Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje ze kazdy co ma jaka kolwiek paczke C+, dostanie wszystkie kanaly w prezencie, na zapoznanie sie z oferta.

Na stronie nc+, informuja ze wykupujac w promocji paczke C+ w kwietniu, do konca umowy dostana paczke z osmioma kanalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co na stronie pisali by cos takiego ?

 

"Masz CANAL+

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów odświeżamy ofertę poszczególnych kanałów, tak aby była jeszcze lepiej dopasowana do specyfiki i nazw poszczególnych kanałów. Już od 11 maja wszyscy Abonenci z CANAL+ otrzymają jeszcze większy wybór kanałów CANAL+. Oglądaj aż 8 kanałów bez dodatkowych opłat, w ramach obecnej oferty do końca Twojej umowy i bez konieczności jej przedłużania. Jeżeli korzystasz z promocji jubileuszowej "Wypróbuj kanały CANAL+" zadzwoń, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę z CANAL+.

 

Gwarantujemy Ci, że warunki Twoich obecnych promocji pozostaną bez zmian.

 

W NC+ PROMOCJE SIĘ ŁĄCZĄ!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważył ktoś, że w canal+ sport online będzie można oglądać ligę polską, angielską i gran prix na żużlu.

"CANAL+ Sport Online

Największe wydarzenie sportowe na żywo w zasięgu ręki

gdziekolwiek jesteś, dostępne na komputerze, tablecie lub

telefonie. Mecze T-Mobile Ekstraklasy, Ligi Angielskiej,

oraz Grand Prix na żużlu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszą i jak to interpretują nie mi oceniać bo można na wiele sposobów.Nawet tak że niby wszyscy dotychczasowi abonenci dostaną paczkę C+ nawet co jej nie posiadają w co nie wierzę .NC+ nie jest skore do dawania czegokolwiek w trakcie umowy a taki gest to już całkiem nie w ich stylu.Ci co mają będą mieć by za wiele krzyczeli inni dostaną jak zapłacą.@grzechu1991 poczytaj wszystkie wątki z dnia dzisiejszego i zobacz ile razy już o tym było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszą i jak to interpretują nie mi oceniać bo można na wiele sposobów.Nawet tak że niby wszyscy dotychczasowi abonenci dostaną paczkę C+ nawet co jej nie posiadają w co nie wierzę .NC+ nie jest skore do dawania czegokolwiek w trakcie umowy a taki gest to już całkiem nie w ich stylu.

Ale tam pisze ze abonenci z Canal+, nic nie pisze o wszystkich abonentach nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie licz na to.Nie wierzę że tym co się zaczyna umowa i mają część C+ dostaną wszystkie na całą umowę.Na miesiąc czy dwa tak ale nie na całą umowę.

 

No a jesli ja mam pakiet Sport a mecze będą leciały na Canal + to co? Chyba nie po to wykupiłem ten pakiet aby nie miec dostępu do całej oferty sportowej C+ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszą i jak to interpretują nie mi oceniać bo można na wiele sposobów.Nawet tak że niby wszyscy dotychczasowi abonenci dostaną paczkę C+ nawet co jej nie posiadają w co nie wierzę .NC+ nie jest skore do dawania czegokolwiek w trakcie umowy a taki gest to już całkiem nie w ich stylu.

Ale tam pisze ze abonenci z Canal+, nic nie pisze o wszystkich abonentach nc+

 

Jest też napisane, że z pakietami tak więc zarówno z 3x Sport jak i 3x Film :crazy: tak to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtmen chyba proste i logiczne że musisz nieć dostęp do wszystkich transmisji sportowych.Było o tym info nawet w innym wątku.Inaczej tego nie widzę a jak nie to proste i logiczne że reklamacja.Chyba nie liczysz że dostaniesz to czego obecnie nie posiadasz.Choć może się mylę ale NC+ nie jest skore do rozdawania czegoś za darmo w trakcie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszą i jak to interpretują nie mi oceniać bo można na wiele sposobów.Nawet tak że niby wszyscy dotychczasowi abonenci dostaną paczkę C+ nawet co jej nie posiadają w co nie wierzę .NC+ nie jest skore do dawania czegokolwiek w trakcie umowy a taki gest to już całkiem nie w ich stylu.

Ale tam pisze ze abonenci z Canal+, nic nie pisze o wszystkich abonentach nc+

 

Abonenci nc+, jesli wykupią w kwietniu dostęp do 6x C+ to dostaną także bezpłatny dostep do pozostałych dwóch i serwisów online od maja

Wydaje się więc, że zakup 3x C+ nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie... Nie lepiej Wam cierpliwie poczekać ten miesiąc i dopiero wtedy się przekonać jak, za ile i co będzie? Zamiast tak bezsensownie gdybać, co i tak nic nie da. I tak przez następny miesiąc pewnie będzie.

