Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam pytanie, odnośnie końca zobowiązania w tym mixie. Po 12 miesiącach można przejść na abonament i negocjować stawki jak ma to miejsce na koniec zobowiązania będąc na umowie abonamentowej? Czy jestem na straconej pozycji i biorę abo ze strony? Czy może zostaje w miksie i negocjuję większe rabaty w miksie na kolejny rok? Czy mix po zobowiązaniu jest w ogóle negocjowalny i czy przechodząc z mixa na abonament zostawią mi moduł (w abo nie dają modułu)? Czy ten moduł posiada kartę cameleon czy jakąś parowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

31 stycznia 2014 kończy mi się umowa z Polsatem. W sumie jeszcze dopytam co mogą mi dać i w Polsatowskim wątku dowiedziałem się, że spokojnie otrzymałbym umowę na 15 miesięcy przy średnim miesięcznym zobowiązaniu 39,90zł w pakiecie podobnym do COMFORT+ EXTRA+ w NC+.

Z tego co widzę umowa tu jest na 36 m-cy z czego 6 m-cy gratis co daje średnio niecałe 49,50zł (doliczam dekoder za 49zł) więc dycha drożej.

 

Czy coś lepszego można wytargować w ww. taryfie? Jest jakaś oferta dla zmieniającego operatora satelitarnego?

Talerz mam. Dekoder pewnie bym potrzebował. Może być byle jaki HD.

 

Najbardziej zależy mi na obniżeniu ceny do 40zł/mc.

---

EDIT: Z tego co liczę aby osiągnąć założony cel musiałbym otrzymać przy umowie 30 miesięcznej 12 m-cy gratis. Wtedy wyjdzie abonament około 38zł. Jest to do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty na stronie są inne niż u konsultantów telefonicznych. Ja jestem abonentem od 2006 roku (jeszcze cyfra) i wiem jak negocjować. Potrzebowałem drugiej umowy i próbowałem nawet oferty "druga umowa rok gratis", ale to jest możliwe tylko podczas przedłużania umowy i rezygnując z rabatów:).

Wczorajszy telefon do nc+ zaskoczył mnie ofertą, bo dostałem na nowego klienta umowę: pakiet comfort+ multi 0/12 i 39,90/12 oraz mediaboxa, bo wifibox potrzebuje łącza przynajmniej 40 i tak go nie wykorzystam, a podobno jest to nowość, która sprawia trudność serwisantom.

 

Będę próbował załatwić jeszcze jedną taką umowę dla ojca, bo kończy mu się umowa w polsacie i namawiam go na zmianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli można to prosiłbym kolegę ragazzi o małe wyjaśnienie, mianowicie czy warunki (pakiet comfort+ multi 0/12 i 39,90/12 oraz mediabox) były dla kompletnie nowego klienta czy też dla klienta migrującego od innego operatora? Jeżeli można to prosiłbym również o informacje na jaki numer dzwonić aby otrzymać podobną ofertę bo cenowo całkiem ok.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta jest tylko dla obecnych Abonentów nc+, którzy potrzebują drugiej niezależnej umowy dla siebie np do drugiego domu, mieszkania, dla rodziny, oferta )pakiet comfort+ multi 0/12 i 39,90/12 oraz mediabox) nie jest dostępna dla osób które nie mają umowy w nc+ :idea: Promocja jest dostępna przez telefon jak i w każdym APS'ie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jedną umowę z nc+ z którego korzystają rodzice, opłacamy im tv i teraz mocno zastanawiam się czy nie zakupić drugiej umowy. Możecie napisać co to za promocja, czy faktycznie kosztuje 39,90zł i jakie są programy w tej cenie. Czy za talerz i dekoder trzeba będzie płacić - jeśli tak to ile?

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP0805 -Comfort+ 0/12m_39,9/12m jest to promocja dla obecnych Klientów nc+, którzy mają umowę na czas określony, podpisujesz umowę na 24 miesiące z tego 12 nic nie płacisz za pakiet Comfort+ :D Możesz ją uzyskać dzwoniąc do nc+, BOK też obdzwania bazę swoich klientów, którzy już mają umowę i proponują ją sami przez telefon czego przykładem jest Kolega @ragazzi :D Otrzymujesz nowy numer abonenta, dekoder z aktywacją 0 zł co do anteny nie sprawdzałem szczegółów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP0805 -Comfort+ 0/12m_39,9/12m jest to promocja dla obecnych Klientów nc+, którzy mają umowę na czas określony, podpisujesz umowę na 24 miesiące z tego 12 nic nie płacisz za pakiet Comfort+ :D Możesz ją uzyskać dzwoniąc do nc+, BOK też obdzwania bazę swoich klientów, którzy już mają umowę i proponują ją sami przez telefon czego przykładem jest Kolega @ragazzi :D Otrzymujesz nowy numer abonenta, dekoder z aktywacją 0 zł co do anteny nie sprawdzałem szczegółów :D

 

Nowy numer abonenta OK, ale na inny numer pesel i inne nazwisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...