Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wybierając kartę, zostałbym ich abonentem. Płaciłbym tylko za tą jedną usługę na konto nc+.

Dobra, to ile kosztuje najtańszy abonament nc+ od którego można dostać tą kartę? I czy można być abonentem bez aktywowania usługi telewizyjnej (bez instalacji dekodera i anteny satelitarnej)? Chodzi mi, że chciałbym być abonentem nc+, tylko nie mam, gdzie zawiesić anteny satelitarnej. Czy można być abonentem nc+ drogą internetową (oglądać kanały wyłącznie online (streaming internetowy), bez wywieszania talerza)?

 

Brak odpowiedzi i wątpliwości na proste pytania świadczą, że karta jest obecnie w fazie testowej. Sprawdzają ile obecnych abonentów byłaby zainteresowana tą usługą. Pewnie za jakiś czas może wprowadzą możliwość podpisania umowy z nc+ tylko na Multikino Unlimted, albo samo Multikino będzie sprzedawać tą kartę (pewnie już po innej cenie) bez pomocy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy jestem abonentem Orange, a nie nc+. Nie widzę nic na temat tej karty na stronie Orange. Zresztą Orange ma swoją własną promocję z Multikinem - Środy z Orange (2 bilety w cenie jednego za kod wysłany SMSem).

Na tej samej zasadzie mogę powiedzieć, że poniekąd korzystam już z usług nc+, bo mam w swoim pakiecie w UPC już dostęp do ich własnych kanałów Canal+, AleKino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+. Ale jako abonent UPC, płacąc nawet za pakiet dodatkowy Canal+ (UPC przekazuje część moich datków na rzecz nc+), nie mogę skorzystać z tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem. Jestem zainteresowany samą kartą Multikino Unlimited, nie chcę korzystać z pakietów telewizyjnych nc+, bo nie mam gdzie zawiesić anteny satelitarnej. W jaki sposób mogę zostać abonentem nc+ bez korzystania z pakietów na telewizję satelitarną (chętnie skorzystam z pakietów na telewizję dostępną drogą internetową - coś jak Horizon.TV w UPC)? Czy mogę podpisać umowę z nc+ na samą tylko kartę Multikino Unlimited? Po podpisaniu umowy, zostałbym automatycznie abonentem nc+, tylko, że takim, który nie posiada pakietów telewizyjnych, ale za to posiada pakiet kinowy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy jestem abonentem Orange, a nie nc+. Nie widzę nic na temat tej karty na stronie Orange. Zresztą Orange ma swoją własną promocję z Multikinem - Środy z Orange (2 bilety w cenie jednego za kod wysłany SMSem).

Na tej samej zasadzie mogę powiedzieć, że poniekąd korzystam już z usług nc+, bo mam w swoim pakiecie w UPC już dostęp do ich własnych kanałów Canal+, AleKino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+. Ale jako abonent UPC, płacąc nawet za pakiet dodatkowy Canal+ (UPC przekazuje część moich datków na rzecz nc+), nie mogę skorzystać z tej oferty.

Jak podpisujesz umowę na Orange i minimum pakiet Comfort+ to masz umowę trójstronną z Orange i ITI, czyli jesteś wtedy abonentem nc+, natomiast wydaje mi się, że karta jest tylko dla abonentów tv drogą satelitarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ircios: Nim coś napiszesz poczytaj co jest na stronie ncplus

"Do jednego abonamentu nc+ można dokupić nawet 4 karty – i przekazać je członkom rodziny lub przyjaciołom" :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jestem uczestnikiem programu Home Profit. Dzięki niemu mam możliwość skorzystania z takiej oferty na nc+.

 

Limitowana oferta specjalna platformy nc+ z rabatem do 25%

 

Nie czekaj, zamów i zyskaj już dziś ofertę specjalną nc+ z abonamentem 59,90 zł miesięcznie i pakietem kanałów HBO przez 15 miesięcy za darmo i bezpłatnym pakietem CANAL+ Family & Sport lub CANAL+ Film do 6 miesięcy. Przy zakupie okaż rachunek od konkurencji.

 

Co zyskujesz?

