Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie po prostu ten C+4K ( skoro o koncesje występowali) , tak juz pisałem wcześniej, ale miłym zaskoczeniem byłaby rewolucja pakietowa + nowy układ kanałów ( setkowy) lub na przykład nowe kanały "home of nc+", np. powrót HYPER+ ( bo teraz e-sport bardzo się rozwinął i obecnie taki kanał ma sens, juz go produkowali, więc można przywrócić, a na satce nie ma konkurencji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie lutego i marca miały być zmiany w ofercie. Nie wiem dokładnie jakie ale coś z Canal+ na pewno się zmieni a czy pakiety też nie mam pewności. Być może znów nastąpi podział na sport i film. O zmianach w pakiecie Canal+ mówiono już na początku lutego.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie lutego i marca miały być zmiany w ofercie. Nie wiem dokładnie jakie ale coś z Canal+ na pewno się zmieni a czy pakiety też nie mam pewności. Być może znów nastąpi podział na sport i film. O zmianach w pakiecie Canal+ mówiono już na początku lutego.

Oferty zmieniają się zawsze przed świętami Bożego Narodzenia, w marcu i jesienią - tyle, że są to zmiany najczęściej kosmetyczne i nie jest to nic istotnego dla nas - obecnych już abonentów. :) Swego czasu jakieś ankiety krążyły na temat zmiany pakietów - to byłoby coś. Nie spodziewam się jednak tego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty zmieniają się zawsze przed świętami Bożego Narodzenia, w marcu i jesienią - tyle, że są to zmiany najczęściej kosmetyczne i nie jest to nic istotnego dla nas - obecnych już abonentów. :)

 

Zmiany w pakiecie Canal+ zawsze wprowadzali na urodziny, czyli w marcu - np. nowy pakiet z 6 kanałami Canal+ przy okazji startu nc+, dwa lata później z 8 kanałami ;)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wszyscy czekamy na coś konkretnego. Nowe pakiety, kanały. Uwierz mi, że na to większość liczy. 4K jak sam dobrze wiesz narazie jest dla nielicznych.

Tak na margniesie to sam "pompujesz" atmosferę.  Bicie piany, nie jest wskazane. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego Canal + 4K w marcu. Jak już to może tylko zapowiedź tego kiedy ruszy. Wszystkie mecze w 4K oraz Kruk szepty słychać po zmroku w 4K będzie leciał na Canal+Now. Tyle w temacie.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@adam160, to co piszesz mam nadzieje, że tak będzie. Liczę na coś naprawdę "wow" 4k to ja mam w innych serwisach. :D

Nowa oferta by się przydała, nowe kanały co nie ma konkurencja.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego Canal + 4K w marcu. Jak już to może tylko zapowiedź tego kiedy ruszy. Wszystkie mecze w 4K oraz Kruk szepty słychać po zmroku w 4K będzie leciał na Canal+Now. Tyle w temacie.

 

Nie będzie jeszcze Canal+ 4K, ponieważ ITI dopiero złożyła wniosek do KRRiTV o koncesję dla Canal+ 4K, więc chwilę jeszcze zejdzie, zanim ta stacja ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...