Jump to content

Recommended Posts

Nie, nie boję się. Jak wiesz, to oni sprzedają mój czas reklamowy. Im więcej ja zrobię tym więcej zarobią oni  :) po prostu jestem realistą co do rozkładu sił. 

• Like 1

Taki kanał to powinien być pierwszy, a nie trzeci, ale część telemetrów to niestety są BEZGUŚCIA i na to nic się nie poradzi... :/

• Upvote 1

Odnośnie telemetrów. One obejmują całą tv -kablówki ,satelitę i naziemną ?  Czy tylko tv satelitarną ?  Czy jeden telemetr ma wpływ na to aby wyniki szybowały w górę ,nawet minimalnie ,czy musi być ich kilka?

Mux/sat/kabel. Jeszcze bez Internetu, ten ma być podobno jakoś w przyszłym roku. A jeden telemetr może bardzo namieszać gdy zasięg kanału jest bardzo niski. Dobrym przykładem takiej zabawy był pewien kanał ze słowem rodzina w nazwie... jedno gospodarstwo kręciło taki wynik, że ogromnie większa konkurencja się chowała. 

13 godzin temu, SatExpert napisał:

Taki kanał to powinien być pierwszy, a nie trzeci, ale część telemetrów to niestety są BEZGUŚCIA i na to nic się nie poradzi... :/

No i jak na razie jest pierwszy. Eska i Polo mają przewagę tego że są w DVB-T, więc są poza zasięgiem dla "kablowego" kanału.

Edited by diabeu

Mnie chodziło o to że stacji nadającej tylko w sat i kablu (już pomijam lokalny MUX) trudno konkurować ze stacjami, które są dostępne w ogólnie w DVB-T.  Dlatego te 3 miejsce to prawie jak pierwsze, biorąc pod uwagę pozostałe stacje.

Tylko ,że Stars pisze, nawet jak odejmiesz naziemną telewizję ,to i tak te kanały będą na pierwszym miejscu. Jeżeli chodzi o Eskę to tu można konkurować na grupy wiekowe. Ale Polo Tv to już chyba fenomen ,skoro tylko kabel i satelita stawiają go na pierwszym miejscu.

15 godzin temu, STARS.TV napisał:

Mux/sat/kabel. Jeszcze bez Internetu, ten ma być podobno jakoś w przyszłym roku.

Wprowadzenie stacji na You Tube ma z tym jakiś związek ,czy chodzi tylko o zwiększenie zasięgu kanału ?

No oczywiście, że ma z tym związek. Jeśli przekaz na YouTube będzie monitorowany przez Nielsena to niczego już nie stracę a mogę tylko zyskać :) Dla jasności, ten przekaz będzie monitorowany nadal jedynie wśród gospodarstw objętych pomiarem. Ale różnica jest taka, że nic już nie pójdzie bokiem. Bo dziś, gdy stację można włączyć przez net a jakiś panelista który ma mnie w tv ale z jakiegoś powodu włączy sobie na laptopie to już mam z tego zero. Po zmianach takiego ryzyka już nie będzie :)

• Thanks 2

20 godzin temu, wuzel napisał:

Tylko ,że Stars pisze, nawet jak odejmiesz naziemną telewizję ,to i tak te kanały będą na pierwszym miejscu.

Jeszcze raz ci napiszę. Eska TV i Polo są w naziemnej, Stars to kanał satelitarno-kablowy, więc dla Stars te 3 miejsce za Polo i Eską to jak pierwsze miejsce, bo to zupełnie inna liga. Eska i Polo nawet odliczając widzów naziemnej i tak są o wiele bardziej rozpoznawalne, właśnie dlatego że są dostępne w DVB-T.

Edited by diabeu
  • Upvote 2

Target

Activity Platform  
Total Individuals Live All  
Channel Day part\Variables GRP  
ADVENTURE 02:00 (MTWTFSS) 7,60  
TOP KIDS 02:00 (MTWTFSS) 6,41  
TOP KIDS JR 02:00 (MTWTFSS) 0,85  
TO!TV [ITV] 02:00 (MTWTFSS) 4,44  
TVR 02:00 (MTWTFSS) 4,29  
NUTA.TV 02:00 (MTWTFSS) 28,66  
Power TV 02:00 (MTWTFSS) 26,52  
NTL 02:00 (MTWTFSS) 16,02  
  SUMA 94,79  

Stars.tv 02:00 (MTWTFSS) 131,25  
  SUMA 131,25  

All Winnicki   94,7  
All STARS   131,25  

Winnicki kontra Stars. Odleciałam.  8 kanałów nie daje rady jednemu. Brawo Stars. Dane za od 1 września do teraz.  Do potwierdzenia, bo może coś skrzaczyłam w Ariannie. Potwerdzisz STARS ? TVN chyba za nimi nie płakał. Roboty jak za osiem a wynik mniej niż jeden. A przecież Stars nie jesteś jeszcze nr.1 . To ile musiałby mieć kanałów żeby się zbliżyć do Polo tv ? Odległość  jak z Pól Mokotowskich do Central Parku ;) ? Pozdro E.

Edited by Arctic_Air
  • Confused 1
  • Upvote 1

Jeśli STARS.TV zniknie z MUX-L3 będzie szkoda,  choć sam korzystam z dostępu via sat.  Natomiast z mojego rozeznania ogląlność w NTL ma głównie lokalny serwis informacyjny "Kurier" i cytat z mojej sąsiadki: "po co mi oglądać stary program, w którym mówią coś o 2015 roku ?"

Archiwum TVN to tylko zapychać ramówki, natomiast w przypadku STARS.TV  jest inaczej mniej zwracam uwagę na to że starsza muzyka po prostu oglądam.

Po weekendzie jak mnie planerzy dopuszczą do arianny  zrobię jakieś ciekawostki w kanałach muzycznych. 

Edited by Arctic_Air
  • Upvote 1

W dniu 13.09.2019 o 14:06, STARS.TV napisał:

Bo od maja zostanie powiększony panel Nielsena i dojdzie monitorowanie netu :)

Czyli np. transmisja w WP Pilot i u innych operatorów IP TV?

IPTV to jak kablówka, w tych sieciach są telemetry. Ale właśnie WP PILOT czy IPLA to dobre przykłady. 

A przy okazji, włączyli mnie już w IPTV CP czy nie? ;)

@STARS.TV kanał na liście od jakiegoś czasu mam tylko z komunikatem o braku uprawnień i cp ma to gdzieś... kiedyś to samo było przez miesiąc na tv okazje jak postanowili dołączyć tą perełkę i w końcu się "naprawiło" :D 

Puszczasz 'Best Rock' o innych porach niż niedziela rano? Bo dla mnie to marnotrastwo muzyki. Obejrzałem dzisiaj troche, no i klasyk na klasyku, ale pora zła... Człowiek by sobie posłuchał wieczorem tak z dwie godziny fajnej klasycznej, rockowej muzy.   😀

• Upvote 1

Cały tydzień od 9 do 10 i w niedzielę od 22 do północy. No i mylisz się, poranny BEST ROCK łapie fajną oglądalność :)