I pisze to osoba, która odpowiada praktycznie na każdy post w tym temacie :lol::wink:

 

Praktycznie w każdy weekend po 20:00 są 3 transmisje sportowe na kanałach C+. Dodając do tego fazę grupową LM wychodzi na to, ze w godzinach wieczornych na głównym Canal+ będzie przeważał sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm tak jakby odświeżenie kanałów z grupy Canal+ przemyślane :) I znowu stacja z przesunięciem czasowym Canal+1/ HD mieliśmy już TVN+1 /HD, który szybko się zawinął. Teraz na rynko działa tylko Telewizja Silesia +1/ HD :)

 

Bardzo dobrze, że zniknie Canal+ Film 2 i Canal+ Family 2, za dużo tego było, mam nadzieję tylko, że dobre seriale nie znikną z anteny Ale Kino+/HD bo to byłaby tragedia ;) Liczę, że grupa Canal+ zakupiła jakieś nowe seriale amerykańskie i, że będą cieszyły się sporą popularnością wśród abonentów nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwraca uwage fakt, ze przywiazujecie zbyt dużą wagę do separacji tematów. A C+ wcale się tym nie przejmie. Seriale będą na Seriale, Na Family, na głównym i może oszczędzą nam na Film. Serialami do jesieni zaczniemy rz..ć.

Zdaje się, ze operator zechce sprzedawać cała paczkę. Dzisiejsza pakietyzacja na Sport i Film dotyczy paru osób i jest niewypałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też obserwować co dziać się będzie z Ale Kino, z Planete.... czy na zmianach nie stracą.

My ze zgrozą zauważylismy, ze JUŻ prawie nie oglądamy Animal Planet, paczki Discovery (oprócz Science), NGC (do niedawna 1 na liscie) . Jeszcze zaglada się na Planete, NGC Wild czy BBCHD i Earth. Po rebrandingach:ZERO wizyt na Fox Comedy, DLife czy Brit.

Jeszcze parę 'unowocześnień" i "poprawek" paytv stanie się w domu zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straci AK bo częśc seriali zasili C+Seriale, straci C+ bo przejmie częśc sportu. Zyska właściciel C+ bo za tę samą treść ale w innym opakowaniu sciągnie dodatkową kasę. Głowny C+ traci sens bycia, po co seriale na głownym skoro jest C+ Seriale ? Niech wreszcie rozbiją to tematycznie. Po co C+1 skoro są nagrywarki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie... Nie lepiej Wam cierpliwie poczekać ten miesiąc i dopiero wtedy się przekonać jak, za ile i co będzie? Zamiast tak bezsensownie gdybać, co i tak nic nie da. I tak przez następny miesiąc pewnie będzie.

 

Tym bardziej, że dziś dzwoniąc na infolinię nie dowiedziałem się praktycznie nic. Pani konsultantka dowiedziała się jedynie, że wszyscy abonenci będą mieli dostęp do 8 kanałów premium, aby mogli się z nimi zapoznać. (Na jaki okres nie wiedziała - domyślam się, że może to być miesiąc). Oprócz tego zero informacji

Ja posiadasz całą paczkę C+ będziesz miał w nowej odsłonie do końca umowy.Jak masz Premium Sport to na bank dostaniesz wszystkie kanały ze sportem jak Premium Film to wszystkie z Filmem.

 

Trochę się wyjaśniło. Dzwonili dziś do mnie z nc+ aby uzupełnić to, o czym rozmawiałem z nimi wczoraj.

Obecnie posiadam pakiet Comfort+, Multi+ i Premium Sport. Pani konsultanta poinformowała mnie, że od 11 maja do czasu zmian w umowie (umowa kończy się w lipicu 2016) w cenie swojego obecnego abonamentu (69,90zł - pierwsza umowa) będę miał dostępnych 8 kanałów premium Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwój platformy trwa w najlepsze:

- Discovery, nie ma czego oglądać

-National Geographic, nie ma czego oglądać

- NG Wild, nie ma czego oglądać

- Animal Planet,nie ma czego oglądać

- H2- uwaga, wielkie zagrożenie dla zdrowia psychicznego i obraza dla inteligencji ludzkiej,

ITP.

Według mnie najlepszy poziom trzymają jeszcze kanały własne- Planete, oraz BBC, szczególnie BBC Earth, które jak na razie jest wzorem dla innych nadawców tej tematyki, którzy pożal się Boże lubują się w puszczaniu amerykańskich [beep]i, naprawiaczy, składaczy, zbieraczy, żuli, złomiarzy i podobnych im idiotów.

No cóż, wzorem klasyka- Jaki kraj- takie programy. Oczywiście chodzi mi o USA :)

 

O sporcie się nie wypowiadam, nie interesuję się, nie wiem ile jest on w nc+ wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...