Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.10.2019 o 13:19, STARS.TV napisał:

Nie mogę tego zrobić bo jedyne co pamiętam to to, że pierwsza była Tina. Archiwum playlist mam 5 lat wstecz :)

 

Z braku czasu dopiero teraz daję znać - może nie cała godzina, ale nieco ponad 30 minut ocalało w zapiskach na forum ;)

Nadal mam też to nagranie (TS przechwycony 1:1 bezstratnie jak szedł na satelicie) ze startu sprzed 7 lat w wersji 30-minutowej (z wąsem) ;) Na 10 rocznicę, jeśli nagranie mi się nie ulotni, to zgłaszam pomysł zagrania tego TS-a ;) Historyczna oprawa, identy, do dziś pamiętam jak oglądałem pasy wieczorem w redakcji SK aż nagle przeskoczyło :) Rzadko nagrywam takie fragmenty startów kanałów, widać czułem w kościach, że dzieje się coś ważnego :)

 

Gratulację siódemki STARS.TV, niezmiennie uważam, że pojawienie się STARS.TV to w moim prywatnym rankingu jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących TV w Polsce, przede wszystkim za sprawą dużego wkładu serducha (doceniam zawsze wszystko, co jest robione z pasją) i doboru klipów, np. chwilę temu ATB - Don't Stop, prawdziwa klasyka muzyki tanecznej, nieco wcześniej Gala - Come Into My Life. Mam robotę, a tu nie mogę się skupić, bo taka muza, że pracować nie idzie, chce się tylko oglądać ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości: wszystkie klipy, które nabywasz emitowane są na antenie wraz ze swoimi oryginalnymi ścieżkami audio, czy zdarza Ci się coś podmieniać; poprawiać dźwięk?

Pytam, bo wydaje mi się, że na Stars nie ma słabo brzmiących utworów, czego nie zawsze można powiedzieć o konkurencji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, STARS.TV napisał:

Czy ja gram klipy z 2019 roku?? :) u mnie nowości to materiał stary, nowość w sensie premiery na mojej antenie.

Właśnie byłem zdziwiony tymi "nowościami" dlatego wolałem zapytać.Z drugiej strony kiedyś pisałeś o odchudzaniu biblioteki dlatego pomyślałem, że wszystko co chcesz grać już masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2019 o 21:53, STARS.TV napisał:

Sama zagranica, w polskie nie inwestuję.

Urodziny w 4+ super ale tam gdzie potrzeba czyli w komercyjnej fatalnie. Więc odpuszczam temat w tak długiej formie, będzie coś krótszego w przyszłości.

Polska muzyka nie podbija oglądalności czy oddajesz pole innym stacjom na przykład KPM ?

 

W dniu 26.10.2019 o 22:27, STARS.TV napisał:

Czy ja gram klipy z 2019 roku?? :) u mnie nowości to materiał stary, nowość w sensie premiery na mojej antenie.

A to w którym roku będzie można usłyszeć hity z 2019 roku w Stars Tv ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wuzel napisał:

A to w którym roku będzie można usłyszeć hity z 2019 roku w Stars Tv ?:)

Może zacznijmy od tego, gdzie są te hity 2019?:lol: No bo chyba nie mówimy tu o (s)hit-ach typu „Małomiasteczkowy” czy „Mama ostrzegała”:D

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...