Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie chyba licho tam płacą, choć trzeba przyznać,że już żadna stacja w tak dużym zakresie nie wykreowała i wprowadziła na rynek tak wielu młodych ludzi. Tak to będzie wyglądać- będą brać młodych, po czym będą oni po pewnym czasie odchodzić do innych stacji. Taki telewizyjny Ajax Amsterdam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chyba licho tam płacą, choć trzeba przyznać,że już żadna stacja w tak dużym zakresie nie wykreowała i wprowadziła na rynek tak wielu młodych ludzi. Tak to będzie wyglądać- będą brać młodych, po czym będą oni po pewnym czasie odchodzić do innych stacji. Taki telewizyjny Ajax Amsterdam. 

Zgadza się. Sporo ostatnio odeszło, ale też przychodzą nowi i rzeczywiście nie zdziwię się, jak za kilka lat trafią do większych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za żoną?? Niestety,ale widać,że TV Republika ma ograniczone możliwości finansowe,a inni są w stanie dać większe możliwości rozwoju. Ogromnie go lubię podobnie jak Martę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby znów ktoś nie pisał, że z TV Republika tylko odchodzą, podaję link do informacji o nowych dziennikarzach TV Republika: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jacek-ozog-wojciech-kosciak-i-marcin-bak-gospodarzami-pasm-publicystycznych-w-telewizji-republika

 

Wymienieni w tekście: Jacek Ożóg (nie wiem, czy/gdzie pracował wcześniej), Marcin Bąk (wcześniej m.in. Radio Plus), Wojciech Kościak (absolwent "uczelni o. Rydzyka"), Agnieszka Borowska (wcześniej TVP), Ewa Zachwiej (wcześniej TVP), Weronika Wojnach (wcześniej TVP i TVN), Monika Bartkowicz (wcześniej związana z TVN), Zbigniew Jezierski (wcześniej TVP), Aleksander Wierzejski (wcześniej Radio Wnet), Tomasz Sarba (wcześniej RMF FM) i Paweł Krzemiński (wcześniej Radio Plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

We wtorek oglądałem ''Blogo_sferę'' Jonasza Rewińskiego i powiem, że to jeden z idiotycznych programów jaki w życiu widziałem. W odcinku, który widziałem to pokazywali m.in. cebulową czołówkę ''Czarodziejki z księżyca'', Joannę Muchę trzymającą miecz ''He-Mana'' (w rzeczywistości trzymała czarną parasolkę), czy Donalda Trumpa, który kupił dzieci. Sam prowadzący dla mnie też jest idiotyczny, ciekaw jestem jak na syna reaguje Janusz Rewiński?

 

Jedyny dobry program obecnie w TV Republika to ''Bul głowy'' Pawła Zarzecznego.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I tak się dość długo utrzymał, bo co niektórzy prorokowali, że Sobolewski już wcześniej miał odejść, i to do telewizji. A jednak wybrał radio. Swój ostatni serwis w TV Republika poprowadził 16 grudnia, i wtedy pożegnał się z widzami, po raz ostatni mówiąc "i tak się sprawy miały" (to zapożyczenie od Waltera Cronkite'a i jego słynnych słów "And that the way it is").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmieniła się nieco ramówka, dzisiaj zauważyłem, że nie ma już pasma "Republika na żywo" od 10:00 do 15:00, za to od 9:00 do 15:00 są nadawane powtórki programów przeplatane telezakupami. Zrobiono też tak, ze powtórki dłuższych programów są podzielone na części, a między nimi też są telezakupy. Pasmo popołudniowe na żywo zaczyna się o 15:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tv Republika zabrałą ostatnio głos w sprawie 500 + , otóz podobno dzięki temu dodatkowi na Podhalu i Podkarpaciu ludzie objęci tym dodatkiem przestali polować na psy i je zjadać. Ja niestety nie wierzę TV Republika i obecnie nie zaryzykował bym wycieczki z pieskiem w te rejony Polski. Z drugiej strony wiadomo że ludzie z tych rejonów są nieco obcy kulturowo pozostałej części kraju i nie do końca wiadomo co tam sie dzieje. 
http://pikio.pl/telewizja-pobila-rekord-propagandy-przed-beata-szydlo-polacy-polowali-na-psy-i-je-jedli/

http://natemat.pl/201445,kuriozalny-hold-dla-szydlo-w-tv-republika-by-zrobic-reklame-pis-oskarzyli-ludzi-z-poludnia-polski-o-polowania-na-psy

Edytowane przez hapxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się tam fajne rzeczy. Np. ta:

 

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...