Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

W niedzielę włączyłem Comfort+ z własnym dekoderem na 12 miesięcy (29,99zł). Po roku 33,99 zł.

Z kodem "karta50" otrzyma się kartę podarunkową 50 zł.

Extra+HBO za 59.99 zł to jest tylko przez 7 mieś. taka cena, następnie 11 mieś. 69,99,-

Edited by Woocash

Extra+HBO za 59.99 zł to jest tylko przez 7 mieś. taka cena, następnie 11 mieś. 69,99,-

Faktycznie nawet nie na 7 a do 7 miesięcy.Jeszcze jakby ten C+ był z dłuższym okresem za free to było by OK.

Chyba bida się dzieje i abonentów ubywa. Oby tak dalej, może zaczną normalnie traktować swoich abonentów.

Teraz niespecjalnie jest sezon na kupowanie telewizji i jakoś operatorzy muszą sobie radzić.

W punktach jest też promocja na pakiet Extra+ z abonamentem do pół roku w gratisie, umowa na 24 miesiące, do tego na pół roku dorzucają w gratisie Eleven Sports. 

Na ich ofertę akurat nigdy nie jest pora i ogólnie nie ma zainteresowania. :lol2: Znam tą ofertę, a raczej o niej słyszałem. Lepiej niech w ofertę zainwestują, bo nędznym 4K raz na jakiś czas dla wybranych świata nie zawojują.

A dało by radę jakoś korzystniejszą cenę uzyskać biorąc pakiet Comfort + z Eleven niż 51,89 zł?

I czy ktoś potwierdzi, że teraz 3 nowe kanały Eurosportu przy braniu Comfort+ bez Canal+ są za darmo?

Masz na stronie? Masz, to po co potwierdzenia? Nie ufasz to zrób zrzut ekranu z tą ofertą.Eleven w opcji włącz wyłącz. Wyjdzie taniej. W tym pakiecie brak Eleven 4.

Na ten moment taniej Comfort+ nie ma, chociaż niektórzy kombinują i biorą Start+, a potem włączają sobie dopełnienie do Comfort+ nawet za 10zł. :)

Tak zapytałem bo czasami, niekoniecznie w nc+, coś piszą na stronie, a naprawdę jest trochę inaczej.

Ale mam jeszcze jedno pytanie. Gdy np. bym podpisał umowę na pakiet Comfort+ 09.02. to Extra+ będe miał za darmo do 08.04 czy 31.03.?

Edited by fan tv

Do dwóch miesięcy Extra widzę pisze czyli pierwszy niepełny miesiąc i drugi pełny miesiąc rozliczeniowy.Pełny miesiąc rozliczeniowy to miesiąc kalendarzowy.

Masz na stronie? Masz, to po co potwierdzenia? Nie ufasz to zrób zrzut ekranu z tą ofertą.

No i się niestety okazało w salonie, że te 3 Eurosporty jednak nie są za darmo tak jak to jeszcze wczoraj pisali na stronie. Edited by fan tv

Jak nie?Chłopie tak jak pisałem zrzut ze strony przy zamówieniu przez neta i muszą dać.Nie mają wyjścia.Inaczej reklamacja i dostaniesz bez problemów.Pytasz o ofertę ze strony nie ma.Telefon na infolinię i szybko wyjaśnaisz sprawę a nie dajesz się zbyć.

Jakby było to coś bardziej dla mnie ciekawego to może i masz rację, ale mi Igrzyska na kanałach Eurosport 1, Eurosport 2,TVP 1, TVP 2 wystarczą. ;)

Ale tu nie o to chodzi tylko o to że albo wprowadzają w błąd na stronie albo w punkcie.I nie ma co tego tolerować.

Ta wiadomość chyba tylko wczoraj jedynie wisiała na stronie, pewnie ktoś przez pomyłkę to wstawił.