Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arek1988. Oferty z darmowymi miesiącami są, Ale dla przedłużjących. O jakimkolwiek negocjowaniu zapomnij. Bierzesz to co dają albo papa. Tak wygląda na dzień dobry. Możesz zadzwonić do nc i zapytać o ofertę dla gości z innych telewizji. Tylko to możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie napisane że do 10 grudnia ?

 

od kiedy liczy się czas 14 dniowy na odstąpienie umowy ? - od dnia zamówienia czy od dnia otrzymania od kuriera ?

 

 

oferta jest ważna niby do piątku mikołajkowa

 

 

dobra zamówiłem

 

Superpemium 129,99zł  Umowa 24msc

 

- Dekoder 4k  0zł aktywacja , 0zł msc za dekoder

- 1 x multiroom Wifi Box +   0zł aktywacja , 10zł msc 

 - zestaw antenowy za 1zł

- dostałem gratis kartę 300zł + kartę 100zł

- eleveny 1,2,3  6msc 0zł (możliwość rezygnacji)

- Hbo Go 6msc 0zł (możliwość rezygnacji)

 

opłata tylko 1zł zestaw antenowy przy kurierze  odbiór piątek :)

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie poszli po rozum do głowy i dokładają niezłe gratisy. Aktywacje za 0zł, HBO&HBO Go, Eleven na pół roku w gratisie. Promocja od 6 do 10-go grudnia. Nawet przy Start+ można dostać HBO&HBO GO i Eleven na pół roku w gratisie.

Czy jestem w stanie otrzymać te gratisy przy zawarciu umowy na Extra+ z 7C+ w cenie 21zł/3m i 79,99zł/21m z wifipremiumbox+?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem w stanie otrzymać te gratisy przy zawarciu umowy na Extra+ z 7C+ w cenie 21zł/3m i 79,99zł/21m z wifipremiumbox+?

Tylko Eleven Sports na 6 miesięcy i darmowa aktywacja wszystkich dekoderów. :) To jest za dobra umowa, żeby jeszcze i HBO dorzucili za free na pół roku. :)

Mnie interesuje jaka antenę wysyłają za 1 zł.

Pewnie standardową antenę, może ktoś potwierdzić, kto zamawiał przez neta umowę z anteną i dekoderem 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mają inne poza 80 ?Kwestia jak konwerter ale chyba do dekoderów z dyskiem to singli raczej nie wciskają.Choć to NC+ a więc wszystko możliwe.

Już nie kombinuj z tymi singlami. Antena 80 i od zawsze w nc+ był Twin, natomiast mnie interesuje czy wybierając dekoder 4k na stronie to czy jest możliwość wybrania anteny z Unicable. Raczej za 1 zł nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest do niedzieli, ale w punkcie anteny za 1zł nie dostaniesz. Natomiast w sklepie internetowym umowy tej nie ma... :)

Dzięki za wszystkie informacje.

Chyba po umowę będę musiał już się wybrać w piątek, bo po moich ostatnich doświadczeniach mogę do niedzieli nie zdążyć jej podpisać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1

Antena Twin w tej cenie, Unicable nie był dostępny?

antena standard bo unicable mam od CP :)

Czyli w tej nowej promocji mógłbym jeszcze otrzymać antenę z twinem 80 za 1zł?

I czy można sprecyzować do kiedy jest ta promocja? Do piątku, 8.12 czy do niedzieli, 10.12?

ogólna promocja jest do 10.12.2017r ale jeśli chodzi o te 100zł dodatkowe poza tymi 300zł to do piątku prawdopodobnie z okazji Mikołajek 

Dzięki za wszystkie informacje.

Chyba po umowę będę musiał już się wybrać w piątek, bo po moich ostatnich doświadczeniach mogę do niedzieli nie zdążyć jej podpisać. :)

zamów przez www ale przez Chat i konsultant oddzwoni i dostaniesz dodatkowy gratis w formie karty 100zł jak się zapytasz :) bo standardowo przez Chat jest 50zł po wpisaniu w zamówieniu KARTA50

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...