Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...no chyba, że planujący zmiany mieli za zadanie stworzyć produkt tańszy. Teraz Canal+ za 20 zł i w APS powiatowym miasteczku NIKT nawet nie zapyta. Liczy się łączny wydatek miesięczny.. Czy , ABY nie po to zmiany?

Mnie tylko szokuje "murzyńskość' niektórych abonentów...jeden widz tu proponował (a może oczekuje?) na kanałach za 50 zł serial sprzed 15. lat (Książę z Bel Air). jeśli pójdziemy droga tak niskich wymagań to "premium" nam urządza za grosze.

P,S. Forum SK gromadzi wielu miłośników tv , a takze osób zamożnych dla , których 70-100 zł to NIC. Ale wyjrzyjcie na ulicę. Tam naprawdę cięzko znaleźć chętnego do płacenia grubszych rachunków...a bez nich i nc+ nie rozwinie skrzydeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @bat.

Na forum już niektórzy płaczą, że Canal+ zdrożeje, a jak na razie nc+ ma olbrzymi problem w sprzedaży Canal+ za obecną cenę. Zresztą, forumowicze sami chcą za Canal+ płacić najlepiej 0 zł, wystarczy poczytać temat dotyczący promocji dla stałych klientów.

 

Nadchodzące zmiany w Canal+ to po prostu próba sprzedaży starego produktu, pod nowymi nazwami. W rzeczywistości klienci nie otrzymają nowych treści, tylko wrażenie, że jest więcej nowych kanałów. A platforma nc+ będzie walczyła o to, by jak najwięcej osób kupiło ten Canal+. A doskonale wiedzą, że ludzie nie chcą płacić więcej. Przekonali się o tym m.in. w dniu startu, gdy za ich super-mega-hiper-ofertę nikt nie chciał płacić po 60 zł. Stracili kilkaset tysięcy klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
a co z tymi co skorzystali z przejściowej oferty i 3x Canal+ mają za 20zł

Myślę, że dostaną trzy dodatkowe kanały, to jest seriale, +1, Discovery. Byłoby to zbyt piękne, aby obdarowywali ni z gruszki i z pietruszki wszystkimi kanałami z rodziny Canal+, jak leci.

Albo też może umotywują to, że to promocja na "dwudziestolecie"! Wtedy wszystko jest możliwe...

 

Nie sądzę, że posiadacze 3xC+ dostaną całą paczkę.

W VOD pojawiła się reklama nowej paczki i owszem jest powiedziane, że posiadacze CANAL+ otrzymają dostęp do nowej paczki bez dodatkowych opłat, ale jednocześnie na ekranie pokazane jest 6 = 8.

Jest i nawet na YT: https://www.youtube.com/watch?v=W-wnamxmQwQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak, mam umowę przejściową z innej tv, mam do końca maja 3x canal+ za 0zł od czerwca 20zł płacił bym...parę dni temu zamówiłem za 5zł pakiet sport.. i teraz jak wyłączę od czerwca 3x canal + filmy a zostawię sport pakiet to za 8 canal+ zapłacę tylko 5zł od czerwca do końca mojej umowy.

 

 

info od konsultanta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez znaczenia... oczywiście REKLAMY. Zamiast na 1. będą na 3 kanałach muxa.Jesli dołożenie 2 kanałów nie odbędzie się kosztem jakości obecnych, a wydatkiem ekstra operatora, włożę włosiennicę. Może w "szarowidztwie" trochę przesadzam ale zawsze to fajniej być mile zaskoczonym atrakcjami, a nie rozczarowanym po pęknięciu balona PR. W określonej przyszłości nie zdziwiłby mnie również powrót do okna otwartego na głównym C+.(dla wszystkich lub abonentów nc+). Z zajawkami, promocjami audycji i paroma reklamami pomiędzy.

Swoja drogą to dziwne,ze Canal+ nie ma takiego okienka zachęcającego do abonowania przez posiadaczy nizszych pakietów. Metodą prezentacji zajawek tych "cudów". Pojedyncze klipy na innych kanałach to jakby mało. Nie lepiej coś na wabia i ze 2 razy Nie przegap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ rozszerza ofertę premium w Polsce z sześciu do ośmiu kanałów.

Wszyscy abonenci platformy nc+, którzy posiadają pakiety CANAL+ uzyskają od 11 maja dostęp do ośmiu kanałów bez dodatkowych opłat w ramach ich obecnej oferty do końca trwania umowy. Abonenci, którzy w kwietniu zdecydują się na zakup pakietu sześciu kanałów, będą mieli możliwość oglądania dwóch nowych kanałów bez dodatkowych opłat.

Więcej informacji na ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożenie w proporcjonalny i być może bardziej usystematyzowany sposób, całej tej beznadziei opartej na powtórkach na ośmiu, zamiast sześciu kanałach, niczego w merytoryce nie zmieni.

 

Po prawdzie, to wystarczyłyby 3 (słownie: trzy), a i to byłoby zbyt wiele, przy próbach zachowania różnorodności bez epatowania i zamęczania potencjalnego widza efektem zaciętej winylowej płyty.

 

Przypominam, że miały to być kanały premium, a co mamy, to każdy widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki muszą być i to dużo. Jak nie obejrzę premiery, to nie chce czekać na kolejną emisję filmu 10 dni

Jasne, jasne... z gazetą w reku wypatrywać emisji o dogodnej porze (czasem wręcz niemozliwe)

Już u nas na wsi nikt nie czeka na powtórki bo nauczył sie korzystać z PVR. Jak juz ktoś nie ma co powiedzieć to dorabia ideologię. Powtórek NIKT nie zamierza zabierać..

Jeszcze tylko udowodnijcie Kolego PR-owski bełkot operatora C+ +1..."jak to kibic - mając na głównym C+ transmisje live.... z upodobaniem ogladać bedzie mecz z godzinnym opóźnieniem bo spóźnił się na 1. gwizdek.

Co za wygoda, co za trafne ujecie sprawy. Tylko, ze na forum stale podkreślacie: jak mecz to TYLKO LIVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...