mc free)

HBO (na stałe)

Pakiet Sport+ lub Film+ (3 m-ce gratis)

Mediabox+

Łącznie (po tych 5 miesiącach gratisu Extra+) - 79 zł i to przy rezygnacji z pakietu Sport+ :/ Ze sport+ - 99 zł

Wychodzi na to, że w UPC mam to samo za 50 zł.

Ewentualnie umowa na 24 m-ce będzie 5 zł taniej.

 

3 opcja - Comfort+, Extra+, mediabox+ - 64 zł - co też wychodzi drogo przy takiej ofercie.

 

Czy tylko mi się trafił taki konsultant, dostaliście coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie informuję o fakcie powszechnie znanym, bo raczej nie zaglądam do tego wątku ale może warto poinformować o promocji dla nowych abo, która przypadkiem wpadła mi dziś w oko w warszawskim centrum histerii zwnym M1 w korytarzowym punkcie nc+(przypuszczam że zakres tej oferty nie ogranicza się tylko do tego miejsca i miasta ale pewności nie mam). Premium sport+film+hbo za 59zł/15msc. Jeśli hbo na cały okres umowy to jest to raczej miłe promo. Rzecz była naprędce, odręcznie nabazgrana więc można przypuszczać, że to jakaś krótka, majówkowa akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj jestem abonentem nc+, po 7 latach w CP wreszcie się zdecydowałem. Błąd, że w grudniu się nie zdecydowałem, ale trudno. Standardowa umowa przejęciowa na 15 miesięcy z pakietem sport, multiroom i aktywacją 199 zł. za mediadoxa, nie będę płacił dzierżawy. No cóż, jeśli chodzi o dekodery, to faktycznie - z dekoderami CP nie ma co porównywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zapewne w okolicach sierpnia zacznę rozglądać się za tv

Zależy mi na sporcie. BPL, LL, L1, Serie A i tak dalej. Ile mogą za to krzyknąć? Wiem, że cena jest zmienna, ale chciałbym się orientacyjnie dowiedzieć ile tak +/- zechcą ściągnąć od nowego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam okazję podpisania umowy na pakiet Start+ za 19,90. Wiem, że oferowana jest sama karta za 1 zł, umowa na 18 mies.

 

Proszę o info :

1) na jakich warunkach można zmigrować do pakietów z Canal+ Film i Canal+ podstawowym (sportowe mnie nie interere:P)

2) czy po zakończeniu okresu umowy kartę należy oddać.

 

Pytam, ponieważ nie chcę mieć parowania z dekoderem, a dysponuję własnym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szanse na zmiane pakietu w ciągu pierwszych 18 miesięcy masz 1%, jak chcesz mieć taką ofertę to tylko z parowaniem 8)

 

Witam! Mam okazję podpisania umowy na pakiet Start+ za 19,90. Wiem, że oferowana jest sama karta za 1 zł, umowa na 18 mies.

 

Proszę o info :

1) na jakich warunkach można zmigrować do pakietów z Canal+ Film i Canal+ podstawowym (sportowe mnie nie interere:P)

2) czy po zakończeniu okresu umowy kartę należy oddać.

 

Pytam, ponieważ nie chcę mieć parowania z dekoderem, a dysponuję własnym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...