Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rynek muzycznych leci w dół. Era big show's w tv nadchodzi. Rinke R. zaciera ręce. Chociaż wyniki Czaru Par rozczarowują, że tak kolokwialnie powiem. A wydawało się, że publika oszaleje, bo co jak co, ale castingowcy postarali się, żeby twarze były z ludu. 

10 godzin temu, SatExpert napisał:

Gratuluję 2 miejsca wśród normalnych kanałów muzycznych! :brawo:

Gdzie te czasy kiedy 4fun potrafiło trzymać 20k amr-u? Szkoda ich, Mam nadzieję, że się podniosą. Zawsze byli innowacyjni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symptomatyczne było to co zrobił lider ówczesny czyli MTV. Tj. przejście na life'style. Od tego momentu można mówić, że zaczyna się dziać źle. Z resztą o czym mało kto wie zrobili to samo z Country Music Television. Zamienili ją na country lifestyle a wydawało by się, że widzowie CMT to jednak radykałowie.  W ogóle stacja była ciekawa. Powstała dwa lata po MTV tj. w 1983. Ciekawy temat. Viacom się nie pinkoli ze swoimi aktywami. Czy wyszli na tym ? Wg. mnie nie, zawsze się dziwiłam, że nie chcieli się rozszerzyć o app-ki dzis mogli by być silniejszy niż Spotify i Tidal razem wzięci. 

Edytowane przez Arctic_Air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 20:10, STARS.TV napisał:

Czas leci, dzieci rosną a my się nie starzejemy ;) szybko te 7 lat strzeliło... 

Urodziny 22.10 (playlista urodzinowa będzie wybrana w głosowaniu)

 

 

@STARS.TV a możesz "zagrać" pierwszą godzinę nadawania sprzed 7 lat powiedzmy między 18-tą a 22-gą ? Coś w stylu - "Tak było" lub "Tak graliśmy". Dla przypomnienia jak stacja zaczynała.

Odnośnie artystów ,widocznie za słabo ich promujesz i nic z ZAIKSu do nich nie dociera z tego tytułu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix "Don't You Want Me". Stars tego nie może dostać czy nie chce grać?  ? hit numer 1 w wielu krajach w 1992 roku, pamiętam, że w notowaniu MTV European Top 20 dotarł do 1 miejsca. Kawałek kilkukrotnie remixowany i wykorzystany przez innych artystów. Jeszcze był drugi kawałek "It Will Make Me Crazy" - nie taki hit jak pierwszy, ale też odniósł sukces i ten chyba w Stars.tv widziałem, ale pierwszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 13:19, STARS.TV napisał:

Nie mogę tego zrobić bo jedyne co pamiętam to to, że pierwsza była Tina. Archiwum playlist mam 5 lat wstecz :)

Można zrobić  listę wybiórczo. Co graliśmy przez 5 lat w tym dniu. Na pewno się niektóre utwory powtarzają.

Pozostaje też druga opcja - "Tina co godzina" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 20:10, STARS.TV napisał:

Czas leci, dzieci rosną a my się nie starzejemy ;) szybko te 7 lat strzeliło... 

Urodziny 22.10 (playlista urodzinowa będzie wybrana w głosowaniu)

 

 

A tu http://starstv.eu/topy-stars-tv/

Można już głosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...