Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej niech oni się ogarna byś widział mine konsultantów jak widzą gdy ktoś składa wypowiedzenie w APSie i oni mają wgląd kto co ma i za ile . Oni to mają pułap cenowy z którego zejśc nie moga a tu przyjdzie ci taki jeden i ma wszystko po 50zł.

Kto będzie brać cokolwiek bez promocji? Dla kogo jest ta " nie promocja" gdyby nie one to by nie było połowy abonentów.

Ja wiem że strona ncplus i tam cennik pozostaje dla NOWYCH ale jak komuś umowa dobiega końca to i tak będzie to przejście na sekcje dla stałych abo i obniżanie cennika a jak nie to sie przywita z polsatem i wtedy to będzie jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
......Ja wiem że strona ncplus i tam cennik pozostaje dla NOWYCH ale jak komuś umowa dobiega końca to i tak będzie to przejście na sekcje dla stałych abo i obniżanie cennika a jak nie to sie przywita z polsatem i wtedy to będzie jazda....

Zgadzam się w 100 % :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny samobój nc+. Swój żywot zakończą w chwili, gdy wprowadzą parowanie.

Przed i po świętach miałem trochę czasu i podam wam jak wygląda sprzedaż CP czy nc+ z punktu widzenia zwykłego klienta, w dwóch miastach na wschodzie Polski. Jedno ok. 60 tys. mieszkańców, drugie ok. 40 tys., niedaleko siebie.

 

W tym pierwszym, gość, od ok. 20 lat w branży tv-sat sprzedawał najpierw "anteny do Polsatu", cyfrę+, potem n, a na końcu nc+ zamyka interes, bo jak mi powiedział "nc+ się nie sprzedaje", a on w 2014 roku dołożył do interesu ok. 10 tys. złotych. Stwierdził, że dvb-t i Polsat kończą nc+. Jak powiedział, kiedyś w okresie przedświątecznym potrafił sprzedać w grudniu 150 umów (nie wiem czy to mało czy dużo), a teraz to praktycznie przychodzą do niego ludzie tylko zdać sprzęt lub po odbiór dekodera do MR. Na tej operacji zarabia on całe 4 zł. Nowych umów praktycznie nie ma. W tej chwili likwiduje sklep i wyjeżdża do Anglii.

 

Drugi przykład pochodzi z tego mniejszego miasta. Sylwester, tzw. "ulica handlowa", w promieniu 50 metrów punkty CP/Plus, Play, T-mobile, nc+. W tym pierwszym 3 stanowiska, przed każdym mały, ale "ogonek". W Play trochę mniej ludzi, ale też ruch, w T-mobile pojedyncze osoby. W nc+?, ano w nc+ panowie grają w pasjansa, albo sprzedają jakieś [beep]oły typu kawałek kabla, lub kilka "efek". Miałem okazję się temu przypatrzeć, jak ojciec utknął w CP chcąc dobrać dekoder do MR, co swoją drogą wymaga osobnej historii, ale to nie ten dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te dokumenty z pakietami CANAL+ są od kilku miesięcy na stronie nc+, a wy dopiero teraz o tym. A co do ZEST TV/Motowizja/SportKlub, to to pewnie jest opcja dla Comfort+, a wy od razu psioczycie jakie to złe. Jak ktoś nie ka zamiaru płacić 20 zł za kanały, których by się nie oglądało, to to jest dobre rozwiazanie, tak jak z Eurosportem 2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nich ponarzekają może wtedy lepiej się poczują.Było co ciekawsze w drogich pakietach żle chcieli elastyczności.Jest taniej i elastycznie bo można dokupić pojedyncze kanały jeszcze gorzej.Być tu człowieku mądry i zrób tak aby każdy był zadowolony.Nawet jakby było za darmo też by się pretekst znalazł by marudzić narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekają, bo za gnioty typu History, H2, Sundance, ZestTv, Adventure czy Filmboxy, nc+ żąda dodatkowej opłaty i szuka [beep]ów. CP (nie jestem fanbojem) ma je (większość) jakoś w standardzie za 59 zł. Zrozumcie, że dla zwykłego człowieka z ulicy im prostsza umowa tym lepsza. CP to wie i ma tylu klientów ilu ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@czerstwy, o czym Ty właściwie mówisz?

Ważne są proporcje, a nie ceny wzięte sufitu, bo ile byś zapłacił za pakiet stu kanałów, gdyby każdy z nich miał kosztować "tylko" 2 złote?

