Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ktos mogłby mi odpowiedzieć na pytanie jak będzie w przypadku kiedy mam umowe z Orange TV (tak wiec nie jestem abonentem nc+) i mam wykupiony pakiet PREMIUM SPORT. jakie jest "plan" dla takich osob?

Jestes abonentem nc+, masz dwie umowy na telewizje, umowe na neostrade z tv i umowe na nc+ zawarta z ITI i Cyfrowy Dom

Czyli tzw. oferta wspolna laczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie ujawnili jeszcze wszystkich kart :smile:

 

Swoją drogą miałem ochotę na jakiś fajny talk-show w wersji premium, bez pogoni za oglądalności a jakością, jak kiedyś programy Tomasza Raczka w "starym" C+

Spokojnie są zapowiadane zmiany w głównym Canal+ na programy właśnie tego typu nic tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak, mam umowę przejściową z innej tv, mam do końca maja 3x canal+ za 0zł od czerwca 20zł płacił bym...parę dni temu zamówiłem za 5zł pakiet sport.. i teraz jak wyłączę od czerwca 3x canal + filmy a zostawię sport pakiet to za 8 canal+ zapłacę tylko 5zł od czerwca do końca mojej umowy.

 

 

info od konsultanta ;-)

 

 

To jest pewna i wiarygodna informacja? Pytam bo mam dokładnie taką samą umowę przejściową z innej tv i dokupione 3 brakujące C+ za 5 zł. Jeśli to pewna wiadomość to mógłbym zastosować ten sam manewr z rezygnacją z pakietu za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...

jakiś czas temu szef Canal+ zapowiadał nowe magazyny, programy lifestyle itd. Ale na razie w opisach nowych kanałów na stronie nc+ nigdzie nie ma o tym wzmianki. Ciekawe.

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby z wprowadzeniem nowych programów czekali na nowy sezon ( wrzesień ). Wakacje to nie jest dobry okres na nowości w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ppin99

 

Taką informację dostałem od konsultanta, dla pewności po 11.maja wyślę. meila z zapytaniem jak się potwierdzi to zadzwonię i to samo się zapytam i jak się potwierdzi to wyłączam pakiet film...

 

W razie gdyby był coś nie tak od czerwca mam 2 dowody że taka możliwość mi przysługuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma nc+ promuje pełny pakiet Canal+ za 29,90 zł

 

Specjalną ofertę dla abonentów nc+, którzy do posiadanej oferty mogą wykupić pełny pakiet Canal+ w cenie 29,90 zł. Co ważne, w ramach oferty promocyjnej "Premium Sport & Film 29,90 zł dla abonentów" klient podpisuje zobowiązanie na okres 9 miesięcy, jednak po okresie gwarantowanym (od 10 miesiąca) aż "do końca obowiązywania umowy" klient nadal może korzystać z pakietu, cena pozostaje bez zmian.

 

Warto przypomnieć, że wszyscy abonenci Canal+ na platformie nc+ od 11 maja 2015 roku otrzymają dostęp do nowej paczki Canal+.

 

Dodajmy, że także w standardowych promocjach nc+ dla nowych klientów pełny pakiet Canal+ wyceniono na około 30 zł. Przykładowo pakiet Comfort+ Extra z pełną paczką Canal+ to koszt 89,90 zł (bez Canal+ 59,90 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ci ta konferencja? Konferencje prasowe to wymysł ITI. Cyfra nie robiła wielkiego halo, dawała radę i wszyscy wszystko wiedzieli.. Jest to niepotrzebne wyrzucanie kasy w błoto.

 

a czy ktos mogłby mi odpowiedzieć na pytanie jak będzie w przypadku kiedy mam umowe z Orange TV (tak wiec nie jestem abonentem nc+) i mam wykupiony pakiet PREMIUM SPORT. jakie jest "plan" dla takich osob?

Jestes abonentem nc+, masz dwie umowy na telewizje, umowe na neostrade z tv i umowe na nc+ zawarta z ITI i Cyfrowy Dom

Czyli tzw. oferta wspolna laczona.

 

Jaka łączona? Umowa z Orange to z Orange,a umowa z ITI to umowa z ITI. To, że odbiera C+ w Orange, to nie znaczy, że jest abonentem nc+ , w takim przypadku jest tylko i wyłącznie abonentem Orange. Nie obowiązuje go żadna promocja związana z C+ organizowana przez ITI. Chyba, że Orange zrobi swoją promocję. Według Ciebie abonent byle jakiej kablówki mający w ofercie C+ to też ma łączna ofertę i jest abonentem nc+ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze jest takim abo. nc+ jak my, i ze moze dostac to co abonent nc+ z pakietem Canal+, ale moze tak byc ze ci z pakietami Canal+ w Orange, rowniez moga otrzymac pelna paczke. A moze byc tak, ze otrzymaja okrojony pakiet dla aktualnie posiadanego. Jest to niewiadoma sprawa. Ale fakt jest jeden znaczacy, ze nie jest to zwykle abonowanie Canal+ jak w kablowkach, w Orange to wyglada inaczej, bo ma odrebna umowe na pakiety od nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...