Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, wuzel napisał:

Właśnie chciałem je usłyszeć :).  O ile "Mama ostrzegała" usłyszałem dzięki jednemu z użytkowników forum :-D ,to więcej z polskich utworów nic nie znam, z zagranicznych również z tego roku. Zresztą "Mama ostrzegała" to disco polo i nie ta stacja tv.

Właśnie to zobaczyłem. 73 mln wyświetleń?! Dałem radę pół minuty, ta muzyka jest przerażająca. Jak takiej chałtury słuchają Polacy, to zgroza.

Niech nigdy nie przyjdzie STARS.TV do głowy puszczać podobnej muzyki! 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to dużo,jak to oglądałem to było kilka tysięcy odsłon chyba.

 

18 godzin temu, STARS.TV napisał:

10 listopada od 20 do północy będzie program premierowy :)

 

Czyli potrzebuję ok. 7 GB wolnego miejsca na dysku i najważniejsze nie zapomnieć nagrać ,bo w niedzielę to może być różnie z tym :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2019 o 12:37, STARS.TV napisał:

Polska muzyka u mnie jest bo musi być, gdybym nie musiał to by było znacznie mniej, nie idzie :)

Z 2019 to już nie za mojej kadencji, moja kadencja obejmuje granie do 2009 roku :)

 

A "Nie ma fal" (2018) widziałem w nocnym paśmie Best Hits.

Co do grafiki z Madonną to dla mnie spoko.

Ale trzeba przyznać, że ta grafika urodzinowa była niezła. Szkoda, że nie masz intro swoich programów na wzór tych z MTV, a były genialne.

Czy te 4 godziny premier to już 3 listopada? Bo nie chcę przegapić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaria na Starsie. ?

~00:22 obraz i dźwięk uległy zamrożeniu  i po chwili (prawie) wszystko wróciło do normy, ale obraz był w znaczku pocztowym (WSS się popsuło :P ). ~00:28 znowu zamrażarka (coś lodówka u was szwankuje? :rofl:) i WSS się naprawiło. 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak już na trzeźwo.Telewizję muzyczną oglądam bez podziału na godziny czy bloki.Zawsze coś tam znajdę dla siebie ,czy to Hendrixa ,czy przypomnę sobie o Eighth Wonder na przykład. Czasami jednak zdarza się coś nagrać i w tym przypadku lepszy  był by 1-2 minutowy poślizg niż wcześniejsza emisja. W przypadku teledysków/muzyki  2 minuty to praktycznie koniec utworu ,no może poza na przykład "Child in time",który się dopiero rozkręca. Może warto  to rozważyć aby nadawać bloki z lekkim poślizgiem niż przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...