Oczywiście, że powinno się pozwolić na wolny wybór kanałów przez abonenta, ale wówczas składnik powinien kosztować maksymalnie 1 złotego i ani grosza więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekają, bo za gnioty typu History, H2, Sundance, ZestTv, Adventure czy Filmboxy, nc+ żąda dodatkowej opłaty i szuka [beep]. CP (nie jestem fanbojem) ma je (większość) jakoś w standardzie za 59 zł. Zrozumcie, że dla zwykłego człowieka z ulicy im prostsza umowa tym lepsza. CP to wie i ma tylu klientów ilu ma.
A Ty zrozum że wolę za te 59 zł(bo tyle płacę) mieć 6C+ i HBO niż jak to napisałeś gnioty History, H2, Sundance, ZestTv, Adventure czy Filmboxy.A gdyby te gnioty były już w pakietach to mógłbym zapomnieć o takiej cenie.@Jego Cień ceny pakietów zawsze są tańsze niż pojedyncze ich elementy.Może się mylę ale wszędzie tak skoro Ci nie pasuje idż np.do konkurencji tam tanio np.Premium z dodatkami bez rabatów 200zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomciu

 

Jeżeli te kanały to gnioty to tym bardziej powinieneś się cieszyć, że nie masz ich w pakiecie i nie musisz za nie płacić. Totalnie nie wiem o co wam chodzi.

Z jednej strony podajecie regulaminy do cen pakietów, które zupełnie nie mają przełożenia na cenę końcową przy umowie na czas oznaczony, z drugiej panikujecie z powodu opcji która dla wielu może być korzystna.

 

Weźmy taki Eurosport 2 o który ludzie często pytają np. przy przedłużeniu, bo ma Bundesligę chociażby czy sporty zimowe. Do tej pory musiałeś mieć paczkę extra żeby go mieć a teraz ktoś może go sobie dokupić do Comfortu i płacić mniej niż za C+M+E+. Co innego gdyby ten kanał usunięto z Extra+, wtedy owszem byłoby to słabe, ale jakoś się na to nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, o czym Ty właściwie mówisz?

Ważne są proporcje, a nie ceny wzięte sufitu, bo ile byś zapłacił za pakiet stu kanałów, gdyby każdy z nich miał kosztować "tylko" 2 złote?

Oczywiście, że powinno się pozwolić na wolny wybór kanałów przez abonenta, ale wówczas składnik powinien kosztować maksymalnie 1 złotego i ani grosza więcej.

Ja właśnie wybrał bym tak od 20stu do 30stu kanałów i na co mi te 100 ? i tak się tego wszystkiego nie ogląda, tylko swoje wybrane ulubione kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Powiedz, czy jakby zaproponowali Ci abonament o 5 zł większy, ale tymi kanałami to odrzuciłbyś tę ofertę? Podejrzewam, że nie. Tak jak pisałem nc+ nie rozumie, że lepiej mieć co miesiąc pewne 5 zł, niż wirtualne 12 z tych pakietów.

@poselsuski

Tak się składa, że 6xC+,History i Eurosport2 mam w pakiecie, dodatkowo dwa cameleony i parę innych śmieci za 64 zł. Chodzi mi o pozostałe wynalazki, które chyba nie są marką "premium" aby dodatkowo za nie płacić. Pamiętam czasy starej cyfry i tam takich jaj nie było.

Poza tym nie rozumiesz filozofii klienta z ulicy:

Przychodzi taki do nc+ "się pyta": Panie co za 50 zł bede mógł oglądać? Bedzie jakiś sport czy filmy? Co mu ten biedny konsultant ma powiedzieć? Dobierz se Panie to i to, ale to wyjdzie prawie 100 zł i wtedy masz Pan sport i filmy.

Taki klient idzie naprzeciwko do CP, za dychę więcej dostaje Familijny MaxHD, Sport HD, FilmHD i Cinemax, dodatkowo jak go sprzedawca dobrze zbajeruje, to jeszcze numer komórki do Plusa przeniesie (SmartDom czy coś tam podobnego) i w sumie zapłaci za to 80 czy tam 90 zł. Wiem, że Polsat nie ma sportu premium, ale dla zwykłego Kowalskiego wystarczy.

Więc z czym takie nc+ chce podskakiwać?

 

Sam mam nc+ tylko i wyłącznie dla sportu i ze względu na możliwość używania własnego sprzętu. Dodatkowo CP w prepaid jako uzupełnienie sportu.

Jeżeli nc+ wprowadzi parowanie lub temu podobne wynalazki to przerzucę się na IPTV. Taniej i wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te dokumenty z pakietami CANAL+ są od kilku miesięcy na stronie nc+, a wy dopiero teraz o tym. A co do ZEST TV/Motowizja/SportKlub, to to pewnie jest opcja dla Comfort+, a wy od razu psioczycie jakie to złe. Jak ktoś nie ka zamiaru płacić 20 zł za kanały, których by się nie oglądało, to to jest dobre rozwiazanie, tak jak z Eurosportem 2 HD.

