Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Ty się uparłeś. Verley powiedział co powiedział. Koncesja na C+Film2 nie została na razie zmieniona i to są fakty. Od jakiegoś czasu jest mowa o Canal+2

Canal+2 nie zastąpi C+Film2. C+2 ma oddzielną koncesje (po Sport3)

Co z tego, że nie została zmieniona? Do maja jest jeszcze czas. A skoro Prezes powiedział, to chyba wiedział co mówił. Z d*py tego nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby miała być nowa paczka C+ od kwietnia :lol2:

 

Czytaj ze zrozumieniem. W kwietniu maiły zostać ogłoszone szczegóły dotyczące zmian w Canal+, ale nikt z nc+ nie pisał, że nowa paczka ruszy w kwietniu :D

 

Panowie, spokojnie:

- to, że otrzymano koncesję na Canal+2 nie oznacza, że kanał ruszy. On jest po prostu niepotrzebny i nie rozwija zawartościowo pakietu :)

- wiele wskazuje na to, że nowa paczka Canal+ będzie sprzedawana w całości, jak za czasów Cyfry+. Zwiastują to m.in. obecne promocje nc+ tylko z pełnym Canal+

- co do cen. BĘDZIE DROŻEJ, ale dla tych co dzisiaj mają tak popularne na tym forum "utrzymaniówki" z Canal+ za grosze. Prawdopodobnie dla osób, które płacą za Canal+ około 40 zł (obecne promocje nc+) nic się nie zmieni w cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby miała być nowa paczka C+ od kwietnia :lol2:

 

Czytaj ze zrozumieniem. W kwietniu maiły zostać ogłoszone szczegóły dotyczące zmian w Canal+, ale nikt z nc+ nie pisał, że nowa paczka ruszy w kwietniu :D

 

Panowie, spokojnie:

- to, że otrzymano koncesję na Canal+2 nie oznacza, że kanał ruszy. On jest po prostu niepotrzebny i nie rozwija zawartościowo pakietu :)

- wiele wskazuje na to, że nowa paczka Canal+ będzie sprzedawana w całości, jak za czasów Cyfry+. Zwiastują to m.in. obecne promocje nc+ tylko z pełnym Canal+

- co do cen. BĘDZIE DROŻEJ, ale dla tych co dzisiaj mają tak popularne na tym forum "utrzymaniówki" z Canal+ za grosze. Prawdopodobnie dla osób, które płacą za Canal+ około 40 zł (obecne promocje nc+) nic się nie zmieni w cenie :)

A ty czytaj dokładnie fora to byś wiedział do kogo ta wypowiedz się tyczyła bo była tu osoba która to zapowiadała w kwietniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się twoim szczęściem że widzisz tylko posty prawdziwe :lol2: ja widzę niestety wszystkie i jestem zmuszony niestety je przeczytać :lol2: Skoro czytasz tylko niektóre posty nie wiem po co komentujesz inne nie wiedząc do czego się odnoszą.Ale trzeba podziękować za bardzo cenną twoja opinie jakie kanały są potrzebne a jakie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do nc+ z pytaniem kiedy pojawią się nowe kanały CANAL+ i jakie dokładnie będą to kanały i odpisali mi, że "szczegóły będą dostępne w połowie maja". A byłem przekonany, że gdzieś czytałem, że mają pojawić się w kwietniu :/ I ciekawe o co chodzi z tymi szczegółami - czy to oznacza, że w połowie maja dopiero wydadzą jakiś oficjalny komunikat o nowych kanałach, czy wtedy po prostu już zaczną nadawać nowe kanały. Ale logicznie rzecz biorąc skoro CANAL+ Discovery ma ruszyć w maju to chyba pozostałe kanały powinny ruszyć razem z nim :wink:

 

C+Family2 zmienia się w C+Seriale. C+Sport2 i C+2 to dodatkowe kanały. Być może C+2 to była nazwa robocza i i to właśnie będzie C+Discovery. Jestem za tym, aby zostały dwa kanały filmowe.
Trochę niedorzeczne, ale wygląda że ten CANAL+2 to będzie C+ DISCOVERY (charakter uniwersalny?)
Ja twierdze, że C+Discovery, to C+2. Zobaczymy czy mam rację :)

Mam też nadzieję, że reszta kanałów C+ pojawi się w maju.

Ale po co mieliby się bawić z koncesjami w jakieś zmiany nazwy? Gdzie tu logika? Przecież skoro już wpisali taką nazwę to żeby ją zmienić pewnie musieliby to załatwiać w KRRiT (tak jak np. było z głupim plusem dla nSport+) :wink:

 

To Ty się uparłeś. Verley powiedział co powiedział. Koncesja na C+Film2 nie została na razie zmieniona i to są fakty. Od jakiegoś czasu jest mowa o Canal+2

Canal+2 nie zastąpi C+Film2. C+2 ma oddzielną koncesje (po Sport3)

Czyli co? Według Ciebie będzie 9 kanałów CANAL+, mimo że wszędzie pisze się, że będzie 8? :wink:

 

