Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwidoczniej będą sprzedawać paczkę w całości. Fani filmów nie będą mieć źle, jeśli razy czy dwa razy w tygodniu będzie hit filmowy w Canal+, ciekawe i premierowe filmy w Canal+Film, seriale w Canal+Seriale i w Canal+Family ciekawa mieszanka kreskówek, dokumentów i filmów dla całej rodziny. Będzie bardziej rozwodnione, ale czy będzie gorzej? Myślę, że będzie zależeć od wypełnienia ramówki kanałów. Teraz jest Canal+, Canal+Film i Film2. W Canal+Family i Family2 same powtórki a w weekendy dużo transmisji sportowych. Więc kanały Film, Seriale i Family dla kinomanów, dwa Canal+Sport dla kibiców i dla wszystkich coś dobrego w Canal+, dodatkowo Canal+Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię że jeszcze wyjątkowo mecz można puścić na C+ Family ale tylko wyjątkowo jak np są w tym czasie ciekawe mecze i akurat nie da się wszystkich normalnie pomieścić to można puścić na C+ Family ;)

Sportu nie będzie na kanale family, od tego są kanały c+, c+sport, c+sport2 i nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie żebym się wymądrzał ale.... warto się starać o całą paczkę "premium sport&film" by potem nie było niespodzianek

Teraz już wiecie czemu lepiej mieć umowę na 24 miesiące 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

 

Staram się :D Od 1995 mam Canal+ do dziś :) W tym wszystkie klony Canal+ jakiekolwiek się pojawiły przez te 20 lat. Po prostu w Canal+ mam wszystko co bym chciał. Chociaż zawsze magnesem numer jeden była piłka nożna. Zresztą od początku istnienia Canal+ miał strategię sport i film w najlepszym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nc+:

*Kanał CANAL+ SERIALE to zupełnie nowa odsłona kanału CANAL+ Film 2; kanał CANAL+ SPORT2 to nowy kanał sportowy w ofercie nc+; kanał CANAL+ 1 to zupełnie nowa odsłona kanału CANAL+ Family 2.

Wiec użytkownicy premium film bedą mieć c+, c+film, c+seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie... Nie lepiej Wam cierpliwie poczekać ten miesiąc i dopiero wtedy się przekonać jak, za ile i co będzie? Zamiast tak bezsensownie gdybać, co i tak nic nie da. I tak przez następny miesiąc pewnie będzie.

 

Tym bardziej, że dziś dzwoniąc na infolinię nie dowiedziałem się praktycznie nic. Pani konsultantka dowiedziała się jedynie, że wszyscy abonenci będą mieli dostęp do 8 kanałów premium, aby mogli się z nimi zapoznać. (Na jaki okres nie wiedziała - domyślam się, że może to być miesiąc). Oprócz tego zero informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię że jeszcze wyjątkowo mecz można puścić na C+ Family ale tylko wyjątkowo jak np są w tym czasie ciekawe mecze i akurat nie da się wszystkich normalnie pomieścić to można puścić na C+ Family ;)

Sportu nie będzie na kanale family, od tego są kanały c+, c+sport, c+sport2 i nsport

Bo nie będzie, przecież zawsze kiedyś raz czy dwa na sezon może się zdarzyć masa ciekawych meczów i jeden mecz wyjątkowo puścić na Family, cały czas o tym mówię! :P

Kanały wejdą 11 Maja a po tym czasie jest końcówka sezonu w ligach europejskich a co oznacza? Mecze o tej samej godzinie dwie kolejki do końca... wtedy można dorzucić jeden mecz np Hiszpańskiej i Angielskiej ligi na Family bo na resztach sportowych też będą ale inne mecze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 jeśli chodzi o mnie nie przeżywam bo mam prawie "full" 8)

Jedynie co oczekuje to że Canal+Discovery będzie coś na styl "DiscoveryHD Showcase"

Sam posiadam Premium Sport&Film, także mi wsio rawno.

 

Co do CANAL+ DISCOVERY, to na tej stronie nc+ można zobaczyć małymi literkami tytuł "Brzegiem Nilu: Bez granic", a obok "@Discovery Networks" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie... Nie lepiej Wam cierpliwie poczekać ten miesiąc i dopiero wtedy się przekonać jak, za ile i co będzie? Zamiast tak bezsensownie gdybać, co i tak nic nie da. I tak przez następny miesiąc pewnie będzie.

 

Tym bardziej, że dziś dzwoniąc na infolinię nie dowiedziałem się praktycznie nic. Pani konsultantka dowiedziała się jedynie, że wszyscy abonenci będą mieli dostęp do 8 kanałów premium, aby mogli się z nimi zapoznać. (Na jaki okres nie wiedziała - domyślam się, że może to być miesiąc). Oprócz tego zero informacji

Ja posiadasz całą paczkę C+ będziesz miał w nowej odsłonie do końca umowy.Jak masz Premium Sport to na bank dostaniesz wszystkie kanały ze sportem jak Premium Film to wszystkie z Filmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...