Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę sztywno to wyszło prowadzącemu. Mało dynamiczny, usypiający. Ręce to chyba sobie przykleił, bo żadnej gestykulacji nie było. Niezbyt zachęcająca postawa. Ten co opowiadał w materiałach to też za wolno mówił. Prościej byłoby, aby to opowiadała osoba nie będąca Polakiem, albo taka, która angielski ma we krwi. Wyszłoby naturalniej, a nie tak jakby ktoś się wyuczył ładnie tekstu i później go wyrecytował. Co do szczegółów, to przyczepiłbym się na nieprzetłumaczone teksty widoczne na ekranie z różnych wypowiedzi. A także belki wypadałoby przetłumaczyć na angielski. Wydanie powinno być dłuższe, tak aby przedstawić więcej informacji i to z różnych stron, a nie tylko jednej za którą obstaje te telewizja. Może kiedyś będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dlatego dopisałem magiczne słowo również, bo nie są dla mnie wiarygodne dane, które mówią,że jednego dnia lokalny serwis informacyjny ogląda 22 tysiące ludzi,a następnego nikt tego programu  nie oglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Łukasz Warzecha zarzuca Telewizji Republika cenzurę, gdyż stacja nie udostępniła na swojej stronie oraz na YouTube nagrania programu z jego udziałem: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/lukasz-warzecha-zarzuca-telewizji-republika-cenzure-bo-nie-udostepnila-tweetupu-z-jego-udzialem-stacja-coraz-bardziej-betonowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ilona Januszewska wróciła do TV Republika: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ilona-januszewska-wrocila-do-tv-republika#

 

Tak swoją drogą to coś mi się kojarzy, że niecałe 2 miesiące temu widziałem spot promujący konkurs z okazji 5-lecia stacji, właśnie Januszewska tam występowała. Sama gala z okazji jubileuszu była chyba albo wtedy, gdy zaczęła pracę w TVP, albo gdy przez chwilę nie miała w ogóle. Ciekawe, czy gdyby nie było tej krótkiej zmiany miejsca pracy, to czy ona by galę prowadziła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...