To to w końcu będzie CANAL+ 2 czy CANAL+ [+2]? :/

To jest dobre pytanie, bo możemy sobie tylko strzelać co oznacza ta dwójka - czy tak jak to było w ankiecie przesunięcie czasowe (tylko zrezygnowali z umieszczenia plusa, bo może uznali, że to źle się łączy z plusem już obecnym w logo CANAL+), czy zmienili plany i wprowadzą CANAL+ 2 (może z samymi filmami skoro główny CANAL+ ma coraz bardziej iść w stronę ogólnego kanału) :wink: Trzeba czekać na oficjalny komunikat i tyle :wink:

 

- to, że otrzymano koncesję na Canal+2 nie oznacza, że kanał ruszy. On jest po prostu niepotrzebny i nie rozwija zawartościowo pakietu :)

Czyli to przypadek, że info o koncesji dla CANAL+ 2 wyszło akurat w tym czasie, kiedy zaraz ma ruszyć nowa odsłona pakietu CANAL+, tak? Od tak bez powodu wnosiliby o zmianę nazwy w jednej z koncesji? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do nc+ z pytaniem kiedy pojawią się nowe kanały CANAL+ i odpisali mi, że "szczegóły będą dostępne w połowie maja". A byłem przekonany, że gdzieś czytałem, że mają pojawić się w kwietniu :/ I ciekawe o co chodzi z tymi szczegółami - czy to oznacza, że w połowie maja dopiero wydadzą jakiś oficjalny komunikat o nowych kanałach, czy wtedy po prostu już zaczną nadawać nowe kanały. Ale logicznie rzecz biorąc skoro CANAL+ Discovery ma ruszyć w maju to chyba pozostałe kanały powinny ruszyć razem z nim

Trochę jednak się działo, bo 1 kwietnia wirtualnemedia_pl napisały o zmianach w koncesjach, jako pierwsi, a dzisiaj informacja o CANAL+ DISCOVERY. Coś tam ten kwiecień jednak przyniósł. Co do odpowiedzi na Twój mail, to podali Ci właśnie ogólny termin startu "odświeżonego" CANAL+, bo właśnie CANAL+ DISCOVERY ma wtedy wystartować.

 

No i mamy plotkarski jarmark, w którym to jedni są bardziej nawiedzeni, niż inni. :)

 

Trochę szokuje, że piszą to ... faceci. ;)

A kto ma pisać, jak tą branżą interesują i zajmują się głównie mężczyźni. O kobietę, a tym bardziej na jakichś forach, jest bardzo trudno.

 

Chociaż ciekawsze takie plotkowanie, niż o jakichś celebrytach i innych śmieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna? Ona już dawno zaczęła się sprawdzać. Tylko wielce pewni ludzie pisali, żeby się nie napalać, bo nic z tego nie będzie. Jak widać - jest. I to większość.

 

Pozostały Candyman TV i Dragon Cinema, ale tutaj szanse są pewnie najmniejsze. Pokazana była także TV TRWAM, ale również dobrze może chodzić o feed z ASTRY (19,2°E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankietka zaczyna się w 100% sprawdzać :) Jeszcze tylko kanał Candyman (pokroju Zest TV) i co tam jeszcze było? :P No i nowa oferta paczki Canal+, a tak to już wszystko mamy: TV Republika, Paramount HD, H2 HD, Lifetime HD. :)

Nie ma wszystkiego, narazie brak Dragon Cinema HD i ciekawe czy kiedykolwiek bedzie.

W ankiecie byl C+ On Demand, ale widocznie sie pozmienialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankietka zaczyna się w 100% sprawdzać :) Jeszcze tylko kanał Candyman (pokroju Zest TV) i co tam jeszcze było? :P No i nowa oferta paczki Canal+, a tak to już wszystko mamy: TV Republika, Paramount HD, H2 HD, Lifetime HD. :)
Zaczyna? Ona już dawno zaczęła się sprawdzać. Tylko wielce pewni ludzie pisali, żeby się nie napalać, bo nic z tego nie będzie. Jak widać - jest. I to większość.

 

Pozostały Candyman TV i Dragon Cinema, ale tutaj szanse są pewnie najmniejsze. Pokazana była także TV TRWAM, ale również dobrze może chodzić o feed z ASTRY (19,2°E).

Była jeszcze ATM Rozrywka i ewentualnie TVP Rozrywka HD (ale w tym przypadku bardzo możliwe, że błędnie dodali ikonkę z oznaczeniem HD) :wink: Z ATM Rozrywka to jest w ogóle bardzo dziwna sprawa, że nie ma tego kanału w nc+, bo to jest jedyny kanał z DVB-T, którego nie mają (nie licząc TV TRWAM, ale nawet nie ma ich na HotBirdzie); w nc+ są nawet PULS 2 i TVP ABC, których z kolei nie ma w ofercie Cyfrowego Polsatu. Dziwna decyzja nc+, że nie chcą wziąć tego kanału :|

 

Ma ktoś może jakieś pozostałości po tej ankiecie? Zależy mi na nowych logotypach C+ i filmikach prezentujących owe kanały, bo gdzieś posiałem te materiały

Przecież cała ta ankieta ciągle jest w Internecie - jak chcesz mogę wysłać Ci linka na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...