Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Na Onet wyskoczyła mi teraz promocja Happy Hours, której nie ma na stronie głównej. W niej m.in. 24-miesięczna oferta na Extra+ z Canal+ z darmowymi HBO i Eleven na 12 miesięcy, dla porównania na stronie HBO jest darmowe przez 2 miesiące, a za Eleven cena 11,90 zł. Wrzucę, może komuś się przyda. Tutaj link https://ncplus.pl/sklep/promocje/extraplus-premium-happyhours/zamow?utm_content=SGogolna&utm_campaign=HappyHours&gclid=EAIaIQobChMIq6XJsKv42AIVgY6aCh2U4AjXEAEYASAAEgL_svD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

A tu zrzut ekranu.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31.01.2108

 

ExtraC+ 24 m-ce, HBO i Eleven bezpłatnie 12 m-cy.

 

Comfort+ do 6 m-cy 0 zł

Extra z HBO do 6 m-cy 0 zł

Extra z Eleven do 6 m-cy 0 zł

 

Umowy na 24 m-ce przy czym HBO i Eleven po miesiącach darmowych należy wyłączyć.

 

Dodatkowo do wszystkich pakietów oprócz start (nie tylko tych powyżej ale wszystkich w ofercie) dekodery do multiroomu aktywacja 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31.01.2108

 

ExtraC+ 24 m-ce, HBO i Eleven bezpłatnie 12 m-cy.

 

Comfort+ do 6 m-cy 0 zł

Extra z HBO do 6 m-cy 0 zł

Extra z Eleven do 6 m-cy 0 zł

 

Umowy na 24 m-ce przy czym HBO i Eleven po miesiącach darmowych należy wyłączyć.

 

Dodatkowo do wszystkich pakietów oprócz start (nie tylko tych powyżej ale wszystkich w ofercie) dekodery do multiroomu aktywacja 0 zł.

Uczą się od CP , szkoda że tak późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oferty z tą promocją to tylko na stronie internetowej , czy i w punktach ?

W punktach, na stronie nie wiem nie sprawdzałem.

Na stronie są też https://ncplus.pl/sklep/promocje/extraplus-premium-happyhours/zamow?utm_name=HappyHours&utm_source=display_Xmas2017_04122017&utm_medium=facebook&utm_campaign=HappyHours&utm_content=SGogolna&uap=6089395420816&affId=2553451

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na zakupem nc+:

- pakiet Superpremium+

- Eleven

- History (nie wiem czy osobno można dokupić czy w jakimś pakiecie)

- dekoder PVR.

 

Lepiej zamówić przez internet czy w puncie? Ile mogę się spodziewać za taki pakiet? Czy jakieś dodatkowe opłaty na początku (aktywacja, antena)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie gdzie. Pakiet Superpremium+ dla nowych to koszt 129zł, Eleven możesz domówić przy zamawianiu za 15,90 lub po podpisaniu umowy za 11,90 w promocji. History jest jako opcja dodatkowa 1,99zł. Obecnie aktywacja wynosi 0zł. Kulując przez internet miesięczny koszt najmu przy tym pakiecie jest również 0zł oraz antena za 1zł.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...