Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie umowa z polsatem mi się kończy,i zastanawiam się na nc+,bo sam eleven niema pełnej hiszpańskiej i niemieckiej.Ale aby mieć wszystko i nie płacić czynszu,to abo wychodzi 140 zł miesięcznie.Pakiet extra+,paczka canal+,eleveny+ hbo.Można z tym zejść poniżej stówy..?

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesione do prawidłowego wątku (pytania o oferty dla nowych abonentów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

.....a i przedłużyć umowę można już pół roku wcześniej.

Przedłużyłem umowę  na 3 miesiące przed końcem umowy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem że LM będzie można dokupić nc+ pomyślałem hmmm może by tak przejść ale jak zobaczyłem ceny...... Pakiet Ekstra + z canal + + eleven + mr i wychodzi magiczne 127zł a gdzie jeszcze faza play-off LM i do tego przez stronę nie mogę wybrać 4k ultrabox za który jak zgaduje pewnie jest kolejne 15zł dopłaty..... ja rozumiem że canal+ że karty nie trzeba przekładać ale taki abo za tv to już naprawdę jakbym nie miał internetu i siedział 24h przed tv to może bym zapłacił a tak w cp będę miał podobną opcje za 90zł jest przebicie...... choć nie ukrywam poziom merytoryczny komentatorów sportowych nc+ jest o  jakieś 2 levele wyżej niż w polsacie..........  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 miesięcy do końca umowy z cp, chciałem wykupić polsat sport premium na 6 miesięcy w ipli i wtedy przejść do nc+,także sprawdziłem tylko z ciekawości bo chciałbym mieć "operatorski" dekoder 4k skoro już mam taki TV poza tym pierwsze słyszę żeby w salonach mieli lepsze oferty niż w necie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując pakiet Start+ mogę dokupić Canal+? Jeśli tak to za ile? Czy od 1 stycznia 2019 będzie Liga Mistrzów? i za ile dodatkowo? Piszę tutaj ponieważ nie widze takiej opcji na stonie. Czy przechodząc z CP dostanę lepszą ofertę? Dzięki za odpowiedzi. 

Edytowane przez radek1990-r1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy można dostać lepszą ofertę nie będąc jeszcze klientem nc+ niż ta poniżej?

 

Pakiet Ekstra + z Canal + za 21zł przez 3 miesiące i 80 przez 21 miesięcy?

 

Do tego chciałbym kupić kanały Eleven za 11,90.

 

Interesują mnie tylko i wyłącznie kanały sportowe, czy ktoś z Was jako nowy klient ugrał coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dziwna polityka.

Dla posiadaczy 6xC+ dają te dwa pozostałe za 5 zł, a dla tych co w ogóle nie mają C+ przy Extra+ oferują C+Seriale i Discovery za 0 zł na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...