Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Napisali, że dekoder albo multiroom za darmo, ale nigdzie nie ma, że chodzi o dekoder 4K. Za darmo jest Wifi Premium box+, 4K Ultrabox+ jest za 15 zł i aktywacja 49 zł. Za darmo był we wcześniejszych promocjach. Zresztą masz napisane "Promocja nie dotyczy dekodera 4K Ultrabox+".

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi mi to że na pierwszej stronie jest podane że za 0zł i nie ma żadnej gwiazdy itp, niespodziankę i przykrość mamy dalej przy wyborze że 15zł  to po jakiego grzyba piszą na pierwszej stronie że wszystkie dekodery są za 0zł ale nie ma podane nic szczegółowego ale dopiero mamy cos tam dalej przechodząc. jest to wprowadzanie w błąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłam ostatnio moduł nc+ do TNK. Jestem aktualnie w okresie promocyjnym. Myślę jednak, obecnie o przejściu na abonament ze względu na Canal+. I oczywiście co nie co z pakietu extra+. Ze względu że posiadam jakby własny sprzęt to wiem, że interesują mnie te oferty http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixextraplus-premium.
​Tylko tak, coś mi się obiło o uszy, że do komfort+ można dokupić dopełnienie do extra+ i Canal+ i, że wychodzi taniej. Mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak to naprawdę wygląda? Bo niby coś tam, że Canal+ tylko na pół roku, a ja chcę wziąć umowę na 12 m-cy.
​I ile te dopełnienie w comfort+ na Extra+ kosztuje? Jakieś szczegóły bym prosiła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak będę chciała przejść w nc+Mix na abonament, na pakiet Extra+ z Canal+, z własnym sprzętem, to czy mam jakieś szanse utargować niższą cenę w APSie lub telefonicznie? Czy nowy klient zbytnio nie ma szans?
​I jak wygląda ta cała procedura przejścia z TNK? Jak wypełnię formularz, na stronie internetowej i wszystko zaakceptuję, to jak rozumiem to od nc+ przychodzi akceptacja na maila i umowa, a czy jeszcze później przyjeżdża kurier po jakiś podpis? Czy już przez internet jest wszystko wykonane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak będę chciała przejść w nc+Mix na abonament, na pakiet Extra+ z Canal+, z własnym sprzętem, to czy mam jakieś szanse utargować niższą cenę w APSie lub telefonicznie? Czy nowy klient zbytnio nie ma szans?

​I jak wygląda ta cała procedura przejścia z TNK? Jak wypełnię formularz, na stronie internetowej i wszystko zaakceptuję, to jak rozumiem to od nc+ przychodzi akceptacja na maila i umowa, a czy jeszcze później przyjeżdża kurier po jakiś podpis? Czy już przez internet jest wszystko wykonane?

Wszystko zależy od ludzi. W aps możesz spotkać kumatego, który Ci da za 74,99 zł na rok (extra+ 49,99+C+ 25 na 6 m-cy, potem możliwość dalej za 25), albo normalna stawka 89,99 zł umowa też na 12 m-cy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to  zdjęcie jest z pakietu Extra+Canal+ za 99zł/mies. Pytałeś o promocję Extra+ Canal+(6), za 79,99zł/mies. W tej drugiej nie ma dekodera 4K. Zresztą na stronie internetowej tej drugiej promocji nie widzę, więc lepiej pójść do punktu. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...