Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

z tego co widzę, to nie dostanę na start bardziej konkretnej oferty i prawdopodobnie zdecyduję się na tę ofertę przejściową na 15 miesięcy + opcja sport: http://ncplus.pl/sklep/promocje/zmien-o ... nels-sport

 

Tylko mam takie pytanie. Interesuje mnie Multiroom, ale wchodząc w powyższy link-->wybieram--> i tu wybieram dekoder. Jeśli wezmę ten drugi dekoder HD z WiFi bez dysku to nie mam opcji Multiroomu, ale jeśli wezmę ten pierwszy dekoder z dyskiem 500GB i otworzę opcję MR i następnie zmienię dekoder na ten drugi bez dysku, to później już mogę wybrać opcję MR. Najlepsze jest to, że później mogę wziąć "Dalej" w celu uzupełnienia danych, by złożyć zamówienie. Pytanie, czy ostatecznie udałoby mi się takie zamówienie złożyć, czy wyskoczyłby jakiś błąd? Czy ten dekoder bez dysku jest dostępny w usłudze Multiroom?

 

Tak naprawdę, to dysk jest mi niepotrzebny i nie chcę dopłacać 10 zł miesięcznie, bo wolę raz zapłacić 99 zł i mieć później mniejszy abonament.

Jeśli byłaby możliwość podpisania tej umowy na 15 miesięcy z tym dekoderem bez dysku, to pewnie bym się na to ostatecznie zdecydował, a jeśli w grę wchodzi tylko ten pierwszy dekoder, to chyba jednak zastanowię się nad ofertą na 24 miesiące, a więc to, co jest obecnie na ich stronie (coś podobnego oferowano mi w salonie - może nawet i to samo :D ale już nie za bardzo pamiętam co dokładnie tam mi proponowali, jutro przejdę się jeszcze raz i zbiorę wszystkie dane, by móc sobie pokalkulować i ostatecznie na coś się zdecydować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć MR, to zamówienie robisz z dekoderem z dyskiem. Do MR odbierasz dekoder bez dysku. Nie płacisz 10 zł za dysk, tylko 10 zł za dzierżawę Pboxa. Bez niego nie masz możliwości dobrania MR. Nie dostaniesz do MR tego dekodera co masz na stronie w zakładce dobierz MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie tylko trzeba pokazać ale i dać kopię tego dokumentu. Cóż kurier to kurier. Z papierów też się rozlicza.

Nikt o nic nie pyta, mi na infolinii konsul zaproponował tą ofertę nawet nie pytając czy jestem czyimkolwiek abonentem. Kurier przyniósł umowę, podpisałem bez pokazywania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ konrad88

 

Dziś dostałem.

 

Potwierdzam nikt o nic nie pyta, zamówiłem z filmami i to się naprawdę opłaca, niż co jest normalnie za 59zł, kurier nawet nie pytał o nic o żadne dowody z innej tv kabel czy CP.

Dostałem Wifiboxa+ i kartę po cyfrze+ czyli nic parowanego i już śmiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem wczoraj dla ojca przez infolinię NC+. Godzinę po zamówieniu dostałem na maila umowę. Zamówienie przez infolinię jest lepsze bo można zamienić sprzęt na inny niż na stronie ( ja chciałem mediaBOX+ zamiast wifi Premiumbox+) oraz wybrać zamiast płatności miesięcznej za sprzęt i oddzielnie aktywację ( 49 zł + 15x10 zł) opłatę jednorazową aktywacyjną za 199 zł. Ponoć potem przy przedłużeniu umowy łatwiej dostać sprzęt za 0 zł. Dodatkowo warto pamiętać że warto umowę podpisywać na początku miesiąca ( od 2 dnia miesiąca) bo miesiąc ten jest gratisowy i 15 miesięcy umowy biegnie dopiero od następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JENEKA - dzięki za info, po jakim czasie od zamówienia dostałeś info z umową do wglądu na maila?

 

Zamawiałem 27.12. czyli sobota, w poniedziałek w południe dostałem po sprawdzeniu u nich na meila umowę..30.12 wysłali wszystko i na dziś jak wspomniałem mam...