Oczywiście że opcja ZEST TV/Motowizja/Sportklub jest dostępna do Comfort+ - pewnie nc+ bada zainteresowanie ( zdaje się, że te kanały wraz z Sundancem, Dragon Cinema i kanałami History były w sławetnej ankiecie w specjalnej opcji)

 

Wszystkie podane ceny w tych dokumentach są CENAMI STANDARDOWYMI - to co oferuje nc+ to są promocje. Oczywiście te ceny są z sufitu, ale cóż taka ich polityka...

Opcje CANAL+ też były, ale teraz pojawiły się jakieś opcje Premiere itp. a także sam C+ FILM, C+ FILM 2, C+ FAMILY, C+ FAMILY 2, których do tej pory nie było i najpewniej będzie można je dokupić do pakietu Comfort+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Powiedz, czy jakby zaproponowali Ci abonament o 5 zł większy, ale tymi kanałami to odrzuciłbyś tę ofertę? Podejrzewam, że nie. Tak jak pisałem nc+ nie rozumie, że lepiej mieć co miesiąc pewne 5 zł, niż wirtualne 12 z tych pakietów.

@poselsuski

Tak się składa, że 6xC+,History i Eurosport2 mam w pakiecie, dodatkowo dwa cameleony i parę innych [beep] za 64 zł. Chodzi mi o pozostałe wynalazki, które chyba nie są marką "premium" aby dodatkowo za nie płacić. Pamiętam czasy starej cyfry i tam takich jaj nie było.

Oczywiście że odrzuciłbym ofertę bo i tak obecnie z tego co posiadam 2/3 lub nawet 3/4 kanałów których kompletnie nie oglądam.A mam je dlatego by posiadać 6C+ i co mam dobierać następne bo to tylko 5 zł?Kiedyś miałem w C+ najniższy pakiet z paczką C+ i mi to w zupełności starczyło.Mnie osobiście już nie fascynuje latanie po setkach kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski...swym egocentryzmem powalasz. Te ceny czyhają na abonenta. To, że jakiś jeden z drugim cwaniaczek WIE jak wyrwać dobrą cenę nie znaczy , że jest super i jest powszechne. Mówimy o ponad 2 mln ludzi , nie zawsześledzących co w trawie piszczy.

Migrowałem kolegę, który wiele miesięcy płacił za Start 26 zł , te własnie 26 zł z sufitu...i jakoś nikt z nc+ mu nie zaoferował nizszej. A skąd miał wziąć wiedzę? Z Umowy?

Przypomnę obecny myk nc+ (nie wiem czy bedzie stasowany). Abonent wypowiada umowę, negocjuje w ostatnim momencie dobre warunki (oczywiście w trakcie wycofuje wypowiedzenie) ...i nie otrzymuje e-maila do akceptacji umowy. Nazajutrz budzi się z opłatą z cennika.

Nie żal mi nc+ (a mam te same obserwacje co @tomciu), bo firma ta żeruje na starszych osobach i tych co to nie siedzą na SK i nie wiedzą , że mozna taniej ( od jednej pani jeszcze niedawno pobierano opłatę za dzierżawę mediasata 1330)

moqu'ai... dla wielu (jak i ja) to bardzo dobrze bo kupiłbym opcję 2 x w roku... obiektywnie dla operatora to widoma klęska planów bo miały być pakiety wiązane generujące w przybliżeniu STAŁY i okreslony dochód. Jak się chyba okazuje za mało jest tych bogatych co to mieli w swym przekonaniu unieść ciężar budzetowy stacji z +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejna kompromitacja nc+, żeby oferować za dodatkową opłatą i to nie małą (3,99 zł) takie beznadziejne kanały jak Zest TV, Motowizja TV, czy SportKlub? Do tego, oczywiście o wiele lepszy Eurosport 2 HD, ale aż za... 4,99 zł? Pogięło ich? Sumując to wychodzi... 8,98 zł, podczas gdy cały pakiet Extra+, w którym znajdują się te kanały + ponad 40 innych kosztuje 20 zł, a w niektórych promocjach nawet... 10 zł. No to jest po prostu kuriozum dawać jedne z najgorszych kanałów z pakietu Extra+ za tak wysoką dodatkową opłatą (oczywiście nie chodzi o Eurosport 2 HD) - żeby były zachowane proporcje to pakiecik z tymi 3 kanałami powinien kosztować chyba max jakieś 80 groszy :x To może niech w ogóle zlikwidują ten pakiet Extra+ i niech sprzedają wszystkie dotychczas znajdujące się w nim kanały po średnio 1,30 zł, paranoja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...