Jump to content

Recommended Posts

W dniu 13.06.2019 o 21:03, SatExpert napisał:

Jak już pisałem w innym miejscu, w dzisiejszych czasach dostęp do TV-SAT to niemal konieczność. :(

Wręcz przeciwnie. W dzisiejszych czasach wystarczy internet a tvsat to już niemal przeżytek.

• Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 4

Nikt nikogo nie wycina, po prostu nadawca Stars.TV nie był zainteresowany przedłużeniem umowy na MUX L4, a my promocji cenowych żadnemu nadawcy robić nie musimy. Sami mamy full swoich kanałów do obsadzenia na muxie, a miejsca potrzebuje też m.in. powracające Echo 24.

• Upvote 2

Czyli zaśpiewaliście drożej nadawcy Stars.TV i dlatego umowy nie chciał przedłużyć i zwija się z MUX L4 :-)

• Confused 1

Gdy właścicielem muxa był ATM to układ był prosty, my robiliśmy multipleksację (zbieraliśmy wszystkie kanały do nas do serwerowni, robiliśmy z tego paczkę i wysyłaliśmy na nadajniki). W zamian mieliśmy miejsce na mux, ostatecznie nikt nikomu nie płacił. Natomiast Powera nie interesował taki układ więc nie ma współpracy. W obecnym kształcie dla nas obecność w tym mux jest praktycznie bezwartościowa a gdybyśmy się zgodzili na nowe warunki to po prostu byśmy dopłacali do interesu. 

• Confused 1
  • Upvote 1

Ale czym takie małe zainteresowanie widzów "L4" jest spowodowane? Bo przecież moc tego MUX-a jest naprawdę super, dziwne! :/ @STARS.TV a czy w obecnej puli telemetrowej są mieszkańcy Wrocławia? Bo może nie ma, dlatego i telemetrów w L4 nie ma? :rofl:

Nie wiem, może po prostu oferta STARS widzom mux z tych okolic nie odpowiada i nas omijają szerokim łukiem. Ale z drugiej strony, po innych kanałach z tego mux też nie widać żeby miały branie. Więc nie mam bladego pojęcia. My tam mieliśmy biznes jedynie przez kilka pierwszych miesięcy po starcie gdy w paczce było mało stacji a tym samym zasięg dużo większy. Bo tutaj mechanizm jest prosty, im więcej stacji w paczce tym bardziej zasięg spada. 

• Confused 1

Posted (edited)

Rozpoczął się TOP 36 ROCK HITS OF THE 90's, a na belce obok oznaczenia wiekowego mamy TOP 50 zamiast TOP 36. :)

Edited by Dydelmax
Dopisałem TOP.
  • Thanks 1
  • Haha 2

Będą jakieś zmiany w ramówce na wakacje?

Nie. W zeszłym roku sobie pozmienialem na wakacje i dostałem po łapach od widzów. Więc uczę się na błędach ;)

• Like 1