Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co narzekać... Ważne, że będą CANAL+ SPORT 2 oraz CANAL+ SERIALE.

 

Odnosząc się do ankiety, to logotyp tego drugiego był bordowy, jak we Francji, ale zmienili na fiolet. I tak się schludnie to prezentuje. Ciekawe jak będzie z oprawą i logotypami ekranowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgasiłem sie, tylko jestem w pracy.

Ach... Nie ogarnąłeś tekstu. Tak się mówi. Coś podobnego do dissu.

 

Nigdy nie mowilem, ze na pewno bedzie, tylko ze na tamta chwile nie bylo to takie pewne.

C+ +1 uwazam za glupote i wydaje mi sie, ze predzej czy później będzie rebranding tego kanału. Jeden kanał filmowy to mało.

Na tamtą chwilę również było wiadomo, że będzie tylko CANAL+ FILM i to wszystko, ale po prostu nie chciało to dotrzeć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz Panowie odcedzcie ble, ble od natury rzeczy i odpowiedzcie sobie: czy te zmiany coś zmieniają. Zdaje się, ze jakościowo NIC. Raczej pozlewanie do róznych garnków tego samego co było teraz.

C+ Seriale we Francji to np. emisja 6 odcinków" Kaboul Kitchen" w jeden wieczór. W Polsce tez nie beda to same premiery. C= (+1) śmieć. Ludzie maja nagrywarki w kazdym dekoderze.

Czy dalej liczycie, że potroi się liczba premier? Może faktycznie C+D to najlepiej zapowiadający sie projekt.

Premiera filmowa pewnie będzie na Canal+(docelowo ogólnym) , Canal+ Film to powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus za Canal+Sport 2 i Canal+Seriale. Canal+1 kompletnie niepotrzebny. Prawdę mówiąc te zmiany niewiele zmienią. Jak to się mówi "dużo rzeczy musi ulec zmianie, aby wszystko pozostało po staremu". Tak samo będzie i tutaj. Jedyne co się MOŻE zmieni to więcej meczów z lig zagranicznych i na 100% więcej seriali do nowego kanału oraz więcej dokumentów do Canal+Discovery. Reszta? Wszystko to samo tylko owinięte w nowe opakowanie. Bez podniety raczej.

 

Powtórzę idealny cytat to zmian w paczce Canal+. "Dużo rzeczy musi ulec zmianie, aby wszystko pozostało po staremu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że coraz bardziej idą w stronę Francji. Chociaż co do odświeżonego pakietu, to jednak u nas będą dwa kanały CANAL+ SPORT, gdzie u nich jest jeden, a CANAL+ 1 będzie podobny do CANAL+ DÉCALÉ. Z tą różnicą, że u nas będzie opóźnienie jednogodzinne, a francuski CANAL+ DÉCALÉ to taki kanał catch-up, gdzie przez jakiś czas są powtórki tego, co było wcześniej na pozostałych kanałach Les Chaînes CANAL+. Coś jak 4seven od Channel 4 w Wielkiej Brytanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie co Verley mówi o C+. Toz to kopia z Francji. 1 film, seriali kupa, gadajace głowy co rusz, jakaś animacja, w sobotę mecz Ekstraklasy, w niedzielę zuzel i w tygodniu mecz LM. Zatęsknimy do starych czasów.

 

Dokładnie tak, kilka razy zerknąłem na C+France na streamie, ciągle jakieś pogawędki w stylu Kuby Wojewódzkiego. Nawet brak im czasu żeby omówić mecz który pokazują w sobotę o 16.00 tylko wrzucają zaraz reklamy których jest tam od groma i znów program z serii pogawędek. Dobrze, że przynajmniej u nas nie będzie reklam :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianach na głównym kanale Canal+ Premium ważne byłoby też to, żeby zniknęło to miesięczne opóźnienie z emisją premier na kanale Canal+ Film i dwumiesięczne na Canal+ Film2 (o ile ten kanał pozostanie, a wg. mnie powinien skoro filmów na głównym C+ będzie dużo mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kanałów? Tam jest znacznie więcej...

 

CANAL+ 1 | CANAL+ 1 ...30 (z półgodzinnym opóźnieniem) | CANAL+ 2 | CANAL+ Series | CANAL+ Acción | CANAL+ Comedia | CANAL+ DCine (z kinem hiszpańskim) | CANAL+ Xtra | CANAL+ Deportes (odpowiednik CANAL+ Sport) | CANAL+ Deportes 2 | CANAL+ Liga | CANAL+ Liga 2 | CANAL+ Liga de Campeones | CANAL+ Fútbol | CANAL+ Golf | CANAL+ 3D | CANAL+ Toros

 

Do tego jakieś serwisy jak Multicine czy Multideporte.

_________________________

 

Co do naszego CANAL+, to przypomnę Wam opis kanału, jaki był w ankiecie...

 

CANAL+ to telewizyjny kanał premium, w którym niemal codziennie można zobaczyć premierę największych i najgłośniejszych hitów filmowych prosto z kin, oraz największe wydarzenia sportowe, takie jak finał Ligi Mistrzów UEFA, czy mecze El Clasico ligi hiszpańskiej oraz inne prestiżowe rozgrywki sportowe, a także wiadomości oraz programy lifestylowe i kontrowersyjne talk showy. Program nieprzerywany reklamami.

Nie brzmi znajomo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał premium, dostęp do serwisu na życzenie i biblioteki programów a oni uruchamiają kanał telewizyjny z jednogodzinnym opóźnieniem likwidując kanał filmowy...

Czyli Abonenci opcji FILM zapłacą właściwie 2 razy za to samo

Ewidentnie wygląda to na oszczędności - C+ traci prawa filmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile filmów będzie na głównym C+. Zamiast C+ +1 zrobiliby C+2 wtedy przynajmniej byłaby możliwość upchnięcia równoczesnych transmisji sportowych. Premiery filmowe będą musiały być również na C+Film, bo jak będzie LM, to raczej na głównym C+ będzie jeden z meczów. Ciekawe jak to poukładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskoczył jedynie termin zmian . Liczyłem, ze zmiany beda po zakończeniu sezonów ligowych.

Jestem przygotowany na najgordsze więc każdy plusik ucieszy. No chyba, że włodarze Canal+ chcą zamiast COŚ ciekawego pokazać...o TYM ciekawie opowiedzieć.

Wzdrygam się na PRowski bełkot bo pamiętam jak dziś słowa wierchuszki sprzed fuzji. Z tego okrzyczanego połaczenia bibliotek mamy na C+ sporo starych filmów i podwyzkę ceny. Premier filmowych jak było 5 w tygodniu tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu

CANAL+ Family będzie kanałem familijnym wypełniającym obietnicę zawartą w nazwie kanału. W ciągu dnia, od rana aż do godz. 22.00, CANAL+ FAMILY przedstawi bogatą ofertę dla całej rodziny, w tym m.in. seriale i filmy familijne, programy dokumentalne oraz animowane filmy dla dzieci, pokazywane również w weekendowych specjalnych pasmach.

 

Gdyby był całodobowy to by raczej nie pisali, nawet gdyby były powtórki. Pewnie to problemy z koncesją i polskimi produkcjami, więc trzeb było skrócić czas nadawania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...