Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-republika-przez-cala-dobe-dostepna-za-darmo-w-internecie

 

TV Republika dostępna obecnie przez całą dobę na ich stronie, karta nie jest już obecnie potrzebna oraz płatne pakiety po 5 zł (np. w Ipla). Chodź swoją drogą i tak większość programów było udostępnianych na ich kanale YouTube bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to miało być na czas obchodów święta narodowego na Węgrzech, ale jak widać przedłużyli na czas nieokreślony. Swoją drogą to podobnie było jak te okienka były od 19:00 do 20:00 i gdzieś przed południem. Przez dobre pół roku widniała na pasku informacja że to udostępnienie "na najbliższe tygodnie". A na YT istotnie, wrzucają sporo swoich programów, i tak jest chyba od początku istnienia stacji. Czasem niektóre materiały mają nawet większą widownię w sieci niż przy emisji w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Program wyemitowany w dniu 26.03.2017 r. o godzinie 21.30. Pora niefortunna ze względu na mecz piłkarski. Ponoć sam Zarzeczny zwrócił się o możliwość wystąpienia w tym programie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością tak było. Jednak czasy moich rodziców były ciekawe, ucieczki na mecz :) Jutro pogrzeb Zarzecznego o 12.00. Będzie piosenka Stonesów , Sen o Warszawie. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ruch Republiki dobry i przemyślany, bo jego program z ciekawości włączy dużo ludzi, którzy po nim jadą, jak to jest m.in. z Lisem. Ludzie budzący skrajne emocje, jeśli są odpowiednio wykorzystani w TV to są bankomatami. 

Edytowane przez Barti
Zbędne zaczepki innych Użytkowników forum. Usunięto fragment postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Republiki dobry i przemyślany, bo jego program z ciekawości włączy dużo ludzi, którzy po nim jadą, jak to jest m.in. z Lisem. Ludzie budzący skrajne emocje, jeśli są odpowiednio wykorzystani w TV to są bankomatami. 

 

Taaaa. Tak samo jak oglądają Ziemkiewicz a w TVP2, że oglądalność im spada :D

 

Misiewicz w TV Republika to śmiech na sali, a nie skrajne emocje. No chyba że w TV Republika się podniecają, ale oni sami sobą podniecają się najbardziej. Od dawna. Jednak na razie z marnym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Bartłomiej Misiewicz jest postacią jednoznacznie negatywną, skończoną politycznie. W tej perspektywie Republika stawia się jako miejsce dla spadochroniarzy, dlatego wg mnie ten ruch jest złym ruchem dla stacji.

Negatywną bo co nie ma szkoły ? Czy pojechał służbową furę na laski ? Ja tylko przypomnę, że głupsi to byli nawet prezydentami. Jeśli on ma faktycznie coś w głowie ( a nie mam pojęcia czy tak jest bo nie znam go) to ma teraz okazje to pokazać a jako, że jest on osobą bardzo znaną to da mu bardzo duży kapitał polityczny ale czy tak jest to się zobaczy. On ma teraz szansę a czy ja wykorzysta to zależny od niego.  Dlatego uważam, że to dobry pomysł i dla niego bo ma okazje pokazać co umie i dla mnie bo jestem ciekawy czy faktycznie on coś u mnie czy tylko był ciągnięty za uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nieoficjalnie dowiedział się tygodnik "Do Rzeczy", Tomasz P. Terlikowski ma przestać być redaktorem naczelnym TV Republika, jego miejsce ma zająć Dorota Kania: https://dorzeczy.pl/kraj/28767/Nieoficjalnie-Terlikowski-przestanie-byc-szefem-TV-Republika-Zastapi-go-Dorota-Kania.html

 

Ogłoszenia w tej sprawie mają pojawić się w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czasem nie jest ta redaktorka z Gazety Polskiej, która jest skazana prawomocnym wyrokiem? 

 

Jakieś więcej informacje, przyczyny odejścia? Ja domyślam się jednej - TV Republika ostatnio cieńko przędnie, praktycznie 70% ramówki to telezakupy, a programów premierowych można zliczyć na palcach jednej ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Poszerzenie wpływów radykałów w TV Republika. Myślisz,że Kania poprawi wyniki tej stacji? Wątpię. Problemem tej stacji są pieniądze- w sytuacji gdy naprawdę większość takich znanych twarzy przechodzi do TVP nie może być korzystny. Fundusze przekładają się na atrakcyjność ramówki. Terlikowski na pewno nie był tak bezwzględnie za obecnym obozem - bardzo mocno go krytykował choćby za odrzucenie projektu Ordo Juris. Zresztą był z tego powodu urlopowany. Czego można się spodziewać- być może zdjęcia programu E. Pobłockiej by zrobić miejsce na politykę- chodzi mi o ograniczenie treści lifestylowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z tymi programami premierowymi to aż tak źle jak to Rafał napisał nie jest, bo jak liczyłem teraz to mi jedna ręka nie wystarczyła ;) Faktem jest to że tam pieniędzy brakuje i to widać. Z jednej strony dużo telezakupów, poprzeplatanych powtórkami programów, z drugiej zaś zrezygnowano z kodowania streamingu, który docelowo miał być tylko dla posiadaczy specjalnej karty.

 

Co może się stać, jeśli te doniesienia się potwierdzą? Cóż... mnie zastanawia to, czy jeśli Terlikowski przestanie kierować stacją, to dalej będzie miał w niej swoje programy, czy też przeniesie się gdzieś indziej, Ograniczenie treści lifestylowych też może mieć miejsce, choć akurat co do "Republiki gwiazd" to przeczuwam, że i tak by ten program pewnie zniknął po kilku wydaniach, a zmiana redaktora naczelnego może to przyspieszyć. TV Republika nie ma zbytnio szczęścia do takich programów, poprzedni tego typu zleciał po dość krótkim czasie, tak samo zresztą jak program muzyczny Darka Malejonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat co do tego, kto będzie kierować stacją, poznamy pewnie za kilkanaście godzin. Za to już teraz podano, że w najbliższą sobotę po raz ostatni wyemitowany zostanie program Rafała Porzezińskiego "12-sty krok": http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/12-ty-krok-w-telewizji-republika-konczy-sie-rafal-porzezinski-skupi-sie-na-radiowej-jedynce

 

Z tego co mówi Porzeziński, to jest to jego własna decyzja, spowodowana zbyt wieloma obowiązkami (Porzeziński jest obecnie dyrektorem Programu Pierwszego Polskiego Radia).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje z piątkowego wieczoru się potwierdziły, Dorota Kania będzie kierować stacją: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dorota-kania-redaktor-naczelna-telewizji-republika-tomasz-terlikowski-w-zarzadzie

 

Tomasz P. Terlikowski pozostaje w zarządzie, będzie członkiem zarządu ds. programowych. Jednocześnie ta funkcja została oddzielona od funkcji redaktora naczelnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...