Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa oferta to zapewne będzie ofertą już świąteczną.Czyli nie pojawi się wcześniej niż w grudniu i to raczej nie na samym początku.Może będzie powtórka z tamtego roku.

Mógłbyś przypomnieć jaka to była powtórka z tamtego roku? :)

 

Tak w ogóle może już się szybko rozeszły te dekodery? wątpiliwe jak dla mnie no ale może tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem tę promocję i wychodzi tak:

 

- TV za 1zł

- Internet do (czyli może być wolniejszy) 20mbit (w przeciętnej kablówce prędkość warta z 40-50zł/msc)

- NC+ Comfort+ Extra

 

Umowa na aż 24 miesiące i średnia miesięczna to: 229,54 zł/msc

Podczas całego trwania umowy płacimy 'wyłącznie' 5508,96 zł :)

 

Czyli generalnie płacąc 230zł miesięcznie przez 2(!) lata za usługi warte łącznie 90-100zł/msc otrzymujemy TV za złotówkę :D świetna promocja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy marudzicie. Ja wychodzę z założenia, że kto będzie chciał to z niej skorzysta, Poste. Jak każda promocja - jednym będzie odpowiadała drugim nie.

 

Po drugie wiadomo, że promocje "sprzęt za 1 zł" to "ukryte" raty w abonamencie :D

 

@BeforeTime. Na stronie Orange oferta Internet do 80 Mb/s + Comfort+ Extra+ to cena 150 zł przez pierwszy rok i 210 zł przez drugi rok. Ludzie i tak będą brali podstawowy pakiet telewizyjny, to zapłacą tylko 150 zł za cały pakiet z telewizorem za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www NC+ przy promocji Comfort+ (za 39 zł) jest informacja "Tylko zamawiając przez internet kanały filmowe HBO, HBO GO i net VOD+ na 3 miesiące w prezencie 1" i tu mam pytania:

1. czy tak po prostu te kanały będą przez 3 miesiące przy ww. taryfie za 39 zł (na 30 mies.) czy dopiero przy wykupieniu jakiejś dodatkowej opcji (np extra+)

2. zakładając, że wystraczy samo wykupienie Comfort+ za 39zł by te kanały działały to czy po 3 miesiącach później same zgasną czy trzeba będzie coś wypowiedzieć np. przed końcem 3-go miesiąca.

3. W regulaminie promocji jest mowa o opcji "extra+". Co to jest za opcja? W opisie Comfort+ (za 39zł) brakuje jakichkolwiek informacji na ten temat.

 

Wracając do zapisu "Tylko zamawiając przez internet kanały filmowe HBO, HBO GO i net VOD+ na 3 miesiące w prezencie 1" jest odnośnik "1" o brzmieniu: "Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej oferty" ale czytając "Warunki Promocji „Comfort+ 30m 6m free” nic nie znalazłem na ten ten temat... no chyba, że ww. kanały HBO stanowią opcję "extra+" ale wtedy darmowe jest 6 miesięcy a nie 3 (zgodnie z regulaminem promocji dla 30mies.) a wypowiedzenie będzie miało skutek dopiero z końcem umowy a po darmowych miesiącach trzeba będzie płacić.

Może mi to ktoś objaśnić i odpowiedzieć na ww 3 pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nc jest zestaw kanałów z pakietu extra. HBO to jest tylko pakiet dodatkowy i nazywa się HBO...

Zawartość pakietu Extra+:

kanały filmowe: FOX Life HD, MGM HD, AXN Spin HD, AXN White, AXN Black, Romance TV HD, Comedy Central, Comedy Central Family, FilmBox, TCM, CBS Action, CBS Europa, CBS Drama,

kanały sportowe: Extreme Sports Channel, Eurosport 2 HD, Motowizja, SportKlub,

kanały dziecięce: Nickelodeon HD, CBeebies, Nisk Jr., Nick, Cartoon Network, Baby TV, Boomerang,

kanały dokumentalne: BBC Knowledge HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, Travel Channel, Discovery Historia, CNN International,

kanały lifestylowe: TLC HD, BBC Lifestyle, ID, MTV, Kino Polska Muzyka, VH1, Zest, MTV Rock, CBS Reality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak rozumiem, korzystając z promocji Comfort+ (za 39 zł/mies) przy umowie na 30 mies. będę miał 3x HBO przez 3 mies. gratis? A później? Jakieś opłaty (jakie?) Trzeba wypowiadać HBO czy samo zgaśnie?

I przy okazji: dlaczego w regulaminie "Warunki Promocji „Comfort+ 30m 6m free” nie ma nic na ten temat? Czyżby darmowe 3-mies. HBO było tylko w ofercie na 24 mies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak rozumiem, korzystając z promocji Comfort+ (za 39 zł/mies) przy umowie na 30 mies. będę miał 3x HBO przez 3 mies. gratis? A później? Jakieś opłaty (jakie?) Trzeba wypowiadać HBO czy samo zgaśnie?

I przy okazji: dlaczego w regulaminie "Warunki Promocji „Comfort+ 30m 6m free” nie ma nic na ten temat? Czyżby darmowe 3-mies. HBO było tylko w ofercie na 24 mies?

A nie lepiej nową umowę podpisywać przed świętami by póżniej nie [beep] sobie w brodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że coś lepszego zaproponują przed świętami. Na razie tylko badam grunt i dalej nie wiem jak z tymi opcjami HBO i extra+ przy promocji Comfort+. Powoli to ogarniam bo bardzo nieczytelne i sprzeczne są zapisy dla tej promocji. NA razie wydaje mi się, że HBO przez 3 miesiące gratis jest dla umowy na 24 miesiące a pakiet extra+ jest przez 6 miesięcy gratis ale przy umowie na 30 miesięcy. Pytanie tylko czy mogę zrezygnować z tych darmowych opcji po tym darmowym okresie? CZy ten darmowy okres obowiązuje tylko w wupadku wykupienia HBO/extra+ na cały okres trwania umowy bez możliwości rezygnacji w między czasie?

I jeszcze jedno: W regulaminie promocji jest info, że można zapłacić jednorazowo 199 zł za dzierżawę mediaboxa+ by nie płacić więcej miesięcznej dzirżawy ale nigdzie nie znalazłem takiej opcji w formularzu zamówienia na stronie www NC+ A w ogóle to lepiej zamówić przez net czy lokalnie? Co tracę/zyskuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...