Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam "Salonik polityczny Ziemkiewicza" w niedziele o 11.00. Właściwie oglądam to za dużo powiedziane, bardziej słucham, tym bardziej że wszystko robię na laptopie. Żałuję trochę, że już nie działa link do samego audio i trzeba odpalać telewizję w nowej karcie.

Kiedyś oglądałem co niedzielę, obecnie mniej bo mam wrażenie że audycja obniżyła loty - chyba za mało w niej świeżej krwi. Dobrze wiem jakie zdanie na kluczowe problemy ma większość prowadzących. A chciałbym aby ktoś mnie zaskakiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlopy w TV Republika. Stanisław Janecki w zastępstwie za RAZ-a prowadził dzisiaj ''Salonik polityczny'', a Dorota Kania w zastępstwie za Tomasza Sakiewicza prowadziła ''Polityczną kawę'' (tak swoją drogą ''Polityczna kawa'' zyskała nową czołówkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No to albo dają za mało albo idzie gdzieś indziej bo umówmy się, temat nie pojawia się dlatego, że Wyborcza nie lubi TV Republiki (chociaż wiadomo, że nie lubi) tylko jest problem i można go pogrzać. 

 

@Fronotowiec, ja też jestem w Polsat Media i dzięki temu znam stawki i wiem mniej więcej ile zarobili w grudniu. Powiem Ci tak, za to co oni zarobili na emisji reklam to ja bym w domu rachunków nie opłacił.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co miał powiedzieć? Tak mówi kierownictwo zawsze i wszędzie, obojętnie czy to Agora czy Telewizja Republika, no chyba że chodzi o wysępienie forsy. Pouczający (aczkolwiek z innej branży) był przykład GetBacku, gdzie szefostwo zapewniało o świetnej kondycji, nawet gdy łajba już szła nieodwołalnie i spektakularnie na dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jaszek napisał:

Podaj proszę źródło.

No tutaj na przykład https://www.press.pl/tresc/53982,nadawca-tv-republika-zmniejszyl-strate

Cytat

"Dalszy dynamiczny rozwój przychodów od sponsorów oraz nowo zawarte kontrakty sponsorskie (m.in. PKO BP, KGHM, PGZ, Energa, Poczta Polska), deklarowane dalsze wsparcie spółek Skarbu Państwa (PKN Orlen, PZU, Grupa Azoty) oraz administracji rządowej (Ministerstwo Ochrony Środowiska, Ministerstwo Rolnictwa, MON, Lasy Państwowe) dla podtrzymania funkcjonowania i rozwoju TV Republiki" - podała w sprawozdaniu finansowym Telewizja Republika jako jeden z powodów, dla których przyjęto założenie o kontynuacji działalności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie mieli na pąd lub w ogóle pieniędzy to by telewizja nie mogła funkcjonować, po prostu. Może są jakieś opóźnienia w zapłatach,ale nie jest tak,że pracownicy nie wiem od roku robią za darmo, aż tylu samarytan to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest obecnie, ale przypominam, że na początku TV Republika pobierała od operatorów wysokie opłaty za dystrybucję. U niektórych nawet miała być oferowana jako oddzielny, dodatkowo płatny kanał, więc to nie jest tak, że jest uzależniona od wyników oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...