Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro są od początku to napisz, jakie kanały wchodzą w skład poszczególnych opcji

 

Z tego co było wiadomo to sprzedawano opcje C+ SILVER, GOLD itp. zawierające najczęściej kombinacje: C+ FAMILY 1 i 2, C+ FILM 1 i 2, C+ SPORT C+ FAMILY 1 i 2 ale nie sprzedawano np. samego C+ SPORT czy C+ FILM 2

Premium Sport - C+ Family, C+ Family 2, C+ Sport

Premium Film - C+ Film, C+ Film 2, C+

 

A wcześniej było: Kanały Film - C+ Film, C+ Film 2

Kanały Premiere - C+ Sport, C+

Op Platinum - 6xC+

 

Nie można było kupować tych opcji osobno, ale często zamiast Platinum dawali Universe + Op Platinum a ja np. miałem Silver i "Kanały Film i Premiere". Nikt nie wie, co to miało na celu, niektórzy straszyli, że będą dodawać nowe kanały tylko do pakietu Platinum, inni że będzie problem po zakończeniu umowy, ostatecznie okazało się, że nie robiło to żadnych różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie "wsadzić kij w mrowisko". W oparciu o ostatnie informacje o nowym teście na 11,508 i pojawieniu się kanałów paczki TVN w wersjach HD w CP, mam pytanie, które zrodziło się w mojej głowie: czy ktoś może coś wie na temat ewentualnego pojawienia się PolSat'u Sport HD w nc+, ot tak w ramach małej, nieproporcjonalnej wymiany kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda aż tak to bym nie porównywał, w końcu C+ to tv premium, ale i tak nie wydaje mi się to realne.

Jeśli już miałbym porównać, to obecność PS lub PS Extra w nc+ była by jak obecność Ale Kino+, nSport+ i całej reszty kanałów Multi+ w CP. Not gonna happen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienić trzy Mercedesy na trzy Polonezy. Masz poczucie humoru ;) Polsat już dał choćby Polsat News HD, więc dodatkowe "wymiany" nie są konieczne.
A które to są te niby Mercedesy?Viasaty?Przerywane co kilkanaście minut reklamami i do tego w dość przeciętnym SD.Te kanały nawet u konkurencji są w najtańszym pakiecie więc nie uważają ich za żadne Mercedesy w przeciwieństwie do Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie "wyższość Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia" jeżeli wiecie o czym piszę. :wink:

 

Niektórzy jednak nadal będą twierdzili, że nc+ powinna "ukrócić" proceder odbioru pakietu na odbiornikach niededykowanych, bo koszty licencji, zabezpieczeń, bla, bla, bla.

 

Kto ma (niezależny), ten nigdy nie wróci do dedykowanego, a "szczęśliwi" posiadacze dedykowanych z zazdrości (nie wszyscy oczywiście, bo niektórym on wystarcza i to też rozumiem) będą pisać, że już czas parować karty i takie tam - wszyscy wiedzą, co zazwyczaj oni piszą.

 

No cóż - ja jako szczęśliwy (i to naprawdę, a nie w cudzysłowiu) posiadacz niezależnego odbiornika satelitarnego, siadam i od czasu do czasu sobie popodglądam te testy. :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nowości nas czekaja (prawdopodobnie) w najbliższych miesiącach ? W marcu możliwe ze w nc+ dojdzie Paramount Ch (zapowiedziany na ten mies. start w PL, tego kanału). W lutym pewniaki BBC (ale to bardziej rebranding, niż nowości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...