Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U tego operatora nigdy nie było ciekawych ofert świątecznych, nic tutaj nie ma do tego połączenie

 

Były były... Podstawowy abonament za bodajże 40 zł, umowa na 12 miesięcy (dokładnie już nie pamiętam) pierwsze 10 miesięcy 50% kwoty abonamentu i do tego cały pakiet Canal+ za darmo na czas trwania umowy. 2008 rok o ile pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tego operatora nigdy nie było ciekawych ofert świątecznych, nic tutaj nie ma do tego połączenie

 

Były były... Podstawowy abonament za bodajże 40 zł, umowa na 12 miesięcy (dokładnie już nie pamiętam) pierwsze 10 miesięcy 50% kwoty abonamentu i do tego cały pakiet Canal+ za darmo na czas trwania umowy. 2008 rok o ile pamiętam ;)

U tego operatora. Czy wtedy to był ten operator co teraz? Pomyśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem na co Wy liczycie na te święta. Od dobrych kilku lat promocje jeśli chodzi o ceny pakietów są równe przez cały rok.

Na święta oprócz choinki na grafikach, można liczyć na jakieś dodatki typu mr gratis, choć też nie na cały okres. Na pewno nie będzie promocji cenowych. Nie wierzę w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie jestem abo Waszej platformy to zgadzam się w 100% z w/w postem. A tak poza tym wkurzają mnie obecne "niby promocje" gdzie wciskają nachalnie każdemu potencjalnemu klientowi pakiety wszystkiego : internet, telewizja i głupkowaty telefon. Stare dobre PROMOCJE odeszły do lamusa. " Sorry, ale rynek mamy zapełniony......... :oops: " jak mawiała pewna ministra.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem na co Wy liczycie na te święta. Od dobrych kilku lat promocje jeśli chodzi o ceny pakietów są równe przez cały rok.

Na święta oprócz choinki na grafikach, można liczyć na jakieś dodatki typu mr gratis, choć też nie na cały okres. Na pewno nie będzie promocji cenowych. Nie wierzę w to.

Poważnie? Jak nie śledzisz na bieżąco ofert to może się nie wypowiadaj.W zeszłym roku Univers+HBO+Family&Sport za 59 zł do 2 miesięcy Premium Film.Ale co to za oferta jak by dali za 30 zł to by było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam się nad wykupieniem pakietu SPORT&FILM+ z multi. Pani przez telefon zaproponowała mi go za 85 zl, po roku 95zl czyli tye ile na stronie. Moje pytanie do forumowiczów to ile maksymalnie mogę wynegocjować ? Czy w ogóle da się cos zejść z tej ceny mc abonamentu ? Jak nie to dali by MR gratis albo HBO na cały okres umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej oferty NC+ interesują mnie wyłącznie pakiety BBC które są chyba w Comfort+ i paczka filmowa Canal+ (ale bez sportu). Pytanie czy już zmądrzeli aby coś takiego oferować za taniej niż 80 zł, czy ciągle jest na tapecie promocja z HBO na cały okres umowy a kanałami filmowymi NC+ tylko na kilka miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej oferty NC+ interesują mnie wyłącznie pakiety BBC które są chyba w Comfort+ i paczka filmowa Canal+ (ale bez sportu). Pytanie czy już zmądrzeli aby coś takiego oferować za taniej niż 80 zł, czy ciągle jest na tapecie promocja z HBO na cały okres umowy a kanałami filmowymi NC+ tylko na kilka miesięcy ?

 

Chyba słabo będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej oferty NC+ interesują mnie wyłącznie pakiety BBC które są chyba w Comfort+ i paczka filmowa Canal+ (ale bez sportu). Pytanie czy już zmądrzeli aby coś takiego oferować za taniej niż 80 zł, czy ciągle jest na tapecie promocja z HBO na cały okres umowy a kanałami filmowymi NC+ tylko na kilka miesięcy ?

Jast tylko to albo aż to www.ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-operatora-telewizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wolał bym brać tą brać na 15 mies niż na 24 mies, tylko nie wiem czy czasem kurier nie zażąda pokazania jakiego dowodu wpłaty z innej tv.

 

Czy ktoś już w ogóle brał tą promocje i czy pokazywał kurierowi jakieś dokumenty na dowód?

 

Jak to jest w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...