Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zorientowanych PC+owców,

nie bardzo mogę sobie czasowo pozwolić na przeglądanie wielu wpisów więc prośba do zorientowanych.

3 razy dzwonili w spr. przedłużenia umowy (jest do końca lutego '20) i nie pasowały mi oferty. Dziś taką propozycję dostałem:

" Extra+ 49,99 zł 24 m,  CANAL+ (10) 25 zł/m dla Abonentów, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonen tów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), wymiana na 4K Ultrabox+ aktywacja 0, najem 0.

Razem 104,99 na 24 m-ce. Obecnie Superpremium+ z Mediabox za 102,99.

w zasadzie to na tych kanałach / pakietach mi zależy. Da się coś więcej wycisnąć, np. dodatkowo Canal+ 4K w tej cenie ?

odwdzięczę się dobrym słowem...

 

Edytowane przez decent
dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

Na dzień dzisiejszy Technikolor.

Możesz kolego bardziej rozjaśnić o co chodzi z tymi dekoderami 4k . Robiłem sobie kalkulację na stronie www PC+ pakiet EXTRA+i tam jest w ofercie 4k ultrabox+ czyli ten technikolor.

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jest najnowsza ulotka w APS, jest pakiet Extra+ na 24m za 49,99zł, do tego dekoder 4K za 0zł.
Zamiast kombinować z Comfort+ i ulotką z CA na darmowy dekoder 4K, wziąłem powyższy wariant. 
Na MR z WiFiszrotem jest jakaś promocja z niższą aktywacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z waszych podpowiedzi i od dzisiaj jestem posiadaczem pakietu Extra+, dlatego też mam kolejne pytanie, czy teraz aby włączyć ten pakiet canal+ za 25zł to muszę odczekać jakiś okres od podpisania umowy? Z tego co doczytałem trzeba to zrobić przez infolinię,  ile kanałów składa się na ten pakiet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kurierem przyszedł TECHNIKOLOR. Seria ITCA na to wskazuje, aktywował się dziś rano, w ICA data wydania dzisiejsza. Przed aktywacją karta pokazywała uprawnienia na 92 rok w linijkach NC+, NC+1, NC+2 widać było na czipie że nie była wkładana do czytnika, czy sam dekoder nowy czy niie to nie ważne po prostu działa. Co mnie zaskoczyło po zniknięciu ekranu  aktywacji ruszył na kanale 13 TVP HD. Oczywiście po podłączeniu pobrał aktualizację i po kilku godzinach pojawił się NETFLIX na 222 i w menu.

Wybrany pakiet Ekstra dla czynszu 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teoria że technicolory przychodzą z zamówienia internetowego od momentu wprowadzenia oferty z netflixsem nie trzeba kupować pakietu z tą usługą.

Dopiero teraz zobaczyłem że na stronie jest napisane że w pakiecie superpremium+4k hbo jest tylko na jeden miesiąc a nie na 24 mam nadzieje że to błąd :D

Ps. ilość spamu generowanego przez platformę C+ maili z podziękowaniami że ich wybrałem z napisanym na dole numerem abonenta i numerem konta do wpłat jest zatrważająca :D

Edytowane przez _Artek_
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...