Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rachoń, Moroz, Piasecka(d. Jeżewska), Pawlicki Jan, Karolina Tomaszewicz, Bartłomiej Graczak, Karrol Jeltuszewski, Antoni Trzmiel, Gargas- pewnie kogoś pominąłem..  

Zapomniałeś o Maślankiewiczu (choć on odszedł już dość dawno temu), Porzezińskim, Matyszkowiczu, Gociek chyba też już nie ma gościnnych występów. Ale i tak większość wymieniłeś. (w ogóle to nie traktuj tego jak czepialstwo, ale pan Karol ma nazwisko Jałtuszewski ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„3.2.1. Start - Naprawdę o sporcie” od dzisiaj w Telewizji Republika:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/3-2-1-start-naprawde-o-sporcie-w-telewizji-republika

 

Trwa desant z TV Republika do mediów publicznych. Odchodzą wydawcy, prowadzący, operatorzy: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/trwa-desant-z-tv-republika-do-mediow-publicznych-odchodza-wydawcy-prowadzacy-operatorzy

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakiewiczowi i Terlikowskiemu pali się grunt pod nogami, jeśli chodzi o desant dziennikarzy TV Republika do mediów publicznych. Jeszcze chwila, a odejdą m.in. Jan Piasecki, Piotr Pawelec, Jan Korab, Katarzyna Gójska-Hejke i Piotr Lisiewicz którzy tam zostali (pewnie tam zostaną Paweł Zarzeczny, Ryszard Gromadzki i Jonasz Rewiński którzy niedawno tam trafili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o Maślankiewiczu (choć on odszedł już dość dawno temu), Porzezińskim, Matyszkowiczu, Gociek chyba też już nie ma gościnnych występów. Ale i tak większość wymieniłeś. (w ogóle to nie traktuj tego jak czepialstwo, ale pan Karol ma nazwisko Jałtuszewski ;) )

Maślankiewicza nie+liczyłem, bo z nim się stacja sama rozstała, nie miało to nic wspólnego z tym co się teraz dzieje. Za kilka lat jak to ujął Wałęsa będą wracać w podskokach do TV Republika, o ile ich tam jeszcze zechcą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakiewiczowi i Terlikowskiemu pali się grunt pod nogami, jeśli chodzi o desant dziennikarzy TV Republika do mediów publicznych. Jeszcze chwila, a odejdą m.in. Jan Piasecki, Piotr Pawelec, Jan Korab, Katarzyna Gójska-Hejke i Piotr Lisiewicz którzy tam zostali (pewnie tam zostaną Paweł Zarzeczny, Ryszard Gromadzki i Jonasz Rewiński którzy niedawno tam trafili).

Zarzeczny i Rewiński to owszem, niedawno trafili, ale Gromadzki jest tam od dawna, nie wiem czy czasem nawet nie od początku stacji.

 

A "Zadanie specjalne" prawdopodobnie już nie będzie w tej stacji nadawane, to był autorski program Anity Gargas, więc wraz z jej odejściem znika program.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to Piotr Wąż też odszedł z TV Republika, będzie prowadził rozmowy w Polskim Radiu 24. Nie dziwi z tego powodu fakt, że obecnie wiele pasm prowadzi Jan Piasecki. Widziałem go już w paśmie porannym, w Republice na żywo, w paśmie "Po południu", chyba nawet "Wolne głosy" też już prowadził. A pamiętam, że na początku pojawiał się 2 razy na 5 minut i podawał wiadomości sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasecki rozkręca się powoli. Jedyne co oglądam z TV Republiki dzięki Youtube to "Chłodnym okiem" i to tylko z RAZ-em. Piasecki rozumie już tą paranoję "wyborczej" i sam podrzuca RAZ-owi absurdy tej gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, ale skutecznie, bo jednak z dziennikarza sportowego stał się praktycznie jedną z głównych twarzy stacji, a to już coś znaczy. Osobiście lubię jak on prowadzi, jak czyta serwisy, robi to dobrze, bez żadnych zbędnych manier typu "kwaszenie miny i bujanki a'la Rachoń".

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem Maślankiewicza. Nie to, żeby Rachoń był kompletnie zły, ale niektóre jego maniery mogły być lekko irytujące, dobrze że w Info się tego pozbył. Maślankiewicza pamiętam, bo jego jako pierwszego zobaczyłem, gdy włączono w NC+ przekaz Republiki, wtedy prowadził pierwsze pasmo "Po południu". Miał początkowo tremę, i to było wyraźnie widać, ale z czasem się wyrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to może wynikać z faktu, iż programy które prowadził w Republice (wspomniana "Blogosfera" czy też pasmo "Republika na żywo") miały nieco inny charakter, i tam można było pozwolić na luz (szczególnie w "Blogosferze"). Natomiast obecnie w Info te programy mają już poważniejszy charakter i zbytni luz mógłby być źle odebrany. Nie chcę być źle zrozumiany, też nie lubię sztywności i prowadzenia "z kijem w tyłku". Po prostu trzeba wyczuć, kiedy można prowadzić luzacko, i to może bardzo korzystnie na program wpłynąć, a kiedy trzeba to robić w bardziej stonowany sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TV Republika Dorota Kania poprowadzi magazyn śledczy, a Piotr Gociek poprowadzi ''Literaturę na trzeźwo'':

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dorota-kania-poprowadzi-magazyn-sledczy-w-tv-republika-piotr-gociek-gospodarzem-literatury-na-trzezwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wygrali konkurs na jakiś ogólnopolski multipleks, to by nadawali.
A ja życzę im nie wejścia do ogólnopolskiego DVB-T, a przy okazji także upadku :)

 

Poza tym, skoro będą za darmo w DVB-T, to jednocześnie operatorzy mogą już im nie płacić za udostępnienie kanału, skoro stają de facto kanałem bezpłatnym. To samo chciał Kurski zrobić z TVP SPORT.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...