Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem zainteresowany oferta nc+. Jako ze posiadam CP w ogóle nie orientuje się w pakietach i promocjach jakie są obecne dostepnie. Zależy mi głównie na paczce Canal+ za jak najmniejsze pieniążki i z możliwie jak najkrótsza umowa z modułem CAM.

 

Przeglądałem obecny temat i przeraża mnie mnogość konfiguracji... Branie najmniejszego pakietu i podwyższanie opłat to już dla mnie czarna magia... A może lepiej kupić moduł CAM na własność i przejść na abonament? Mógłby mi ktoś doradzić?

 

Z góry serdecznie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym raczej brałbym Extra+6C+ za 79.99 zł z czego 3 pierwsze miesiace za 21 zł.Oferta na sprzęcie operatora tylko na 24 miesiące jak dobrze pamiętam.Opcje włącz -wyłącz tylko z cenami spandardowymi a nie promocyjnymi czyli MMP to 30zł.Ewentualnie coś z tego http://ncplus.pl/sklep/promocje?pm_name=homepage&pm_source=sprawdz_przejeciowe_28032018 +opcje C+ i MMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to ok 90 zł to zobowiązanie czyli jak to chcesz zmniejszyć w trakcie umowy?MMP jest już od pakietu Start nie jest wymagany aż tak wysoki pakiet.Ja proponuje włączyć na początek włącz-wyłącz na dwa miesiące za 30zł by zobaczyć czy ta opcja odpowiada.Jak posiadasz Mixa i sprzęt bez przeróbek taki jak sprzedaje operator ja bym nie ryzykował podpisywania na niego umowy.Wyba że to odpowiednia karta i będzie latać w sprzęcie na linuxie to inna sprawa.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowego abonenta, zaczynającego od zera można wziąć pakiet Start + i do tego dobrać paczkę Canal + za 25zł. Za 25zł płaci się przez 6 miesięcy, przez kolejne 18 jeżeli by się dalej chciało C+ pakiet C+ kosztuje 40zł, zgadza się?

 

Czyli przykładowo jeżeli zależy mi tylko na canal+ to najtaniej jest skorzystać z powyższego sposobu? Czyli przez 6 miesięcy, 45zł, potem przez 18 miesięcy 60zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że skorzystałeś z tej promocji na 12 miesięcy http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixextraplus-premium?

W moim przypadku na początku zakupiłem na własność moduł CAM CI+ z kartą Cayman za 189 zł z pakietem Canal+ na 1 miesiąc.

Następnie mogłem przedłużyć prepaid, ale bez C+ lub przejść na abonament, co zrobiłem na 12 m-cy z pakietem Extra+ za 49,99 zł.

Po jakimś czasie dobrałem opcje Canal+ 8x w opcji 25 zł / 6 m-cy, a że się umowy kończą, C+ zgłosiłem już do wyłączenia, wkrótce wysyłam wypowiedzenie i walczyć będę o Comfort 22,50 + dopalenie do Extra 10zł + Canal+ 19,90/25zł. A jak się nie uda przechodzę na moduł do Polsatu - tam będzie Liga Mistrzów, a oferta kanałów tv aż tak mocno nie jest gorsza, sporo kanałów pokryje mi tv kablowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowego abonenta, zaczynającego od zera można wziąć pakiet Start + i do tego dobrać paczkę Canal + za 25zł. Za 25zł płaci się przez 6 miesięcy, przez kolejne 18 jeżeli by się dalej chciało C+ pakiet C+ kosztuje 40zł, zgadza się?

 

Czyli przykładowo jeżeli zależy mi tylko na canal+ to najtaniej jest skorzystać z powyższego sposobu? Czyli przez 6 miesięcy, 45zł, potem przez 18 miesięcy 60zł? 

 

Też byłbym zainteresowany taką opcją. Tylko czy jest to możliwe ? Ale w tym pakiecie nie ma NCsport. Mylę się ?

Podpisuje sie Start  19.99 zł+następnie 10zł dopełnienie do Comfort+25 C+.

 

No, taka opcja byłaby dla mnie super. Czy od razu po wykupieniu START + można za 10 zł wykupić dopełnienie do Comfort plus wraz z C+ za 25 zł ? Jak rozumiem cały abonament, to 55 zł ?! Pytam, bo właśnie Konsultant napisał mi, że nie ma takiej oferty/możliwości !

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...