Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z odKODowaniem Polski będzie nowy program: http://telewizjarepublika.pl/odkodujmy-polske-nowy-program-w-telewizja-republika,33134.html

 

 

Ciekawe na którą przesuną "Bul Głowy" i całą resztę programów? bo na razie mam wrażenie że wszystko chyba pocisną tylko 45 minut wcześniej.

W zasadzie to aż tak wielkiego przestawienia w ramówce nie będzie. O 19:00 będzie "Dzisiaj", po sporcie i pogodzie, czyli o 19:40 będzie "Świat wieczorem", program "W punkt" o 20:00, po nim o 20:20 "Kulisy manipulacji - flesz", a "Bul głowy" będzie o 20:30. Jedyne takie większe przesunięcie to program "Ekonomia raport", który z 17:15 przejdzie na 22:10, a "Suma dnia" wtedy o 22:45 się będzie zaczynać. Program popołudniowy przedłużono do 17:45, bo o tej godzinie będzie Blogosfera.

 

Jeśli chodzi o ten nowy program, to wydaje mi się, że będą to takie "Kulisy manipulacji" w wersji na żywo. Nawet zamysł jest podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda dziennik "Dzisiaj" po zmianie pory emisji:

 

 

Dodali informacje społeczno-interwencyjne (eksmisja z mieszkania) i rozrywkowe (kumulacja w LOTTO). Nie pamiętam, aby tego typu materiały pojawiały się u nich. Zawsze skupieni byli tylko na polityce. Na pewno nie było sond ulicznych typu: "jakie Pan obstawia liczby w LOTTO?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link :)

 

W zasadzie to wychodzi na to, że Gociek może się pojawić nawet jutro, albo za kilka dni, bo ten program już ruszył. Swoją drogą dobrze zrobiono, przynajmniej Gociek będzie mógł dalej być przed kamerą, i nie wyjdzie z wprawy, a to ma znaczenie, skoro jego program ma ruszyć na jesieni. Przy okazji to widać też, że prawdopodobnie nie ma on "sztywnej umowy" i może gościnnie występować.

 

Tak w ogóle to ktoś oglądał ten program? Bo dzisiaj był pierwszy odcinek. Przy okazji: jak przeczytałem ten fragment: "komentowane będą serwisy informacyjne konkurencyjnych mediów", to skojarzyło mi się to z programem nadawanym przez telewizję NRD, "Der Schwarze Kanal'. (jakby co, to nie jest żaden hejt, tylko takie luźne skojarzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiana formuły programu : Odkodujmy Polskę!. Nie obyło się bez kłopotów technicznych. : 

Swoją drogą Ziemkiewicz mógłby apel o to by nie dzwonić z tekstami jak to się cieszą,że go widzą, popierają, lubią itd. do audycji w TVP INFO, bo widziałem tam raptem trzy odcinki może i ciągle tam są takie telefony.  Jednak wracam do Odkodujmy Polskę!!  Chyba lepsza formuła to dwie osoby. Zresztą myślałem,że Ziemkiewicz będzie z Goćkiem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W najnowszym TO&OWO jest artykuł o polskich kanałach informacyjnych, w którym są podane przybliżone wyniki oglądalności TV Republika, które wynoszą mniej niż 10 000 widzów, co jest dość słabym wynikiem, nawet jak na obecną formę dystrybucji tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym TO&OWO jest artykuł o polskich kanałach informacyjnych, w którym są podane przybliżone wyniki oglądalności TV Republika, które wynoszą mniej niż 10 000 widzów, co jest dość słabym wynikiem, nawet jak na obecną formę dystrybucji tego kanału.

Ale co się dziwić skoro do 17 praktycznie lecą tam telezekupy .To jest jakiś idiotyczny pomysł aby w internecie puszczać pełną wersje kanału za opłatą a w TV bardzo okrojoną. 

Nie mają szans konkurować w taki sposób z nikim o oglądalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w zasadzie od września 2015 gdzie nastąpiła zmiana profilu stacji na ogólny z publicystycznego - informacyjnego jest coraz gorzej. Ja średnio to widzę, jak nic się nie zmieni to jakoś dobrej przyszłości im nie wróży a kiedyś mieli kilka fajnych programów ale niestety dziś nawet nie ma jak oglądać bo zawsze są telezakupy. 

Niestety ale ktoś odpowiedzialny za prowadzenie stacji się przeliczył, dziwie się platformą czy kablówką, że trzymają tą stacje bo kto ogląda telezakupy?

 

Była dobra stacja z inną alternatywą pozwalająca wypoziomować sobie informacje usłyszane w różnych źródłach, dziś niewiele zostało a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...