Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tam nie ma do wyboru 6xC+ tylko Sport albo Film, jak wybiorę Sport to mam 59,90zł a potem po 5 miesiącach mam płacić 20zł za Sport+ i jeszcze dekoder 10zł + Multiroom 10zł więc wychodzi razem aż 99,90zł miesięcznie + aktywacja 2x49zł =98zł a jak wybiorę normalnie przez stronę to Sport+ 69,90zł + dekoder 5zł + Extra (po 5 miesiącach) 10zł + Multiroom 10zł PO ROKU dopiero więc wychodzi razem 94,90zł i to nie od teraz... aha i jeszcze za aktywacje 49zł!

 

I to wszystko rozbija się tylko o te trzy kanały HBO i długość umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że 5zł więcej daję miesięcznie a mam za to 3xHBO i umowa tylko na 15 miesięcy a nie 24 ;) To może być ciekawe ale jestem za tym żeby jak najmniej płacić i bez HBO bo jakoś tam nic mnie nie interesuje prócz Gry o Tron ;) No ale ogólnie to opłacalne? czy da się u przedstawiciela w ich siedzibie utargować taniej/inaczej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv

Mam akurat możliwość podpisania umowy w punkcie nc+ na pakiet Start+ za 19,90 zł z samą kartą bez sprzętu i 4 dni później przez telefon przedłużenia jej na ofertę Comfort+ z Extra+ na 18 miesięcy w abonamencie 39,90 zł i dobrania do tego dekodera Pace PVR 500 GB za 0 zł i odbioru go jeszcze w tym samym dniu w punkcie nc+. Taka propozycja została mi zaproponowana przez konsultantów nc+ w ramach wyjątku bo bardzo mi zależy na opcji dodatkowej Mezzo za 5 zł dodatkowo.

Czy jest to realne to co mi nc+ proponuje?

Dekoder Pace 500 GB opłaca mi się wziąć czy się bronić i uciekać przed tym sprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant nc+ zaproponował mi to drogą elektroniczną po kontaktach z innymi działami i zgodą odpowiednich osób i w ramach wyjątku. Więc jak podpisze umowę w salonie na pakiet Start+ z samą kartą to mam w dniu podpisania umowy przesłać konsultantów nr abonenta i po 4 dniach odezwie się do mnie Dział utrzymania klienta w celu podwyższenia pakietu i dobrania tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant sam kontaktował się z Działem utrzymania klienta ale akurat czemu z tym działem to nie wiem, ale w sprawie oferty na przedłużenie po tych 4 dniach umowy i oni mu podali dwie propozycję oferty dla mnie tzn. Comfort+ za 29,90 zł lub Comfort+ z Extra+ w cenie 39,90 zł w umowie na 18 miesięcy i kanał Mezzo 5 zł miesięcznie dodatkowo.

Powiedzcie mi bogdan425 i cyfra.tv zdecydować się na ofertę Start+ za 19,90 zł z samą kartą i po tych 4 dniach przedłużyć umowę na 18 miesięcy na pakiet Comfort+ z Extra+ za 39,90 zł z dekoderem Pace PVR 500 GB?

Opłaca się to w ogóle i z tym dekoderem?

 

Może mi ktoś pomóc czy się opłaca mi iść na takie kombinowanie? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nowe oferty 07 lipca 2014 r.

 

1. Oferta Comfort+ Premium Film z Internetem 30GB na 24m - zawiera opcje Multi+, Premium Film, Canal+ VOD oraz Internet Orange free net w cenie 99,90 zł

 

Nowe oferty od 09 lipca 2014 r.

 

2. Oferta Comfort+ Premium Sport z Internetem 30GB na 24m to oferta, dzięki której Abonent ma dostęp do opcji Multi+, Premium Sport oraz Internet Orange free net w cenie 99,90 zł

 

W powyższych ofertach dostępne są rutery:

- WiFi Huawei 5251s za 1zł

- WiFi LTE Huawei 5372 również za 1zł.

 

3. Comfort+ Premium Sport z telefonem 24m w cenie 89,90zł - Klient ma dostęp do pakietu Comfort+ wraz z opcjami Multi+, Premium Sport oraz Orange Smart Plan Multi II.

 

Promocja Smart Plan Multi II zawiera:

 

- nielimitowane rozmowy do sieci komórkowej Orange,

- 200 minut do wszystkich, wymiennych na SMS-y i MMS-y do wszystkich,

- nielimitowane SMS-y do wszystkich -za 0 złotych przez pierwszy miesiąc, a następnie za 10zł,

- pakiet danych w abonamencie – 0,5GB

- nawigacja Orange w pakiecie.

 

Do oferty dostępny jest telefon Sony Xperia E1 - za 9zł.

 

W przypadku wszystkich ofert, Klient może skorzystać z opcji Extra+ do 6 miesięcy za 0zł oraz z opcji VOD+ Seriale+ do 2 miesięcy za 0zł.

Do powyższych ofert jednorazowa opłata aktywacyjna dekodera mediaBox+/Box+ wynosi 0 zł oraz

 

- mediaBox+ 5 zł/ mies. – czynszu najmu

- Box+ 0 zł/mies. – czynszu najmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mogę wziąć ofertę o nazwie Comfort+ Superpremium, czyli patrząc i porównując ofertę z tym, co jest na stronie (zgadza się ostateczna lista kanałów) będzie to pakiet - Superpremium+ , do tego opcja Ekstra+, NC+ go i Dekoder (ten z dyskiem 500GB).

 

Całość za 65zł przez 12 miesięcy i 99zł przez kolejne 12 miesięcy.

Opłaca się taka oferta?

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Brat chce przejść do nc+. Interesuje go przede wszystkim jakiś najniższy pakiet jaki można mieć, żeby dobrać opcję sport+ (nożna + ręczna). żadnych nagrywarek, vod, czy innych wodotrysków. jest obecnie w CP. Czy przedstawiając rachunek z CP coś może ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mogę wziąć ofertę o nazwie Comfort+ Superpremium, czyli patrząc i porównując ofertę z tym, co jest na stronie (zgadza się ostateczna lista kanałów) będzie to pakiet - Superpremium+ , do tego opcja Ekstra+, NC+ go i Dekoder (ten z dyskiem 500GB).

 

Całość za 65zł przez 12 miesięcy i 99zł przez kolejne 12 miesięcy.

Opłaca się taka oferta?

Dzięki za odp.

 

tą ofertę dostałeś jako nowy klient? jeśli tak to na infolinii czy w salonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...