Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Od dzisiaj przy podpisaniu umowy w APS na promocje dla klientów innych operatorów wprowadzone są 2 dodatkowe rabaty:

 

1. Aktywacja mediaBox+ za 1 zł (do tej pory 49 zł)

2. Antena satelitarna 70 cm za 1 zł (do tej pory 69 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@bogiman86: Możesz dobrać za 69 zł, za 1 zł są dla tych co podpiszą umowę od 14 maja :D

@melania: Sam mam taką 70cm w domu i wszystko działa nawet przy burzy (ale to nie ten temat do dyskusji :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, akurat jestem abonentem CP do końca września i chciałbym właśnie do NC+ przejść ze względu na sport ;)

Ile udałoby mi się ugrać przy tym jakbym miał 6xC+ z Multiroomem + Extra (Eurosport 2 HD) ? wg stronki to 84,90zł + 5zł za wynajem dekodera a potem po 5 miesiącach płace dodatkowo 10zł za pakiet Extra+ a po roku płacę dodatkowo 10zł za Multiroom więc po tych wszystkich wyjdzie razem aż 109,90zł miesięcznie, to trochę za dużo z tym wszystkim wyjdzie więc uda się coś ugrać mniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi się ugrać bardzo fajną ofertę (jak dla nowego abonenta). Teoretycznie jest dostępna jako oferta przejęciowa, ale przyjemnie rozmawiało nam się z konsultantem w punkcie i dostałem ją, mimo że byłem "z ulicy". Co do szczegółów: universe + premium sport + hbo - cena 5 miesięcy 59 zł / 10 miesięcy 79 zł. Do tego czerwiec mam za free. Nie wiem, jak z dostępnością oferty na szerszą skalę. Wziąłem od razu z uwagi na to, że chciałem zestaw comfort, extra i premium sport, który wg cennika w opcji na 15 miesięcy kosztuje 3x79zł i 12x89 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu TAAAKIE zadowolenie, że Pan coś pomógł w załatwieniu specjalnej oferty (nie dla tych z ulicy) itd....

A tymczasem w ofercie przejęciowej zdobycie kwitka to zaden problem. Wystarczy pójść na pocztę i wpłacić 9,90 no konto CP (mozna dodadować te dychę znajomemu) lub na TnK. CP czy CD na pewno nie będzie miał nic przeciw (bo liczy się nr konta, a nie anazwisko wpłacajacego), a nc+ uzna papierek bo u nich liczy się nazwisko...a nr konta i tak nie moga zweryfikować.

Tak więc nie ma potrzeby wyważać otwartych dzrzwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej jest oferta Comfort+Extra+Premium Sport za 69,90zł/79,90zł, a jest taka opcja: Comfort+Extra+Premium Film+? Jeśli tak to za ile?

Jest wystarczy poczytać wątek jest to oferta dla przechodzących z konkurencji.

 

Wiem, że była wiem, że w tym wątku o niej pisano. Jednak jeszcze kilka dni temu była na stronie internetowej nc+. Dzisiaj jej na próżno szukać, stąd też moje pytanie. Bo w sumie nie wiadomo czy nadal obowiązuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są teraz ciekawe oferty dla abonentów przechodzących z CP do NC+ ?

Jak się nic nie zmieniło ostatnio to wygląda to tak Oferta jest taka 1. Universe+ HBO + do 6 miesięcy Premium Sport lub Premium Film + 12 miesięcy Canal+ VOD = 59.90 zł

2. Comfort+ HBO + do 6 miesięcy opcja Extra+ oraz VOD Seriale do 2 miesięcy = 49.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...