- pakiet kanałów HBO na 15 m-cy za darmo

- pakiet CANAL+ Family & Sport lub Pakiet CANAL+ Film do 6 miesięcy za darmo

- abonament tylko 59,90 zł miesięcznie

- 139 kanałów, w tym 46 HD;

- najbogatszą na rynku ofertę programów dla dzieci;

- bezpłatną aplikację Canal+ Sport na smartfony dla mobilnych kibiców;

- najlepszy dekoder Mediabox+ (500GB) z aktywacją 49 zł + 10 zł miesięcznie

- umowę tylko na 15 miesięcy

- bezpłatną przesyłkę kurierską.

 

Jako nowy mam kilka krótkich pytań:

1) Rozumiem, że przez pierwsze 6 miesięcy płacę 59,90, kolejne 9 miesięcy 79,90 gdybym chciał utrzymać pakiet CANAL+ Family & Sport (czyli wszytskie C+ oprócz głównego C+ i C+ film i C+film2?

2) W szczegółowym cenniku, pakietu, który miałbym otrzymać to Pakiet Universe+ - czy w tym pakiecie mam Eurosport 2?

3) Po jakim czasie od podpisania umowy mógłbym negocjować ją, tak żeby mieć cały pakiet C+?

4) Czy to jest dobra oferta według Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Tak, z tym, że w przypadku wzięcia mediaboxa płacisz odpowiednio 69,90 i 89,90

2) Tak, w pakiecie Universe czy też obecnie Comfort+ z Extra+ masz wszystkie kanały oprócz opcji premium (C+, HBO, Cinemax i dodatkowych pojedynczych kanałów - History, Sundance i Adventure)

3) Za jaką cenę? Za wyższą niż do tej pory możesz chyba zawsze :)

4) Byłaby dobra, gdyby nie to, że trzeba płacić 10 złotych za Mediaboksa, wydawało mi się, że w tej ofercie jest 5 zł miesięcznie. Jeśli się da i nie zależy Ci na nagrywaniu czegoś innego niż oglądasz weź opcję z sagemem, powinna być bez opłaty za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Tak, z tym, że w przypadku wzięcia mediaboxa płacisz odpowiednio 69,90 i 89,90

2) Tak, w pakiecie Universe czy też obecnie Comfort+ z Extra+ masz wszystkie kanały oprócz opcji premium (C+, HBO, Cinemax i dodatkowych pojedynczych kanałów - History, Sundance i Adventure)

3) Za jaką cenę? Za wyższą niż do tej pory możesz chyba zawsze :)

4) Byłaby dobra, gdyby nie to, że trzeba płacić 10 złotych za Mediaboksa, wydawało mi się, że w tej ofercie jest 5 zł miesięcznie. Jeśli się da i nie zależy Ci na nagrywaniu czegoś innego niż oglądasz weź opcję z sagemem, powinna być bez opłaty za dekoder.

 

Dzięki za odp. W pytaniu nr 3 bardziej chodziło mi o informację kiedy przed zakończeniem umowy, którą bym teraz podpisał mogę wynegocjować nową umowę z pełnym pakietem C+ oczywiście w niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na 3 miesiące przed końcem umowy, ale nie wiadomo jaka będzie polityka nc+ za rok :) A w ogóle ta Twoja oferta jest dostępna dla każdego, to standardowa oferta dla przechodzących od innego operatora. Teoretycznie trzeba okazać rachunek od konkurencji, w praktyce kumplowi proponowali bez tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie zmienia? Rok temu dawali wszystkie C+ gratis do Universe czy Silvera praktycznie każdemu, kto złożył rezygnację, teraz wolą dać kilka miesięcy gratis a cenę bazową dają wyższą. Rok temu dla nowego klienta pakiet ze sportowymi C+ kosztował najpierw 119 a później 99 złotych, teraz można to mieć za 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja extra, czyli około 45 kanałów (dopełnienie do dawnego universe) we wszystkich obecnych promocjach przedłużeniowych jest płatna. We wszystkich łamańcach i innych super ofertach przedstawionych na forum extra jest częścią rachunku. Sprawdź zanim napiszesz jeszcze raz o gratisowym extra na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...