 

@ Darth Vader

 

Mi się spieszyło wiec nie było wyjścia czekać na np. 02,01 :D ale co tam...

 

@czerstwy

 

Tak

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo warto pamiętać że warto umowę podpisywać na początku miesiąca ( od 2 dnia miesiąca) bo miesiąc ten jest gratisowy i 15 miesięcy umowy biegnie dopiero od następnego.

Napisałeś "od drugiego dnia miesiąca", więc jeśli podpiszę umowę dzisiaj, jutro, pojutrze czy w następnym tygodniu, to nie płacę za styczeń?

Ostatnio byłem w punkcie sprzedaży i powiedziano mi, że najlepiej jakbym dzisiaj (tj. 02.01.2015) zawarł umowę to miałbym pierwszy miesiąc za darmo, ale nie wiem czy np. jakbym jutro podpisał umowę to byłoby tak samo? :D

 

A jeśli zamówiłbym nc+ dzisiaj przez internet to też miałbym styczeń za darmo (pytam, bo umowę podpisałbym wtedy, gdy przyszedłby kurier)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa w NC+ zawsze liczona od 1 dnia miesiąca.Czyli pierwszy niepełny miesiąc za free.Z tego właśnie powodu wiele promocji masz do np 2 miesięcy na stronie a nie konkretnie na 2 miesiące.Chwalą się zawsze i tym niepełnym miesiącem który i tak jest za free.Podobna strawa z opcjami dodatkowymi jak zamawiasz pierwszy miesiąc za free a opłata dopiero za drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki.

 

Mam jeszcze takie pytanie. Pewnie jeszcze dziś zamówię NC+ przez internet, pakiet Sport+ za 69,90 zł miesięcznie, gdy już jestem na ich stronie na tym pakiecie to niżej mam opcję Extra+ (45 dodatkowych kanałów, w tym 14HD na 5 miesięcy w prezencie, następnie +10 zł miesięcznie). Opcja nie jest zaznaczona i jeśli przejdę dalej, wypełniając formularz, to zamówię Sport+ bez opcji Extra+.

A przecież ta opcja jest na 5 miesięcy w prezencie, a później by nie płacić 10 zł miesięcznie i z niej zrezygnować to wystarczy tylko kontakt z BOK. Wydaje się logiczne, by tę opcję Extra+ zaznaczyć, zamówić, a później z niej zrezygnować (bo tylko Eurosport 2 może mi się czasami przydać, a tak, to szkoda kasy, a 5 miesięcy to zawsze coś). Czy może jest w tym jakiś haczyk?

 

Jeśli nie ma żadnego haczyka to zaraz zamawiam. Czy jest szansa, by jeszcze dziś wszystko wysłali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki.

 

Mam jeszcze takie pytanie. Pewnie jeszcze dziś zamówię NC+ przez internet, pakiet Sport+ za 69,90 zł miesięcznie, gdy już jestem na ich stronie na tym pakiecie to niżej mam opcję Extra+ (45 dodatkowych kanałów, w tym 14HD na 5 miesięcy w prezencie, następnie +10 zł miesięcznie). Opcja nie jest zaznaczona i jeśli przejdę dalej, wypełniając formularz, to zamówię Sport+ bez opcji Extra+.

A przecież ta opcja jest na 5 miesięcy w prezencie, a później by nie płacić 10 zł miesięcznie i z niej zrezygnować to wystarczy tylko kontakt z BOK. Wydaje się logiczne, by tę opcję Extra+ zaznaczyć, zamówić, a później z niej zrezygnować (bo tylko Eurosport 2 może mi się czasami przydać, a tak, to szkoda kasy, a 5 miesięcy to zawsze coś). Czy może jest w tym jakiś haczyk?

 

Jeśli nie ma żadnego haczyka to zaraz zamawiam. Czy jest szansa, by jeszcze dziś wszystko wysłali?

Witam

 

Sprawa jest prosta w/g info:

"Opcja Extra+ na 5 miesięcy w ofercie promocyjnej - do końca 5 miesiąca rozliczeniowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja umowy. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 10 złotych miesięcznie. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta na zasadach opisanych w Warunkach promocji właściwych dla wybranej oferty."

 

Pozdrawiam jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...