Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A niby miała być nowa paczka C+ od kwietnia :lol2:

 

No tak. .. C+ Discovery to cała paczka, a dziś dopiero 7 Kwiecień. Ten tekst to możesz napisać ostatniego dnia tego miesiąca.

 

....... w czerwcu nc+ przechodzi na MPEG-4 (zapewne na DVB-S2 również)......

 

Już wiadomo, że to nie będzie czerwiec ;) ,a mp4 to nic innego jak DVB-S2 :)

Skąd wiadomo, że nie będzie? Tylko Cyfrowy Polsat informował o obsuwie. nc+ nic nie mówiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, ale rzecznik prasowy nc+ potwierdzil, ze powiekszona paczka do 8-miu kanalow C+ od maja "Canal+ Discovery będzie nieodłącznym elementem pakietu kanałów Canal+, który już w maju zostanie poszerzony do 8 kanałów premium - mówi nam Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+"

Ps. A poza tym, byl jakis news mowiacy o paczce C+ w nowej odslonie, w kwietniu ? Ja takiego nigdzie nie wylapalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo, że to nie będzie czerwiec ;) ,a mp4 to nic innego jak DVB-S2 :)

 

Niekoniecznie. DVB-S2 potocznie oznacza inna modulację sygnału.

MPEG4 to tylko format danych jednego ze strumieni. Kanały HD można emitować z transponderów DVS-S.

Przejście na emisję DVB-S2 nie oznacza nadawania w HD.

 

Tak gwoli ścisłości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jak będą wyglądać transmisje sportowe w nowej paczce Canal+. Na pewno transmisje do których Canal+ posiada prawa, będą w Canal+Sport, Canal+Sport2 i nSport. Z komunikatu wynika, że mecze będą także w Canal+. Więc mamy 4 anteny, czyli tyle ile obecnie. Zostaje jeszcze Canal+2 (oby był drugim kanałem, a nie z poślizgiem) i Canal+Family. Mam nadzieje, że transmisje na żywo będą w Canal+2 czy Family, bo dzięki temu będziemy mieć 5 anten na chociażby mecze LM.

Bardzo cieszy Canal+Sport2, bo powtórek jest zdecydowanie za mało i czasem trzeba czekać kilka dni na powtórkę jakiegoś meczu. Nawet PVR nie do końca rozwiązywał problemu, bo jeden mecz oglądam, drugi nagrywam a chciałbym jeszcze nagrać sobie film i robił się problem, musiałem rezygnować z nagrywania filmu lub meczu i polować na powtórkę. Reasumując ja cieszę się ze zmian. Byle powtórki zostały sensownie rozłożone i jak wspominałem żeby było 5 anten na mecze na żywo, gdy dużo ciekawych spotkań będzie się nakładać na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec liczę, że we wtorkowe i środowe wieczory mecze Ligi Mistrzów będą na Canal+Sport, Canal+Sport2, nSport, Canal+ i Canal+2. Mamy pięć anten na 4 najciekawsze mecze + multiliga (chociaż za multiligą nie przepadam i wolałbym dodatkowe spotkanie w całości). Dla mnie może być nawet na Canal+Family zamiast Canal+2. Nie ważne gdzie, byle było o jeden kanał więcej do transmisji na żywo niż obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricios

 

Ale zostaje jeszcze Canal+2 i tutaj może być sport. Szkoda, żeby go nie wykorzystywać. W Canal+ Family, Canal+Film, Canal+ Seriale i Canal+ Discovery niech będzie paczką filmowo-dokumentalno-familijną, kanały sportowe Canal+ niech będą w paczce Canal+ Sport + ogólnotematyczne Canal+ i Canal+2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widział taki podział:

 

- CANAL+ plus CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2

- CANAL+ plus CANAL+ FILM i CANAL+ SERIALE

- CANAL+ plus CANAL+ FAMILY i CANAL+ Discovery.

- CANAL+ 2/CANAL+ [+2] do każdej opcji.

 

Oczywiście jeśliby nc+ miałoby znowu się bawić w jakieś podziały, ale wątpię, skoro już teraz w obecnych ofertach ich nie ma, a pakiet CANAL+ jest w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nowa paczkę podzieloną widzę tak, zależy, czy ktoś chce bardziej film czy sport.

 

Paczka ogólnotematyczna (hity filmowe, sportowe, seriale i dokumenty)

 

Canal+

Canal+2

Canal+Film

Canal+Seriale

Canal+Discovery

 

Pakiet sportowy z Canal+.

 

Canal+Sport

Canal+Sport2

Canal+

Canal+2

 

nSport (uzupełnienie oferty w nc+)

 

Myślę, że taki rozdział jest w miarę sensowny. Chociaż jeśli mecze będą w ogólnym Canal+, to Canal+ będzie dążył do by ludzie kupowali całą paczkę. Ale myślę, że będzie możliwość podziału paczki sportowej od reszty w taki sposób, jak mniej więcej przedstawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widział taki podział:

 

- CANAL+ plus CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2

- CANAL+ plus CANAL+ FILM i CANAL+ SERIALE

- CANAL+ plus CANAL+ FAMILY i CANAL+ Discovery.

- CANAL+ 2/CANAL+ [+2] do każdej opcji.

 

Oczywiście jeśliby nc+ miałoby znowu się bawić w jakieś podziały, ale wątpię, skoro już teraz w obecnych ofertach ich nie ma, a pakiet CANAL+ jest w całości.

Jest jeszcze podział w ofertach dla przechodzących od innego operatora.Jak nie zrobią podziału to mogą tylko stracić bo prawdopodobnie paczka będzie jeszcze droższa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie trochę, nie wiadomo do końca jak będzie wyglądała oferta C+. Uparliście się na likwidacje C+Film2 jak jacyś nawiedzeni, a jak na razie fakty temu przeczą.

 

Co do podziału na film i sport, to może zostać po staremu, a C+Discovery i C+Seriale będą tylko dla abonentów posiadających całą paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie trochę, nie wiadomo do końca jak będzie wyglądała oferta C+. Uparliście się na likwidacje C+Film2 jak jacyś nawiedzeni, a jak na razie fakty temu przeczą.

Chyba tylko Ty sobie przeczysz i się uprałeś, że zostaje, bo sam Verley mówił, że będzie kanał filmowy, a nie kanały filmowe. Nie wiem po co Ci ten CANAL+ FILM 2. Jak dobrze ułożą ramówkę, to braku takiego kanału się nie odczuje.

 

@Mr. Brooks. C+ 2 ma być filmowy. Na sport wystarczy, a filmowy nie może być tylko 1

To to w końcu będzie CANAL+ 2 czy CANAL+ [+2]? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...