Jump to content
Mr. Orbita

Nowości na Platformie CANAL+ – zapowiedzi

Recommended Posts

Wątek poświęcony zapowiedziom związanym z platformą nc+. Dyskusja na temat wydarzeń planowanych, potwierdzonych.

Proszę się trzymać tematu wątku, gdyż śmiecenie będzie ścigane.

Może to nie nowość ale skoro to zapowiedź to napiszę to tutaj.

Prawdopodobnie po wakacjach z oferty mogą wylecieć Eurosporty z racji zakończenia umowy pomiędzy platformą satelitarną a nc+. Mam nadzieje że podstawowy zestaw sportowy jakim są kanały marki Eurosport jednak podpiszę nową umowę i zostanie w nc+ :)

Travel Channel HD, CN HD, TCM HD to kanały które powinny dołączyć do NC+.Jeśli chodzi o Eurosporty to na pewno zostaną w ofercie.Jak sobie wyobrażacie platformę bez tych kanałów!!Bez ciśnienia!!!

Na FB pisali że w poniedziałek wyjaśni się ws. Eurosportów. Nie wyobrażam sobie oferty bez Eurosportu

Musimy zatem czekać do poniedziałku. Z moich obserwacji wynika, że nie warto migrować do nowej platformy na samym początku. Pewne rzeczy muszą się wyjaśnić, żeby później nie było zaskoczenia. Powinni zostawić te kanały, które były w Cyfrze+, a nie je zabierać np. CBSy.

CBS-y mają słabą jakość i nadają w 4/3 jeśli zmienili by format nadawania to może i je zostawią.Kto wie... :] dobrze że zrobili selekcje ale z jednej strony ale nie posłuchali ludzi i wywalili kanały na które jest zapotrzebowanie...

Travel Channel HD, CN HD, TCM HD to kanały które powinny dołączyć do NC+.Jeśli chodzi o Eurosporty to na pewno zostaną w ofercie.Jak sobie wyobrażacie platformę bez tych kanałów!!Bez ciśnienia!!!

No tak tylko co z tego,że my sobie tego nie możemy wyobrazić skoro jak widać nc+ może to sobie wyobrazić. Na razie pewnie Eurosporty zostaną jednak w każdej chwili mogą być wywalone bez konsekwencji dla operatora. Nie masz żadnej gwarancji,że za tydzień, miesiąc czy rok ich nie wyłączą więc jak można się zobowiązywać na umowę długoterminową - nonsens.

a jakie NC+ ma gwarancje skoro nie ma z nimi jeszcze umowy dlugoletniej?

skoro wam nie pasuje ze sa w ofercie na ta chwile bo sa niegwarantowane to NC+ powinna je calkiem wywalic z oferty.

moze wtedy byscie w koncu byli zadowoleni

jeśli tak się zabezpieczają to powinni w razie czego obniżyć po wycofaniu kanału kanałów opłatę za abonament , rozumiem że jak by na tej liście kanałów było mniej to jeszcze do zaakceptowania ale aż tyle i to jakie istotne niektóre

Wie, ktoś, czy History dadzą bez dopłat? Chociaż ten sd?

History sd jest dostępne w nc+. Przynajmniej ja odbieram, natomiast ciągle czekam na wersję HD (mam wykupioną). Być może wersja sd działa tylko dlatego, że wykupiłem HD.

abonenci%20n%20i%20cyfry.jpg

Nie wiem czy ktoś o tym pisał bo w sąsiednim wątku przybywa 500 postów na godzinę i nie chce mi się sprawdzać wszystkiego.

Pali im się grunt pod nogami , ja teraz mam ich już gdzies i te 18 miesięczne umowy zamówiłem CP premium. Za te pieniądze miał bym u nich bidę . Na prawdę masowo ludzie uderzyli do CP . Tylko ta jakość dekoderów CP nienajlepsza :(

Pali im się grunt pod nogami , ja teraz mam ich już gdzies i te 18 miesięczne umowy zamówiłem CP premium. Za te pieniądze miał bym u nich bidę . Na prawdę masowo ludzie uderzyli do CP . Tylko ta jakość dekoderów CP nienajlepsza :(

Zależy co chcesz oglądać bo mnie akurat to co oferuje CP w ogóle nie obchodzi i nie dał bym za to 10 zł. :wink:

[Zależy co chcesz oglądać bo mnie akurat to co oferuje CP w ogóle nie obchodzi i nie dał bym za to 10 zł. :wink:

Będąc uczciwym trzeba powiedzieć że :

-HBO,Cinemax masz za 20 zł w CP jeśli weżmiesz pakiet Premium za 89,90

-Cartoon Network,Boomerang masz w CP a nie masz w nc+

-Sundance HD, History HD masz w standardowych pakietach a w nc+ za dopłatą

-pakiet Filmbox jest w pakiecie Film HD w CP a w nC+ za dopłatą albo All Inclusive za 199.

bo prawie z tymi nadawcami konczyla im sie umowa.

ot,cala tajemnica.

a Universal podobo ma byc ale wersja HD.

reszta kopa na madagaskar za beznadzieja jakosc a co za tym idzie lekcewazenie Polskiego klienta.

szczegolnie sie to tyczy Amerykancow,paczka Discovery tez dlugi czas zaslugiwala na wy[beep]e

Ciekawi mnie czy jak technicy CP raczą wreszcie dodać kodowanie C+ do kanałów Polsat HD i Polsat Sport News to czy obecni abonenci C+ otrzymają do nich dostęp?

Są to kanały absolutnie podstawowe więc powinny być udostępnione.