Jump to content

Brooklyn

Users
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Brooklyn

 • Rank
  Amator

Metody kontaktu

 • AIM
  3229107

Informacje o profilu

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze, Panie skrupulatny, masz rację. Poprawiłem Może wiesz coś na temat tajemniczych warunków, które przysługują nielicznym? O co im chodzi, że ja nie dostanę za 10 a Ty dostaniesz?
 2. Dobrze, to jeszcze jedna sprawa. Odrzuciłem ofertę dopełnienie do Extra+ za 25 zł, potem za 15 zł i chciałem za 10 zł. Konsultant powiedział, że promocja taka jest, ale nie przysługuje każdemu. Nie każdy spełnia warunki. Sprawdził i powiedział, że mi ona nie przysługuje. Zapytałem co to za warunki, których nie spełniam. Odpowiedział, że .... to tajemnica handlowa i nie może mi powiedzieć 😮 Ktoś wie, co to za warunki? Coś napomknął tylko, że pakiet Comfort+ mam w bardzo niskiej cenie (23 zł). Chodzi o płeć, nazwisko, lokalizację? Czy tylko taka paplanina?
 3. Przeczytałem i nie rozumiem czego nie rozumiesz? Napisałem C+, chodziło mi o Comfort+. to Cię zmyliło? Skasowałem, teraz jaśniej? Widzę rzeczywiście klika postów wyżej, że ktoś dostał ofertę dopełnienia za 10 zł, podczas przedłużania umowy. Tyle, że mi jak przedłużałem też mówili 10 zł, a jak zadzwoniłem dziś tj. po miesiącu, to było już 25 zł za dopełnienie do Extra+. Ostatecznie zeszło do 15, ale mniejsza o to. W takim razie pozostaje kwestia - czy w każdym czasie mogę dopełnić do Extra+, nawet jak już promocja za 0 zł się skończy i Extra+ mi już odłączą i zostanę z samym Comfort+?
 4. Takie szybkie pytanko: Kończy mi się darmowy miesiąc dopełnienia do Extra+. Dziś sam zadzwoniłem i oferta była ... 25 zł, którą kategorycznie odrzuciłem. Po chwili konsultantka zaproponowała dodatkowy miesiąc za 0 zł i od lipca 15 zł. Wydawało mi się, że dostawali tu ludzie dopełnienie za 10 zł. Oczywiście konsultantka twierdzi, że te promocje się skończyły (zawsze tak mówią). Stąd moje pytanie: 1. Ktoś dostał ostatnimi czasy taką ofertę? 2. Czy jak "nie dopełnię" dziś, czyli w ostatnim dniu, to mogę dopełnić po tym okresie darmowym? W każdym momencie, czy te oferty za 10, 15 zł są tylko w okresie obowiązywania promocji? Nie dopytałem tego podczas rozmowy. Dzięki wielkie za info.
 5. A za ile Ci proponowali wcześniej? Przy przedłużaniu zapytałem o cenę dopełnienia to konsultant powiedział, że dają za 10 zł. Myślałem, że to standard.
 6. Dzięki za info. Zadzwonili wczoraj po raz kolejny (w sumie nie wiem dlaczego tak się uwzięli, że miałem po 2 telefony dziennie, a do końca umowy jeszcze prawie 3 m-ce) i dostałem to co napisałeś. Znowu zaczął pytać co lubię oglądać itd., ale tym razem powiedziałem wprost jakich cen oczekuję. Poszedł do kierownika i wrócił z tą ofertą jaką chciałem. No prawie. Za żadne skarby nie chcieli zejść z tych 5 zł za mediabox+. Z tym najmem dekodera to co odnowienie umowy nie chcą mi dać za 0 zł. Trudno. W każdym razie wyszło więc 5 zł więcej niż to co napisałeś. Jeszcze nie zaakceptowałem oferty, ale pewnie ją przyjmę.
 7. OK. Trzeba mieć na to jakiś szczególny staż? Zawsze tym się zasłaniają: „nie ma takich ofert, jak ktoś dostał to miał pewnie dłuższy staż.”
 8. No właśnie po takiego grzyba, ze nie bylo drożej, tylko tyle samo. A ja nie lubię długich umów. Po drugie długość umowy nie ma znaczenia, podchody są zawsze takie same. 50 telefonów przez 5 miesięcy i obie strony udają ze im nie zależy na niczym.
 9. Do końca umowy jeszcze mam 2 miesiące i już zaczęli dzwonić. Możliwa jest w ogóle konfiguracja: Extra+ C+6(albo 8) + HBO + mediabox ewetnualnie Comfort+ (z dopełnieniem za 10 zł) + C+6(8) + HBO + mediabox za nie więcej niż 85 zł? Z każdym razem dzwonią i oferują mi Comfort+ za 35 zł. Ja sobie wyliczyłem: Comfort+ 25 zł dopełnienie do Extra+ 10 zł C+ 6 czy tam 8 - 25 zł HBO - 20 zł no i ten nieszczęsny miediabox 5 zł = 85 zł Wkurzają mnie te podchody co 15 miesięcy. Następnym razem po prostu powiem czego oczekuję wprost i już. Dokładne ceny podam :D
 10. Zadzwoniłem dziś i konsultant zaoferował mi Comfort+ i C+ za 64 zł 😑 Comfort za 39 zł ... Jakiś bezsens bo podobnie płace za Extra+ teraz (45 zł). Natomiast wg niego późniejsze podwyższenie Comfort na Extra na pewno wyjdzie drożej niż wzięcie extra teraz. 🤷‍♂️
 11. Aaaaa ...:) Czyli jak dobrze rozumiem to tak: Przedłużam umowę i przykładowo zamiast Extra+ biorę Comfot+ : Comfort+ - ok. 22 zł C+ - 25 zł Oferta wchodzi w życie od np. kwietnia i cieszę się ofertą za 47 zł. Tzn. część rodziny niezadowolona, z powodu braku kilku kluczowych kanałów z pakietu Extra+. Potem dzwonię w kwietniu i chcę dopełnić Comfort o programy do Extra+. To dokupuję za 10 zł i mam łącznie wszystko za ok. 57 zł? Hmm... ciekawe. Jakoś tak zbyt pięknie to wygląda Z moim szczęściem okaże się, że potem Extra+ zaoferują mi za 25 zł i na to samo wyjdzie. W każdym razie dzięki wielkie za wyjaśnienie o co chodzi z tym "dopełnieniem".
 12. A na te dopełnienie trzeba zasłużyć, czy każdy może je dostać? Wystarczy się upomnieć? Gdybym dostał takie dopełnienie to już wiedziałbym na co się zdecydować.
 13. Umowę mam do końca lipca, ale już dostałem ofertę: Extra+ 49 C+ 6x (albo 8 już nie pamiętam) - 25 zł Dekoder mediabox+ 5 zł HBO - 6 m-c 0 zł potem ew. za 25 zł Umowa na 24 miesiące Razem: 74 zł (z HBO 99zł) Obecnie mam Extra+z HBO za 64 zł plus miediabox 5 zł I teraz pytanie mam: co to znaczy Comfort+ z dopełnieniem do Extra+? O co chodzi? Widzę, że niektórzy tak piszą. Czy to po prostu jest Extra+? Co to jest ta Mistrzowska Piłka? Nie wiem co to, ale pewnie bym chciał mieć :) Oferta powyżej dobra, średnia czy słaba? Z góry dziękuję za informacje
×
×
 • Create New...