Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z poślizgiem nie mogę przy obecnym układzie bloków reklamowych. Ostatni blok zamyka godzinę więc musi się skończyć przed pełną lub idealnie równo, poślizg oznacza zasilenie reklamami kolejnej godziny i przekroczenie limitu 12 minut. Natomiast żeby zaczynało się idealnie w punkt to trzeba albo ciąć klip żeby pasowało albo wypełniać jinglami a nie chcę tego robić. 

Edytowane przez STARS.TV
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez oglądałem, szkoda tylko że nic mojego ulubionego zespołu nie było ?. To dla mnie pewien niedosyt był. Tym bardziej że strastv ma tylko 4 nagrania tego zespołu na a na 4Fun Gold maja 15. Tyle udało mi się naliczyć. Ale muszę się pogodzić bo widzowie są wychowani na Polskim radiu PR3 i to co tam było nadawane chcą oglądać ?

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie namawiam, bo wiem co ludzie chcą oglądać i jaka jest oglądalność ?  Chodziło mi o zespół Blondie głównie. Kojarzę cztery nagrania. A te 15 w 4Fun Gold naliczyłem 15 z około 50 istniejących, jak był dzień z zespołem Blondie. Czasami robią okazyjnie takie dni. Jak bym mógł coś jeszcze zasugerować to może coś z Talking Heads, chociaż chyba coś na Stars tv widziałem , albo Ramones - coś zjadliwego dla ludzi w stylu Pet Sematery, Spiderman. Takie nieśmiałe sugestie. Wiem, wiem - hity mają być ale w tych nowościach z 1/4 to była taka egzotyka że do hitów ciężko to zaliczyć, mimo że fajnie coś nowego było zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 klipów Blondie? To ona aż tyle hitów napłodziła.:grin: Ja akurat za Blondie nie przepadam, ale chętnie za to ujrzałbym więcej kawałków Talk Talk, Peter Gabriel czy Frankie Goes to Hollywood.

 

A tak swoją drogą to bałem się patrząc na blok „Premiery” że to będą nowe numery:D

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 13:22, djclassic napisał:

15 klipów Blondie? To ona aż tyle hitów napłodziła.:grin:

"Blondie" to zespół a wokalistka Debbie Harry :).

 

Odnośnie bloku premier.

Brian Hyland- Sealed with a kiss. Queen -Crazzy little thing called love. Lady pank - Minus zero. Gipsy kings - Baila me.  Reklama:).Thirty seconds to mars - The kill. Gleen Frey - The feat is on. Lulu and the luvvers - Shout. Jean Michel Jarre - Fourth randez vous.  Reklama:-D. Roy Orbison - I drove all night.  Genesis - Congo. Anastacia - One day in your life. Falco - Jeanny. Rod Stewart i Jeff Beck - People get ready. Reeeklaamaa. Albert Hammond - It never rains it southern california.  The Eagles - Take it easy.  Secret service - Jo anne jo anne. Ricchi e Poveri - Sara perche ti amo live.  R.... Michael Bolton -Said i  loved  you. Coolio ft 40 thevz -C u when u get there.  James Brown - Get up (i feel like being a). Lynyrd Skynyrd - Sweet home Alabama (live). R.. Aneka - Japanese boy.  Jive Bunny and the mastermixers - That's what i like. Red box - Lean on me. The beach boys - Surfin  USA (live). R... Jimmy Cliff - Reggae night. Jermaine Stewart - We don't have to take our clothes off. The Beatles - Eleanor Rigby. Queen - Killer Queen. R....DJ Tonka - She knows you. French affair -Comme ci comme ca. Irene Cara - Fame. The pointer sisters - Automatic. R...Toto - Pamela. Bob Marley and the wailers - Get up stand up. Bonnie Tyler i Kareen Antonn - Si demain. The monkees - I'm a believer. Marty Mcfly (Michael J. Fox) - Johnny B. Goode. R...Eric Carmen - All by myself (live). Deep Purple - Hush. Gipsy kings - Hotel  California. Jive Bunny and the mastermixers - Can can you party. R... Player - Baby come back. Thin Lizzy - Whiskey in the jar. Avalanche - Johnny Johnny come home. Cher with Beavis i Butt-Heat - I got you babe. R... Dolly Parton - I will always love you. Jean Michel Jarre - Equinoxe V. Rod Steward - Have i told you lately. Tic Tac Toe - Warum.

Całość premier.

R - to przerywniki abym się nie pogubił w czasie edycji i nie tylko:).

 

Edytowane przez wuzel
ciąg dalszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 11:51, STARS.TV napisał:

Z poślizgiem nie mogę przy obecnym układzie bloków reklamowych. Ostatni blok zamyka godzinę więc musi się skończyć przed pełną lub idealnie równo, poślizg oznacza zasilenie reklamami kolejnej godziny i przekroczenie limitu 12 minut. Natomiast żeby zaczynało się idealnie w punkt to trzeba albo ciąć klip żeby pasowało albo wypełniać jinglami a nie chcę tego robić. 

STARS.TV w jakim programie montujesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...